Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-73

  • 68 827
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes стари, но златни!  Heart Eyes

Ох, какъв сладур е на тези снимки с мотора и тортата ...


 Laughing и аз си го представих  Joy Joy Joy Много приятно са го изненадали  Peace
Кате,  Laughing абсолютно! Е, нали и аз това казвам - Джес си гледаше много влюбено Сюхан, не Киво - Туба  Mr. Green Така, както Мехмет гледаше Инджи, Бехлюл - Бихтер, Халил - Менекше, Кузей - Джемре и Сеит - Шура  Heart Eyes
ДиК в Малайзии👍Первое промо🏆
https://mobile.twitter.com/ntv7malaysia/status/995509990533222402/video/1
Ние май наистина ще го изгледаме последни  ooooh! hahaha
Цитат
Kivanc tells the story with his eyes...

I stumbled onto a scene in episode 20 of Cesur ve Guzel that I'd sort of forgotten about. As I was taking screen shots of good views of Kivanc, I was once again struck at how expressive his eyes are. The position of his body is very similar, but his eyes convey subtle changes in his thoughts.
Снимка на Ginger Stevens Monette.
Kivanc разказва историята с очите си ...

Спрях се на сцена в епизод 20 на Чесур ве Гузел, за която бях забравил. Докато бях на екрана снимки на добри гледки на Kivanc, отново бях ударен колко изразителен очите му са. Позицията на тялото му е много сходна, но очите му показват леки промени в мислите му.




Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 20:12 от queen_fenka

# 16
  • Мнения: 18 599
Кате Hug  Peace Joy Joy
ммм много идейно, наздраве и за празника!! Wink cheers
и колажите с Киво и Туба-много ми харесаха Peace

Фенче Heart Eyes smile3521
май ще се радваме, ако все някога го дадат Mr. Green
предишния сериал на Туба, не видя бг ефир.....

тази излезе сега newsm78


а тук са с Ръза, купонясват Wink








Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 20:25 от Airra

# 17
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes ммм ... много хубав тук  Heart Eyes



Че ще го дадат ДиК БТВ съм сигурна, но кога ли  newsm78 hahaha Мисля, че ще го оставят за на есен , да видим дали ще позная  Thinking
Цитат
Как оказалось Джансу Дере и супруга Кыванча Татлытуга Башак Дизер поддерживают довольно теплые отношения. На днях Джансу даже преподнесла Башак необычный подарок, посадив в ее честь дерево в лесу Текирдаг. Похоже, оригинальность - второе имя Джансу. Башак подарком осталась очень довольна

# 18
  • Мнения: 18 599
още 2




Фенче Heart Eyes, аз пък имам предчувствие за лятото Tired
ква е тая гора покрай Башак и Джансу Дере, не разбрах newsm78 ...ама не ме и интересува особено Laughing

лека вечер Hug

# 19
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes ооох, страхотна снимка!  thumbsup Извинявай, че ги повтарям, но много ме кефят  Heart Eyes

Не вярвам лятото да дават Киво , неее ...  кой ще ти гледа лятото, а те добре знаят, че  само неговото име им носи рейтинг  newsm78  А заедно с Туба като Джес и Сю ще вземат акъла на нашата публика, убедена съм  Peace
Ето, хората вече започнаха да го повтарят  Wink

Цитат
В Казахстане, по каналу КТК с 4 июня начинается повтор нашего любимого сериала #CesurVeGuzel 💛💕😍
По многочисленным просьбам телезрителей, сериал "Смелый джигит и Красавица" с полюбившимися героями Сюхан и Джесур, роли которых исполнили самые знаменитые актёры Турции #KivancTatlitug и #TubaBüyüküstün снова возвращается на наши экраны.
https://mobile.twitter.com/TubaArg_/status/1002621258..

Любимые герои возвращаются!
С 4 июня в утреннем эфире #КТК смотрите турецкий сериал «Отважный и красавица».
Виртуозная игра Кыванча Татлытуга (Джесур) и Тубы Бюйюкюстюн (Сюхан) никого не оставила равнодушным!

Главные герои познакомятся в небольшом поселке. Какие препятствия встретят они на пути к долгожданному счастью?

Не пропусти! Первые три серии уже в понедельник!
Нямам идея за какво е толкова благодарна Джансу на Башак, но жеста и е много хубав  Peace
Пожелавам лекинка с любимия ми клип правен за Джесур  Heart Eyes



Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 23:34 от queen_fenka

# 20
  • Мнения: 18 599
Добрутроо Hug

кафето е от мен, прясно Wink


и това


от Бодрум и Румса, няма нищо  Thinking

Фенче Heart Eyes
Цитат
Не вярвам лятото да дават Киво , неее ...  кой ще ти гледа лятото, а те добре знаят, че  само неговото име им носи рейтинг
що ли не съм толкова убедена в дълновидността на бтв Wink Mr. Green

хубава събота! Hug

# 21
  • Мнения: 4 642



                     Добро утро, сладурчета!

                     И какво сега, в Казахстан за втори път го дават, а у нас още нито веднъж. А е купен. Тези от бтв са пълна отврат! И жалки! Взели сериала, да не могат други канали да го дават и го държат да мухляса. И това и стана. Точно една година от финала мина. Хайде холан! Затова и не ги гледам.

                    Не разбрах за какво Джансу блгодари на Башак? Може и на лични да ми пишете. Нали ставам бавноразвиваща се!  newsm78 Laughing

                    Ние си искаме фотоси и информация. Но мисля, че те си смениха семейната стратегия и избягват много публичността. Извън необходимото, когато е належаща по разни договори и прояви. Това си е мое хрумване, разбира се. Не претендирам да е истина.


                   Едно съботно кафе!



                   



                      С нашия красив и талантлив патрон, с нашата малка, но хубава и искрена компания.



                     

# 22
  • Мнения: 18 536
Добро утро!  Hug Hug Hug

Айре  Heart Eyes bouquet Вай бе, днес си ме изпреварила  Wink Ето и от мен, че не ми стига  Laughing

Благодаря за календара!  bouquet
Ще видим ... но, нямам спомен да са давали сериал с Къванч баш лятото  Mr. Green
Нищо ново ... за това пък снимки, клипове и колажи бол  Peace



Хубав ден!  Hug
Орси  Hug bouquet Твоето кафе вече ще ми стигне  Laughing  И ние не знаем за какво Джансу благодари на Башак  newsm78 Колкото до СТ ... все ще ги изловят някъде  Party А БТВ този път се изложиха здраво  Sick

Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 11:07 от queen_fenka

# 23
  • Мнения: 18 599
оооо заредили сте с кафета!!!! Laughing bouquet




                 И какво сега, в Казахстан за втори път го дават, а у нас още нито веднъж. А е купен. Тези от бтв са пълна отврат! И жалки! Взели сериала, да не могат други канали да го дават и го държат да мухляса. И това и стана. Точно една година от финала мина. Хайде холан! Затова и не ги гледам.

                
Скрит текст:
  Не разбрах за какво Джансу блгодари на Башак? Може и на лични да ми пишете. Нали ставам бавноразвиваща се!  newsm78 Laughing

                    Ние си искаме фотоси и информация. Но мисля, че те си смениха семейната стратегия и избягват много публичността. Извън необходимото, когато е належаща по разни договори и прояви. Това си е мое хрумване, разбира се. Не претендирам да е истина.


                   Едно съботно кафе!



                    



                      С нашия красив и талантлив патрон, с нашата малка, но хубава и искрена компания.



                      
много си емоционална пак Joy Joy
никой не ни е обещавал нищо Peace
плюс това предстоят да бъдат излъчени и ИН и Вътре Whistling
кой като тях с толкова много сериали Joy Joy

Джансу благодари на Башак за нещо свързано с последния й сериал-Самоличност
засадила е дърво в нейна чест Peace

за нови снимки, май има нещо такова-повече се крият от миналата година, когато беше урожай от фотоси Crazy
ако сте забравили Wink-тук

Фенчее Heart Eyes, ами КСШ го даваха точно през лятото Wink Peace

хахах рускините са опасни/понякога Mr. Green/

тая фотка, която излезе сега/ от 2017/


е правена тук Wink



днес по ДФ от 18 ч. започва нов сериал Горчиво и сладко/ Пълнолуние/, даваха го мин. година лятото, в него играе нашия Алихан, много сладурска роля...а и сериала не е лош, аз ще си го гледам пак Wink





Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 11:28 от Airra

# 24
  • Мнения: 4 642



             О, забравих за тук. Иначе не съм забравила и винаги съм права и на едно място в 12 часа, когато вият сирените!


             


             Сетих се преди малко, че и ИН е купена от бтв. За Ичерде бях забравила. Това е, защото другите не наблягат на турските сериали. Неприятна ми е политиката на тези от бтв. Твърде мирише на пари при тях. Не че и другите не го правят, но при тях е явно и грозно, просто.

             Подозирам, че ДК ще го пуснат сега, лятото. Бяха казали, че ще бъде след онзи сериал с Толгахан. Но бяха забравили Кьосем. И аз бях забравила. Толкова, че сега въобще не го гледам. На края ще ги бойкотирам, и няма да им гледам и сериалите, дори.

            Айри, аз винаги ставам емоционална, когато става въпрос за несправедливост и т.н.


              Фен, добре че си споменала  за "моето кафе" малко по-долу в поста си, че щях да го постна пак! Казах си, тази Фенка не видя ли каква бака кафе й сложих, явно не и стига!  Laughing

# 25
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes сигурна ли си  newsm78 Щото бях на работа, когато го даваха КСШ  newsm78  Да, сега проверих - наистина на 03 .06 е била първа серия  Rolling Eyes Май беше много скоро след като свърши в Турция, чак се учудихме си спомням ... Е, тогава нищо чудно и сега лятото да пуснат и ДиК  hahaha
БТВ купи ДиК преди Вътре и ИН. Да видим какво ще предприемат.
Разбрах какво означава подаръка от Джансу, не е само за Башак
Цитат
Джансу Дере е направила странен подарък на снимачния екип ЛИЧНОСТ. Актрисата е засадила 118 дръвчета в гората Текирдаг, за всеки член на екипа по едно дърво.
Орси , стигна ми  hahaha
Този Пълнолуние ще го гледам единствено заради Алиханче  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 12:11 от queen_fenka

# 26
  • Мнения: 18 599
Фенче Heart Eyes, проверила си за КСШ....... аз си направих труда да търся темата Wink
http://old.bg-mamma.com/index.php?topic=849841
наистина беше само половин година след финала в ТР Peace
а бтв когато щат да го пускат ДК Crossing Arms...мен повече ме вълнуват новини за новия сезон Whistling
Цитат
БТВ купи ДиК преди Вътре и ИН.
така е Peace

мерси за инфото за Джансу и дръвчетата Simple Smile

Орсии,
Цитат
Неприятна ми е политиката на тези от бтв. Твърде мирише на пари при тях. Не че и другите не го правят, но при тях е явно и грозно, просто.


въобще не намирам разклика м/у бтв и нова.... всички миришат на пари Mr. Green
както и турските тв....както и по целия свят Peace

пак нещо ретро
Kıvanç Tatlıtuğ, Marie Claire (2007) Heart Eyes








Пълнолунието , ако го загледате ни е по темата Laughing Peace

Скрит текст:
Поклон!!!!






Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 13:00 от Airra

# 27
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes  Laughing аз просто попитах гугълчо кога бтв е започнала да излъчва С Русия в сърцето  Joy Joy Joy Обаче пък попаднах и на бисерите на лелка Дафа , та се посмях малко  hahaha
О, за телевизиите по цял свят са меродавни единствено парите ...
Много хубав Киво от рекламата на Marie Claire (2007)  Heart Eyes Тази снимка ми е една от любимите

В този период е голямо сладурче  Heart Eyes То и кога ли не е, де  Laughing

До по-късно!  Hug

# 28
  • Мнения: 18 599
нова Heart Eyes


Фенче Heart Eyes
Цитат
Обаче пък попаднах и на бисерите на лелка Дафа , та се посмях малко  hahaha
Mr. Green Mr. Green

ооо в периода на Перличка е един шекеееер Wink Heart Eyes

Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 18:17 от Airra

# 29
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes оууу, нова фотка се е появила, прекрасен!  Heart Eyes Как му отиват такива къси сака само ...
Кога ли най-после ще видим клипа от цялата пролетна колекция  Thinking
Тези дали са нови  newsm78



Общи условия

Активация на акаунт