Бригада "Нов дом" - 3

  • 71 918
  • 795
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 277
Яко се огелпих и аз.Кое дете на кой е?Голямото момиче на кого е дъщеря?

# 466
  • Мнения: 14 920
Яко се огелпих и аз.Кое дете на кой е?Голямото момиче на кого е дъщеря?
Joy

Родословното дърво тръгва от бабата и нейния брат в случая. Бабата има Трайчо и една обла дъщеря.
Братът е имал дъщеря- тази племенница. Починал от рак, като майката на момичето е избягала още когато детето е било на 2 г. и половина. Бабата е осиновила детето.
Май дъщерята няма деца.
За Трайчо не разбрах, колко са му общи с тази българка. Двете общи ли са им, или тя си има дете отделно от него.

Показаха ни тази мелодрама заради толерантността , си мисля аз.
Всички работеха. Не са изпаднали или недъгави.

# 467
  • София
  • Мнения: 5 247
Поредната човешка история и драма. Тежки съдби. Бабата сама отгледала три деца, Дъщеря й останала без мъж,  а с дете от него. Синът й уж има жена- не циганка, ама брак дали имат? Тя някак доста странеше, той се гушкаше в нея, тя не ми изглежда много искрена и готова за това, което показаха. Дете- ясно- имат. Така че тези малки момиченца живеят като сестрички. Натали милата беше много мило и скромно дете. За нея много се радвам. Най-черен беше Трайчо. Другите все едно друг ги е раждал. Като цяло мили и честни  и чисти хора изглеждат, минали са през подигравки и страдания. Дано живеят в радост и разбирателство. Работят обаче само синът и дъщерята- как си плащат сметките?

# 468
  • Мнения: X
Как дъщерята няма деца, едното малко момиченце не беше ли нейно?

# 469
  • София
  • Мнения: 5 247
Яко се огелпих и аз.Кое дете на кой е?Голямото момиче на кого е дъщеря?

Баща й е починал, живеела е с него, без майка, а баща й е брат на бабата. Бабата я взима при себе си като сираче.

# 470
  • София
  • Мнения: 5 247
Как дъщерята няма деца, едното малко момиченце не беше ли нейно?

да...едното момиченце е нейно, от българин, който я е напуснал.. и тя е самотна майка

# 471
  • Мнения: 14 920
Tired FaceИ аз съм объркала. Tired Face

Бабата не каза ли, че мие чинии в някакво заведение ?

# 472
  • София
  • Мнения: 5 247
Tired FaceИ аз съм объркала. Tired Face

Бабата не каза ли, че мие чинии в някакво заведение ?

Бабата разбрах, че е инвалид, а дъщеря й мие чинии, синът й в озеленяването.

# 473
  • Мнения: 14 920
Ясно, аз слушах с половин ухо и гледах с половин око тази част, в това предаване ми е най- интересно преди и след.

# 474
  • Мнения: 3 865
4 човека в една стая и 7 човека с 1 баня. Това е някакъв ад. Явно всички имат много здрава нервна система. На масата имаше място само за 5 човека

# 475
  • София
  • Мнения: 4 429




епизод 2019/04/25/

# 476
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Надявам се да се разбират всички заедно в новия дом. Свестни хора са. Само за дрехите не зная как ще намерят място.

# 477
  • Мнения: 14 005
Сутринта бабата и момичето гостуваха в едно предаване, но хванах края. Бабата е скромна жена, а племенничката много се притесняваше.

# 478
  • Sofia
  • Мнения: 26 193
Децата и Натали са много хубавки.
Изглеждат щастливо и задружно семейство.

# 479
  • Мнения: 39 049
Има ли някъде линк от серията снощи?

Общи условия

Активация на акаунт