Ясновидки/врачки - тема 35

  • 163 421
  • 790
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 490
За Севда от Тръстеник, Плевенско ли?
познава ли?

# 796
  • Мнения: 332
За Севда от Тръстеник, Плевенско ли?
.                                                                           Да

# 797
  • Мнения: 226
SaTer аз съм ходила при една баба Шекера (или нещо подобно), живееща в с. Рударци. Ромка е, взима колкото и оставите. Моя приятелка последно лятото си води децата при нея да им лее куршум.

Цитат на:  link=topic=1041372.msg37823281#msg37823281 date=1543996624
Здравейте,
Ако въпросът ми не е за тук моля да ме извините, но дали случайно някой може да ми препоръча човек за “Леене на куршум” в София или на дистанция до 100км?
Чрез търсачката намерих няколко мнения за баба в с. Голяновци, но те са от 2016г и не знам дали все още е актуално.
Благодаря!

# 798
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
    Моля някой да пусне нова тема. 

# 799
  • Мнения: 10 174
Тогава една врачка беше казала на леля ми ,че ще роди тризнаци и си казах на ум..невъзможно е на 40г.
Всичко разбрах, само това не го разбрах. За селска "жена"/момиче, която ражда на 14 г. и друго не знае какво да прави с живота си, може да е странно, но в съвременния свят, особено в по-развитите държави, жените с образование и кариера раждат и на около 40 г. и това не представлява феномен. Иначе да познае, че ще се родят три близначета е определено ясновидство, да.

# 800
  • Мнения: 416
Ми то си личи каква бясна реклама е по начина по който е написано. Не четем форума от вчера все пак. Сега, въпросната жена може и да има дарба наистина, но не мисля, че това е правилния начин, с изпращане на десетки съобщения на толкова много потребители без да са поискали координати. И после да пита - обадихте ли се, ходихте ли при нея, побързайте, че от цяла България я търсят..... Simple Smile А също тука в темата от години се подвизава и още една, която рекламира себе си много смешно и очевидно - Валя от Ямбол с "уникалния" начин на восъколеене.

И аз получих същите съобщения.

# 801
  • Монтана
  • Мнения: 134
Тогава една врачка беше казала на леля ми ,че ще роди тризнаци и си казах на ум..невъзможно е на 40г.
Всичко разбрах, само това не го разбрах. За селска "жена"/момиче, която ражда на 14 г. и друго не знае какво да прави с живота си, може да е странно, но в съвременния свят, особено в по-развитите държави, жените с образование и кариера раждат и на около 40 г. и това не представлява феномен. Иначе да познае, че ще се родят три близначета е определено ясновидство, да.

Става дума за  моята леля която роди късно.Аз тогава бях малка.Само споделих!Да не и повярвах защото беше някак странно.Толкова Simple Smile
Не мисля,че е от значение?Просто споделих минали неща.А коя е селската жена?И аз се питам

# 802
  • Мнения: 226
От 2010г. следя темата и винаги е имало измамници. Самата аз рядко препоръчвам и то единствено ако съм изпробвала даден човек, но винаги с уточнението, че не мога да дам гаранции.

Иначе през годините минаха какви ли не звезди. В друг сайт намерих дълъг списък, написан от жена, която ги е обиколила всичките ...говорим за дълъг списък. Ако има интерес мога да го постна тук.

# 803
  • Мнения: 10 611
Някой да пусне нова тема, моля. Аз не съм пускал и затова моля някой да го направи. Админите няколко пъти предупредиха, накрая ще я заключат тази без предупреждение - да не си играем с търпението им и да бъдем толерантни !  
      Avia-na, моля те дай списък ( може и на лични ) или линк към този друг форум. В момента наистина търся добър такъв, че е много напечено.

# 804
  • София
  • Мнения: 2 967
От 2010г. следя темата и винаги е имало измамници. Самата аз рядко препоръчвам и то единствено ако съм изпробвала даден човек, но винаги с уточнението, че не мога да дам гаранции.

Иначе през годините минаха какви ли не звезди. В друг сайт намерих дълъг списък, написан от жена, която ги е обиколила всичките ...говорим за дълъг списък. Ако има интерес мога да го постна тук.

Наистина ще е интересно да го публикуваш. Simple Smile
Аз също имам дълъг стаж и ще ми е интересно.

# 805
  • Мнения: 547
НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1082008

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 10:49 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт