Майчин дом Варна - тема 10

  • 69 135
  • 789
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 695
Здравейте, искам да ви поканя на среща в приятелска атмосфера, за да споделим на живо историите си за раждането. Информация тук:
https://www.facebook.com/events/484247548726130/

# 571
  • Мнения: 75
Здравейте Simple Smile
Интересува ме дали в Майчин дом има неонатология и при какви случаи откарват бебчетата в АГ ВАРНА
Подочух ,че няма дежурен неонатолог...

# 572
  • Мнения: X
Здравейте, търся си лекар за профилактичен преглед и цитонамазка и се ориентирах към Майчин дом, тъй като от как се помня гинеколожката, при която ходя изпраща цитонамазките за изследване все на едно и също място и бих искала да сменя малко, за всеки случай.
Мислех си за д-р Георгиева от МД, някакво мнение за нея? Раждала съм при д-р Боян Георгиев, той ми е правил и няколко манипулации, но не искам да го занимавам с банален преглед, предполагам е достатъчно зает.
Приемам съвети всякакви, благодаря.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте, някой има ли номера на д-р Анна Атанасова?

# 574
  • Мнения: 60
Момичета, знаете ли дали в МД има спешен детски кабинет?

# 575
  • Мнения: 337
Момичета, знаете ли дали в МД има спешен детски кабинет?
Има разбира се , денонощно.

# 576
  • Мнения: 2 721
NCookie , има да, задното крило на болницата е Педиатрия. Лекарите там наситина са много добри!

# 577
  • Мнения: 9
Аз съм на ЖК при нея и съм много доволна. Много любезна и учтива и обяснява подробно не е нужно да и вадиш думите с ченгел от устата. Бих ти я препоръчала.
Здравейте, търся си лекар за профилактичен преглед и цитонамазка и се ориентирах към Майчин дом, тъй като от как се помня гинеколожката, при която ходя изпраща цитонамазките за изследване все на едно и също място и бих искала да сменя малко, за всеки случай.
Мислех си за д-р Георгиева от МД, някакво мнение за нея? Раждала съм при д-р Боян Георгиев, той ми е правил и няколко манипулации, но не искам да го занимавам с банален преглед, предполагам е достатъчно зает.
Приемам съвети всякакви, благодаря.

# 578
  • Мнения: 3
Здравейте, аз ще раждам другата седмица в петък с планова операция. Интересно ми стана ,има ли още някой от вас за тогава? Темите са много изчерпателни, така че за сега нямам вапроси, само страхове.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 3
Мен ме викат в понеделник 10 септ за индукция. Терминът беше 04 септ. Сега уикенда ще следят тоновете... Да видим... По принцип съм при Д-р Сариев, но дали ще присъства по време на раждането, предстои да научим Simple Smile

# 580
  • Мнения: 3
И аз съм при д—р Сариев, и когато го питах дали трябва да заявя избор на екип, той ми каза че, след като съм при него, той поема отговорност за раждането.

# 581
  • Мнения: 3
Здравейте, нова съм в групите и форумите, не съм участвала до сега и ако съм на грешното място/група се извинявам предварително!  Имам следната причина/проблем- на 34 год съм и от 2 години с мъжът ми не спираме да правим опити за дете - спермограмата му е добре, а след моите доста прегледи при гинеколог ,  ми се казва, че всичко е ок.... Мисля, че причината е в мен, но никой не я открива! В мен, мисля, че е , защото и с предишния ми мъж нямаме дете, не че сме правили опити с него , но не сме се пазили никога! Та, моля за съвет при кой гинеколог да отида, за да ми диагнозицира проблема? Без значение къде,  в който град! Много ви моля за съдействие!  От няколко мои близки знам за чувани, не изпробвани добри специалисти във Варна- Александров, Давидков и Жеков, както и за Кунев от Русе, но искам изпробвани мнения за диагностик,  после ще ми е по лесно! Най-искрени благодарности на отзовалите се   ! Хубав ден!

# 582
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Здравейте, нова съм в групите и форумите, не съм участвала до сега и ако съм на грешното място/група се извинявам предварително!  Имам следната причина/проблем- на 34 год съм и от 2 години с мъжът ми не спираме да правим опити за дете - спермограмата му е добре, а след моите доста прегледи при гинеколог ,  ми се казва, че всичко е ок.... Мисля, че причината е в мен, но никой не я открива! В мен, мисля, че е , защото и с предишния ми мъж нямаме дете, не че сме правили опити с него , но не сме се пазили никога! Та, моля за съвет при кой гинеколог да отида, за да ми диагнозицира проблема? Без значение къде,  в който град! Много ви моля за съдействие!  От няколко мои близки знам за чувани, не изпробвани добри специалисти във Варна- Александров, Давидков и Жеков, както и за Кунев от Русе, но искам изпробвани мнения за диагностик,  после ще ми е по лесно! Най-искрени благодарности на отзовалите се   ! Хубав ден!
Темата е за Майчин дом, но аз ще ви препоръчам също Александров, от Инвитро центъра към АГ, също и лекарката, която посещавах с първата ми бременност - доц.Маркова.Преди имаше кабинет и в МД, сега и тя е само в Инвитро центъра към АГ.В екипа на д-р Александров е и тя.И двамата са специалисти по репродуктивни проблеми.Хубаво е да си изберете и ендокринолог, ако не посещавате такъв.Има изследвания, които са важни при репродуктивни проблеми.Д-р Сарджева напр. работи с много бременни, повечето от Олимед, там също се занимават с репродуктивни проблеми.Ако не ме лъже паметта д-р Емин е доста пепоръчван от тази клиника.Иначе аз посещавам Сарджева и тя ми следи бременността и хормоните съвместно с АГ-то ми.
Успех!

# 583
  • Мнения: 370
Здравейте, нова съм в групите и форумите, не съм участвала до сега и ако съм на грешното място/група се извинявам предварително!  Имам следната причина/проблем- на 34 год съм и от 2 години с мъжът ми не спираме да правим опити за дете - спермограмата му е добре, а след моите доста прегледи при гинеколог ,  ми се казва, че всичко е ок.... Мисля, че причината е в мен, но никой не я открива! В мен, мисля, че е , защото и с предишния ми мъж нямаме дете, не че сме правили опити с него , но не сме се пазили никога! Та, моля за съвет при кой гинеколог да отида, за да ми диагнозицира проблема? Без значение къде,  в който град! Много ви моля за съдействие!  От няколко мои близки знам за чувани, не изпробвани добри специалисти във Варна- Александров, Давидков и Жеков, както и за Кунев от Русе, но искам изпробвани мнения за диагностик,  после ще ми е по лесно! Най-искрени благодарности на отзовалите се   ! Хубав ден!

Минала по този път аз бих ти дала съвсем чистосърдечно съвет - идете направо в турска клиника.  Там гарантирано ще намерят къде е проблема. Тук докторите ще ти загубят времето, а то е ценно.А и парите ви ще отидат на вятъра. Има успели забременели в български клиники, но процента успеваемост е много нищожен, в сравнение с турски клиники. Аз бях в АГ Варна, 7 етаж, и там така и не разбраха, че в мъжа ми е проблема - има много малко читави сперматозоиди. А от тяхната лаборатория му казаха, че всичко е наред. И ние 3 години правихме безрезултатни опити. Преди това на наши познати са провеждани там с години неуспешни ин витро опити. И на всичките пари, които са дали, са им казали да си носят и чаршафи.  Нивото в България е много ниско в тази област. Не бих рискувала да съм опитно зайче в България. Отидохме направо в Турция, там веднага излезе, че мъжът ми няма как по естествен път да се получи оплождане. И се наложи инвитро. И е успешно от първия път.
Това е моят опит, надявам се полезен за теб, чисто информативно. А относно МД - 3- ма лекари смених - не бих стъпила там повече.

# 584
  • Мнения: 384
Аз бих посъветвала да потърсиш ендокринолог. Много често проблемът не е гинекологичен, е ендокринологичен.
Аз съм на 38г и преди 20 дни родих първото си дете също след 2-3 годишно ходене по мъките ( с бившия ми съпруг също не се получи Simple Smile ). Проблемът ми се оказа инсулинова резистентност, която лекувах 4 месеца, едновременно с това започнах да ходя при д-р Юдова, направихме спермограма, цветна снимка, фоликулометрия един месец и забременях Simple Smile
Гинеколозите много рядко обръщат внимание и препращат към ендокринолог! Имай го в предвид Wink

Общи условия

Активация на акаунт