КГБ = Клуб на Готините Баби - 189.

  • 62 666
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
 Я и аз да се обадя надвечерно.
Маринке и аз доста се замислих по стиховете на Неруда newsm78 Май и аз съм от "умиращите" , ама....
Гъбке, разгледай и по сайтовете. Аз си поръчах туника ей така за разнообразие и днес я получих. Лепна ми! Ще чакам национална среща!
Ето тази е:

  https://www.maximarket.bg/damska-maksi-tunika-danteleno-dekolte.html

 И да се похваля: имам си вече госпожица hahaha

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 19:40 от Янче-то

# 106
  • Мнения: 1 997
Само да рапортувам какво си купих.
Нищо😁😁

Яне,благодаря за линка.
Да ти е честита туниката.Красива е.

Аз трудно се решавам наизуст да купувам дреха.Все се налага да заменям.
Утре продължавам .
Ще видя в каква посока ще реша да ме изтранспортира ММ.😁😎
Да отивам да му направя салатка,че да се подмажа😊😊😊

На госпожица Анджи и пожелавам бързо и без болки да и минава!😘



# 107
  • София
  • Мнения: 16 023
Янке, честита ти госпожица!
Дано да е безболезнено, че много се оплакват.
А на тебе - честита туника. Разгледах сайта, харесаха ми някои неща, но няма моя номер 5ХЛ.
И чантите гледах,  че ми трябва някаква. Ами все твърди, а аз искам мека и лека.
Ще си маам със зимната.
Мамси, радвам се как хубво ви се подреждат нещата. За Алекс не съм се съмнявала - децата бързо учат едно от друго. Щом и големите са доволни - остава само да си мечтая за подобно развитие. Дано, ама надали....Нищо,  нали и самолетите трябва да печелят от гостуващи.

# 108
  • София
  • Мнения: 8 370
ЯНЧЕ, честита ти госпожица! Миличката Анжи, вече е голяма. Hug Бих й пожелала тези "специални дни" да минават леко и безболезнено. При мен поне така беше. Знаеш, че в началото ще бъде нередовно, ще има пропуски. Ееех, женски притеснения и неволи Simple Smile. Колко по-рано съзряват децата сега. Аз бях навършила 13 и месец след това "цъфнах". Това лято почти на всички момичета от класа ни се случи. Яне честита ти туника! Казваш национална среща ли? Преди няколко дни се бях замислила. Може би в късно лято, в началото на септември...
МАМСИ, радвам се, че ни навести. Радвам се, че при децата ти всичко е наред, а най-много се радвам, че Алекс добре е понесъл промените. Браво на юначето! Видях го във ФБ-пораснал и хубав!
АЙША, чантата освен мека и лека я вземи и по-голяма, та да има място да я пълниш с "парочета" Money
ГЪБКЕ, нали казват, че хубавият кон и под съдран чул се познава, е да, ама друго си е когато чулът си го бива, поприкрива туй онуй на коня Wink Дано утре се похвалиш с успешен пазар!
КАРИ и за теб си мисля, но напоследък не сме се чували, че мен яко ме натиснаха книгите. Е такова нЯщо не беше ми се случвало - да чета за три изпита едновременно #2gunfire Ще видим после експериментът дали ще е сполучлив Mr. Green
Яхвам метлата и отлитам afwitch

# 109
  • София
  • Мнения: 16 023
Фло, голма ще е чантата - за  могъща като мене няма начин.
А парите - да идват, то има дебитна карта за тях.
Сега се замислих - станах госпожица в началото на 3ти клас. Бях единствената, от учителката разбраха и други момичета и майките им. Ами  възприемаха ме като нещо нередно, сякаш  съм направила лошо. Една уж ми беше най-добра приятелка, но ме разприятели. Така и казала майка и - да не би да я науча на нещо лошо, че вече съм пораснала и може да спя с момчета.....
Ами не страдах - седях си кротко на чина и си четях криминалета.
Простотии из уж аристокатичния тогава Лозенец.

# 110
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 Айша, ти наистина рано си съзряла Heart Eyes Аз бах в VIII клас. Някои от приятелките ми станаха госпожици в VII клас и си беше нормално за тогава. Аз бях говорила с майка си за тези проблеми, но имахме дружки, които не знаеха. Имах приятелка, която си носи превръзката два дена и ни пита кога да я смени. Ами беше започнала силно да "ухае". Та я ограмотявахме...
За национална среща - възхищавам се на организираността на Веселите баби - на всяка среща си определят следващата! Нашите зависят от идването на Кари, но тя нещо не се обажда.
Карииии, обади се!

# 111
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте в късна доба от мен. Simple Smile  Simple Smile
Янче , всичко да минава за няколко дни и без болки при Анжи.
Порастна и вече си е малка госпожица!
Туниката е супер , със здраве да си я носиш.
Фло , зор голям , но като си се 'фанала , нЕма лабаво. Дерзай! Радвам ти се на
успехите. Пич си тиии. Не съм се усъмнила за миг в теб.
Гъбче , дано намериш твоят тоалет. Вярвам! Седи някъде и си те чака.
Обикаляне трябва , но ще намериш все нещичко.
Мамси , браво на децата. Щом се чувстват добре и ти ще си добре.
Браво на Алекс. Бързо се адаптират децата.
Айша и аз там някъде цъфнах , та вързах. Май 4 клас бях. Simple Smile
Сега менопауза , уф аман. Simple Smile
Иха , отмаряй. Важно да ти е добре.
Горе долу до тук помня , май. Simple Smile
Още 20 дена и мойте деца идат с 15 човека компания за една седмица. Simple Smile
Ще остават Краси и после ще видим септември аз ли ще го прибирам в Бг или
някой от родителското тяло. Simple Smile Ако съм аз ще свиря сбор. Simple Smile
Аз накупих панталони , с блузите съм зле. Simple Smile Януари накупих от промоции летни дрехи и
сега всичко ми е мнооого гУлемо. Пак ще се пазарува. Мааа вече си се по'аресвам. Simple Smile
Свалих бая сланинка и имам вече нЕкаква осанка. Simple Smile Още 20 кг. и съм ок. Wink
Иначе се размотаваме с дедко и/или с приятели. Гласиме се началото на юли да
ходим на корида в Памплона. Идва сан Фермин. Simple Smile Интересно ще е и за Краско.
Това в общи линии от моя милост. 
Ай , да се пУфалЪ с като започнах режима януари , след 3 месеца и сега / 5 мес./  Relaxed

Скрит текст:
        

# 112
  • Мнения: 1 997
Добро утро!


Заповядайте на кафето!❤❤

Жабчеее,бравоооо!
Видимо си отслабнала!
Чудесно изглеждаш!❤
Пу,пу,пу!

Надявам се днес да е по-успешен откэм пазаруване ден 😁😎

Приятен и спокоен да е денят ни!

# 113
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 Добро утро и от мен!
Гъбче, ще ти правя компания с кафето - все още го пия. Благодаря за отмяната!
Жабче, чудесна си! И аз трябва да отслабна, но нещо съм скарана с диетите. Чудя се за този Витаслим newsm78 Някой да го е ползвал?

# 114
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 010
Жабче, браво! Моля те сподели какъв е режима.

# 115
  • Мнения: 1 563
Добро утро мили дружки!
Вчера  се прибрахме от село.
Брахме череши ,косихме ,поливахме...
Гости и помагачи имахме- дъщерята , зетко и
техни приятели.
Накрая  му врътнахме и едно барбекю. Спретнахме стабилна трапеза.
Купихме и домашно мляко ,та за първи път правихме и сирене. Стана
прекрасно. Много по хубаво от моцарела- без  шупли ,без да скърца като го ядеш ,много вкусно!
Прочетох ви набързо ,но нямам време да ви коментирам.
Разбирам и се радвам ,че всички сте добре!
Ставам ,че ще влизам в банята и ще ходя до кадастъра да взема една скица за земята под блока ,
че ми я искаха  от общината за саниранено. Вярвам ,че това вече е последното.
Да видим в близкият месец ,два ще започват ли ????? Вече ми дойде в повече!

Прегръдки и целувки от мен!!!    Kissing FaceKissing Smiling EyesGreen HeartGreen HeartGreen HeartBlue HeartBlue HeartBlue HeartHeart ExlHeart ExlKissKissKissFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 116
  • Мнения: 5 346
Жабка!!! Моите адмирации! Моля за диетата!!! Аз съм вече 52 дни на 90-дневната. Резултатът е нищожен, но и аз си правя нарушения. Снощи например трябваше да ям протеини. Бях решила да е сирене и домат. Да, ама идва  майката  на един от частните ученици и носи супер торта с надпис "Благодаря, г-жо .............."  и ми показва бележника  с успех 6.00. Ама как да не ям!!! Правена по поръчка специално за мен! Красива и вкусна, вкусна! И то да беше едно парче, а  станаха 3. Какво ти отслабване?!

Янче,  да е жива и здрава Анджи-вече порасналото ти момиче! Да  й минава бързо и лесно!
Скрит текст:
При мен се случи на 19 септември, в началото на 8 клас та до 55-годишна възраст.
 А мен ме беше срам да кажа на майка и си ходех така. Ида на чешмата та се измия и  така 2-3 дни. Тогава моя съученичка разбра и каза на майка ми и тогава тя ми купи нужните неща.  Но ме беше  гнус да се пера и си криех бельото. Беше ми по 6-7 дни, обилно 2, 3 и 4-ти ден, та много се наклепвах. Е, майка много ми се караше за това и трудно ме отучи от този навик. Абе, голям резил си бях. Много ме болеше първи и втори ден корем и пиех давилови или ментови капки. Дори повръщах.  вече като  омъжена, вкъщи всички разбираха, защото бях като болна първите дни. Тези болки изчезнаха, когато родих.

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 17:30 от K.A.G.

# 117
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ето режима , който спазваме с дедко , общо взето.  
Чувстваме се супер. Сменяме гардеробите си , тоест съдържанието им. Simple Smile Simple Smile
КАГ , на мен 90 ДД ми действа на качване на кг. , а преди години свалих 25 кг. с нея. Simple Smile
Сега ям к'вото и когато поискам и съм с 20 кг. надолу и с около по 20 см. от талия , ханш и подгръдна об.
Който желае да пробва. Луси и тя е на режима и видимо е мн. добре.


Скрит текст:

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 11:12 от ♥ ЖаБкА ♥

# 118
  • София
  • Мнения: 8 370
Привет красавици Hug
ЖАБКЕ, БРАВО! Изглеждаш страхотно! Сменяй гардероба, заслужила си си го! Прочетох диетата и на мен лично ми хареса. А в какъв порядък са храненията? Има ли някакъв ред? Ей, друго си е като видиш резултатите на живо, а не на картинка ( на рекламна брошурка ). Дано да дойдеш през септември. Може тогава да спретнем националната среща.
ЯНЕ, не можем да сме като други баби. Ние имаме международно участие и затова. Важното е да сме живи и здрави и да се срещаме. Как е Анжи?
ЛУСИ, с компания е по-весело да се работи Wink.  cook cook beer cheers
ГРЕТИ, браво на твоята ученичка, но преди това, браво и на теб bouquet Признат грях-половин грях. Mr. Green Сладко да ти е, ама пусти килограми тежат.
ПИПИЛОТА,  Hug
ГЪБКЕ, наслука!
АЙША, права си, дипли парочетата в картите Money
Днес сме на боб с наденичка и салата. Отивам да чета. Това не е много, много по режима newsm78

# 119
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фло , трябва да обядваш и да вечеряш спазвайки списъка. Simple Smile
Закуска няма. Ако си гладна сутринта се пие кафе с лъжица кокосово масло и лъж. краве масло.
Засища и е много вкусно. Захари и подсладители и прясно мляко забравяш. Wink
 Комбинираш както искаш продуктите. Това е в общи линии.

Общи условия

Активация на акаунт