Със спазването на Дюкан се знае - перфектна фигура се вае - 285

  • 71 646
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Утре включвам и салати. Дежурна съм 12 часа и съм подготвена.

# 691
  • Мнения: 136

След кратко излизане от режима, днес се завръщам отново. Закуската за следващите 3 дни е готова. Обяд и вечеря - пилешко филе с някакъв сос сигурно. Спокоен ден от мен!

# 692
  • Мнения: 268
Изглежда страхотно! Сподели рецептата моля

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Привет и от мен.Аз нещо зациклих на едно място,обаче   в дните на ПЗ все нещо кривна,леко ама ей на малкото камъче обърне колата.Вчера не се сдържах и хапнах една ягодка..онзи ден 2- 3 бадема мушнах.Ама пък няма да си го слагам на сърце толкова.Поне не качвам,което пак е нещо,на фона на това обездвижване и седене вкъщи.
siska 79 супер че си на работа, така по трудно можеш да оплескаш нещата,а не да си на 2 крачки разстояние от хладилника като мен.
Eden,как върви 3 фаза?

# 694
  • Мнения: 136
Рецептата...2 яйца,1 белтък,100г извара,2с.л. трици и 1 доза протеин.Аз си позволява да използвам протеин ,защото тренирам Simple Smile

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Видях, че знаете всичко за режима, според написаното в темата /за моето мнение по въпроса - /.

Възможно е да се посрещне Великден режимно: https://bg-mam.ma/p/589897/18951781 Скролвайки, ще откриете режимни рецепти за великденските празници.

# 696
  • Мнения: 774
Здравейте,

Много е хубаво, че споделяте снимки на храната и рецепти.

Аз как я карам, ами трудно ми е с режима последният месец. Работя в клиника и ме хвана вирусът. Междувременно баща ми почина от рак и така. Постепенно се възтановявам, физически съм добре. Имах изследвания и започнах добавки и витамини.
В този ред на мисли, много е важно да не ви липсват важни витамини и минерали, защото тогава отслабването ще е трудно.

Утре П:
20 мин ходене - 10 мин умерено темпо и останалите 2мин бързо, 2мин бавно.
з-ка: палачинка намазана с извара и шунка, черно кафе
обяд: телешка пържола и 2 бъркани яйца, кафе с мляко
вечеря: маринована сьомга (gravadlax), 2 рохки яйца, ментов чай с лимон и стевия

Това са към 1100-1200 ккал, само информативно.

Да ви питам ако си правите майонеза Дюкан, коя ви е любима? Искам да си направя салата с риба тон с нея.

# 697
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Teriyaki, моите съболезнования за татко ти. Светъл път на душата му!

Желая ти бързо възстановяване! Пази се много!

# 698
  • София
  • Мнения: 5 705
Съболезнования, Терияки.
Бързо възстановяване пожелавам.
Това новият вирус ли е? По мое мнение в такива моменти храната трябва да е силна. Правилно е месо и топли бульони, по-добре отколкото чай.

# 699
  • Мнения: 758
Терияки, моите съболезнования! Не мисли режима сега. Оправяй се,  това е най-важното! Прегръдка! Пиши, ако ти се пише...

# 700
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Да ви питам ако си правите майонеза Дюкан, коя ви е любима? Искам да си направя салата с риба тон с нея.

Виж тази рецепта

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Теряки,моите съболезнования.Кураж и сили  ти желая.

# 702
  • Мнения: 4 711
Теряки, моите съболезнования.

А ти как си? Тежко ли изкара вируса?

Аз момичета, заради карантината и липсата на излизане, нещо се бях депресирала и оставих и диети, и всичко. Провалиха ми се всякакви служебни планове, понеже напускам текущата си работа и това много ме бутна за някакво време. Сега се опитвам да вляза в релси и да си събера мислите, но ми е много трудно. Може след Великден да се опитам пак да започна, но просто не знам.

# 703
  • Мнения: 758
Eden, така е трябвало да стане. Не знаеш каква врата ще ти се отвори сега. Всичко е обратимо, щом сме живи и здрави.  Горе главата! Май всички ще го спазваме след Великден. И аз в последните няколко дни с това готвене вкъщи, поразхлабих нещата. Каня се пак да вляза в ритъм от понеделник.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Явно на всички ни  се отразява ситуацията с ИП.Еden ще мине и това,здраве да е само.Споделена болка е половин болка.

Аз си признавам,че проблем ми са обезмаслените продукти,та млеката са ми 3.6%,отвреме навреме като няма пилешко си чопна парченца свинско.Знам че по този начин ще стават още по-бавно нещата,но и без това не съм убедена в полезността на обезмаслените продукти и сухите меса,в смисъл  за Дюкан като режим прекалявам с мазнините ,но това да е проблема...Тъй като си поставям дълъг период от време да сваля кг мисля да не се тормозя че кривя от пътя.За мен най-голямото постижение е,че спрях да ям кашкавал и сирене,май те си бяха един препъни камък в борбата с кг,защото си прекалявах с тях,особено кашкавала...

З-Овесена палачинка
О-яйца на очи ,поляти с кисело мляко с извара,овкусено с чесън
В-телешки кюфтета

Общи условия

Активация на акаунт