тийнейджърки с косми през лятото

  • 5 676
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 784
Авторката се възмути и изчезна и ни остави да си чешем клавиатурите.Не е срамно да имаш косми,срамно е да нямаш акъл и да си вреш носа в чуждите работи.Тийнейджърките все някога ще започнат да се обезкосмяване,която когато реши.И авторката все някога ще има деца,да не стане като вица за снахата:"Една снаха много недоволна била от постоянните забележки на свекърва си,но не й противоречала,да не стават кавги,а си записвала в тефтерче-за това не е права свекърва ми и за другото не е права и така години.Минало време, свекървата починала, снахата на свой ред станала свекърва.Намерила си един ден тефтера,започнала да чете и да въздиша-за това е била права свекървата,за другото е била права,ех,за всичко е била права."

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Авторке, а вие защо заглеждате краката на малки момиченца? Нямате ли по-стойностна работа за вършене?

Когато момичетата сами усетят нужда да се обезкосмят, значи тогава му е времето. Разликата от 12 до 15 е голяма. На 12 са си още деца.

# 17
  • Мнения: 9 634
Сега очаквам да има тема как на 12-15 години излизат от вкъщи без да си сложат фон дьо тен...

# 18
  • Мнения: 116
Уф това пък ме уби. Колко трябва да си зле, че да ти е кеф да злорадстваш и да обсъждаш на децата космите 

# 19
  • Мнения: 31 572
Така си е.
Вместо да се интересува защо младите деца кифлеят, не учат и едвам пишат на български, тя за космите се интересува  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 807
Всеки сам решава кога да започне.
Повече ме дразнят мъже с наболи на ръцете косми след бръснене.

# 21
  • Мнения: 36 428
Аз пък изпитвам нещо като отвращение към мъже, които си бръснат ръцете...Получава се инстинктивно, не си го измислям.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Имам 13-годишна дъщеря, която едва преди 2-3 месеца започна с обезкосмяването на мишниците си. Да, уча я, ще науча и другата, но засега съм й забранила да си епилира краката, пък нека я одумват недорасляци, които имат теории за отглеждането на деца( ама нямат деца).

# 23
  • Мнения: 76
Авторке, а вие защо заглеждате краката на малки момиченца? Нямате ли по-стойностна работа за вършене?

Когато момичетата сами усетят нужда да се обезкосмят, значи тогава му е времето. Разликата от 12 до 15 е голяма. На 12 са си още деца.
ми аз като бях малка ми се подиграваха н училище за косми подмишниците .тъкмо първите почнаха да ми излизат и затова се чудя как на тях им е приятно че да излизат така ?

# 24
  • САЩ
  • Мнения: 666
Космите са нещо абсолютно естествено и за мен е адски грозно да се вглеждаме в необръснатите крака на децата.

Това с хигиената е страшно абсурдно. Човек, когато поддържа добра хигиена, космите не са фактор. Да не би да ви е гнус от мъжете ви например, че не са си избръснали краката ли, какво?

Спокойно, момичетата ще имат цял живот пред себе си да се борят със социалните предразсъдъци как трябва да изглеждат, и че едва ли не единствената ни функция е да "красим" гледката на околните. Не е нужно да ги почваме от 12 годишни.
Ако детето прояви интерес, редно е майката да обясни как и какво да обезкосмява и да помогне, доколкото може. Ама айде стига с това подбутване от 12 годишни да им правим фасони за косми...

Общи условия

Активация на акаунт