Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 458
  • 795
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 4 429


ТАЗИ СУТРИН

espisfpp@gmail.com  

Нейната кампания в HelpKarma:



Прекрасно семейство. Дано успеят да съберат парите и най-вече, детенцето да се оправи.

# 586
  • Мнения: 6 171
Нещо този епизод не ме трогва .Нищо ново-самотна майка с починали родители ,давала апартамента си под наем и все още чакаща бившия си мъж.Наемателите разрушили апартамента и и сега и е трудно да живеят в него.Ами повечето наематели оставят свинщини след тях-нищо ново .

# 587
  • Мнения: 6 604
А защо не може да живее в жилището на родителите си? 🤔
Изпуснах заради малката.

# 588
  • Мнения: 4 400
Защото и къщата е в много лошо състояние, дори опасна за обитаване.
Не мисля, че всеки път трябва да има някаква безконечна драма, че да се помага.

# 589
  • Мнения: 6 604
Защото и къщата е в много лошо състояние, дори опасна за обитаване.
Не мисля, че всеки път трябва да има някаква безконечна драма, че да се помага.
Благодаря 🤗

# 590
  • Мнения: 46 508
И пак не сменят дограмата. Като ще помагат, да помагат, ясно е, че декорацията е по-впечатляваща, но другото е съществен фактор за зимните сметки и за семейства в нужда е едно от първите неща, за които да се подаде ръка.

П.П. Избиха рибата с бамбука Laughing Не, не, и пак не!

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:52 от Не се сърди, човече

# 591
  • Мнения: 9 647
О не, кошмар. Изобщо не ми хареса. В детската мебелите са някакъв сбирщайн, с масички за кафе от двете страни на леглото и супер много отворени рафтове. И разбира се шахматните плочки в банята...

# 592
  • Мнения: X
Как пък веднъж не направиха Венецианска мазилка...

# 593
  • Мнения: 4 400
На мен единствено детската стая ми хареса, с изключение на отворените етажерки срещу леглото на детето.

# 594
  • Мнения: 2 015
И тоя път не се размина без рафтове в антрето и шахматни плочки в оранжево. Запасите от зелена боя нямат свършване.

# 595
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Пак е по-добре зеленото  от предишните епизоди - упорито ползваният цвят  л.....о.

# 596
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И сивата боя на дограмата...В комбинация с жълто е направо мъртвешко.

# 597
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Е, все е по- добре от това, което беше.

# 598
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Определено откъм цвят бива тази вечер. 
 Ама особено силната любов на продукцията към 40 годишните талашитени врати  - не бива!

# 599
  • Мнения: 46 508
За вратите съм склонна да направя компромис. И ние си ги оставихме, доста по-стабилни са от новите.
А и реално не са фактор в топлофицирана сграда. Но да бяга навън топлото през прозорците е направо...

Общи условия

Активация на акаунт