МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 64-та ТЕМА

  • 71 642
  • 756
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Значи не съм разбрала правилно съвета за двете бъркалки.Някакъв среден клас,по скоро държа да е изчистена от към програми,да не се бърка в началото и такива допълнителни за багети и малки хлебчета реално няма да ги ползва.Даже си мислех и само за машина за тесто, но пак ще и създава работа по печене допълнително.

# 361
  • София
  • Мнения: 12 006
Значи не съм разбрала правилно съвета за двете бъркалки.Някакъв среден клас,по скоро държа да е изчистена от към програми,да не се бърка в началото и такива допълнителни за багети и малки хлебчета реално няма да ги ползва.Даже си мислех и само за машина за тесто, но пак ще и създава работа по печене допълнително.
Ти показа с двойно казанче, не само с 2 бъркалки. Аз ти говоря за 2 бъркалки в 1 единично казанче:
Скрит текст:

# 362
  • Мнения: X
Да,мислех че казанчето е с преграда и може да се маха и да става и за един голям хляб или за два малки 😁

# 363
  • София
  • Мнения: 12 006
Да,мислех че казанчето е с преграда и може да се маха и да става и за един голям хляб или за два малки 😁
Не може. Simple Smile За това те питах тя по 2 различни хляба ли прави. Показаната от теб машина е удобна за семейства, в които единия яде бял хляб, а другия "черен" примерно или други комбинации, така с едно месене, втасване и опичане имаш 2 вида хляб.

# 364
  • София
  • Мнения: 2 919
 В момента в Кауфланд има Финлукс с две бъркалки на прилична цена и 3-годишна гаранция. Ползвал съм такава и хлябът от нея е с приемливо качество. Насочвам вниманието към нея, защото за казанче и бъркалки може да се ползват тези от по-малката лидълска машина - до 1250гр., които винаги са в наличност. Това за двата реотана е малко пресилено. По толкова имат само големите и скъпи машини, които не са обект на темата.

   П.П. Ако държиш на Горението, просто питай в Зора дали машината се продава само с двойното казанче. Преди време ги продаваха с две казанчета - двойно и цяло без преграда. Това с двата различни хляба на един път, също е много трудно постижимо. Винаги единия ще е недоправен или предобрен Simple Smile.

# 365
  • Мнения: X
Един си яде обикновен тя си го меси и пече на питка предимно,ако ходим на гости го прави във форма за хляб и го пече.Благодаря,сега ще видя предложените.

# 366
  • София
  • Мнения: 12 006
В момента в Кауфланд има Финлукс с две бъркалки на прилична цена и 3-годишна гаранция. Ползвал съм такава и хлябът от нея е с приемливо качество. Насочвам вниманието към нея, защото за казанче и бъркалки може да се ползват тези от по-малката лидълска машина - до 1250гр., които винаги са в наличност. Това за двата реотана е малко пресилено. По толкова имат само големите и скъпи машини, които не са обект на темата.

   П.П. Ако държиш на Горението, просто питай в Зора дали машината се продава само с двойното казанче. Преди време ги продаваха с две казанчета - двойно и цяло без преграда. Това с двата различни хляба на един път, също е много трудно постижимо. Винаги единия ще е недоправен или предобрен Simple Smile.
А ти как разбра кои машини са обект на темата, след като мишлето не каза сума? Аз разбрах само, че си няма идея и е "хванала една за ушите" и пита дали става.

# 367
  • София
  • Мнения: 2 919
В момента в Кауфланд има Финлукс с две бъркалки на прилична цена и 3-годишна гаранция. Ползвал съм такава и хлябът от нея е с приемливо качество. Насочвам вниманието към нея, защото за казанче и бъркалки може да се ползват тези от по-малката лидълска машина - до 1250гр., които винаги са в наличност. Това за двата реотана е малко пресилено. По толкова имат само големите и скъпи машини, които не са обект на темата.

   П.П. Ако държиш на Горението, просто питай в Зора дали машината се продава само с двойното казанче. Преди време ги продаваха с две казанчета - двойно и цяло без преграда. Това с двата различни хляба на един път, също е много трудно постижимо. Винаги единия ще е недоправен или предобрен Simple Smile.
А ти как разбра кои машини са обект на темата, след като мишлето не каза сума? Аз разбрах само, че си няма идея и е "хванала една за ушите" и пита дали става.

Амии... от житейски опит Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

# 368
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
В момента в Кауфланд има Финлукс с две бъркалки на прилична цена и 3-годишна гаранция. Ползвал съм такава и хлябът от нея е с приемливо качество. Насочвам вниманието към нея, защото за казанче и бъркалки може да се ползват тези от по-малката лидълска машина - до 1250гр., които винаги са в наличност. Това за двата реотана е малко пресилено. По толкова имат само големите и скъпи машини, които не са обект на темата.

   П.П. Ако държиш на Горението, просто питай в Зора дали машината се продава само с двойното казанче. Преди време ги продаваха с две казанчета - двойно и цяло без преграда. Това с двата различни хляба на един път, също е много трудно постижимо. Винаги единия ще е недоправен или предобрен Simple Smile.
А ти как разбра кои машини са обект на темата, след като мишлето не каза сума? Аз разбрах само, че си няма идея и е "хванала една за ушите" и пита дали става.
Амии... от житейски опит Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

Явно не ти е достатъчен. Всеки има различни критерии. При едни е водещо ниската цена, при други количество, при трети качество и т.н.

# 369
  • Мнения: 847
А четвърти нищо не разбират,но купуват като видят високата цена...🤣🤣🤣Т.е.качеството е високо!

# 370
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 197
вярно е, че преди години предлагаха  2 казанчета с машините - 1 цяло и 1 с преграда. писал съм преди време за това. сега е напълно възможно да е само с едно казанче и за това цената е по-ниска.
аз също останах с впечатлението, че за подарък се търси по-евтина машина впредвид показаното от снимката. потребителката може би не е запозната какви разновидности имат машините и за това се е спряла на по-евтината. нека първо си определи по колко хляб ще консумират дневно и след това да избира малка или по-голяма машина да купува.


А четвърти нищо не разбират,но купуват като видят високата цена...🤣🤣🤣Т.е.качеството е високо!
почти гарантирано купуват китайско на висока цена.  Laughing

# 371
  • Мнения: X
Първоначално я харесах защото изглежда опростена откъм програми и копчета,предполага се че няма да я обърква и ще и е лесно,сипва нещата,настройва програмата и пуска.Не знам колко яде,но и да остава кучето ще намазва,не вярвам да е проблем обема.За бъркалките се подведох,че са различки казанчета.Тя и до сега микровълновата само и върти копчето на минутите и я ползва за всичко универсално,3 минути за пуканки,5 минути за ядене от хладилника.Не искам да се панира от самата машина и да не си я ползва,а да и върши работа,реално само тесто ще прави на нея и хляб.Колкото до бюджета,казах че няма но скъпа с многожество функции и програми ще е напълно излишна.Спрях се на тази,поръчах я,дано пристигне навреме
https://zora.bg/product/fbm-1682w-1

# 372
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 197
от многото програми се използват най-често 2-3-4 програми. останалото е  оскъпяване.
покупката вече е направена , но машина само за хляб и тесто трябва да е под 100 лв.

# 373
  • София
  • Мнения: 12 006
По-скъпите машини не са по-скъпи защото имат повече програми. Ето показаната горе е 135лв. пък има 15 програми, други за по 320лв. пък са с 16 програми, така че това не е показател. Малко оскъпяват багети, ако има. Но най-много оскъпява качеството на съставните й части и възможностите й да изпича равномерно от всички страни хляба. Масово на машинките за по 100лв. след има няма 2-3 месеца им се скапва казанчето или бъркалките. Някои казват били по-евтини към 20-25лв. Да де ама ако сметнем за 1г. колко се осъпява машината, а за 5г.? Накрая излиза по-скъпа от тази, която е първоначално скъпа. Отделно масово не могат да изпичат отгоре. Доста е изписано как да се слага фолио и не знам си какви трикове, за да се позапече и отгоре, мерси Stop. Не казвам, че всички евтини са така, но повечето. Та броя програми не е фактор при цената, а качеството на продукта.

# 374
  • Мнения: 947
Здравейте! Извинявам се, че нахлувам така, но имам нужда от помощ😥 Подариха ми машина за хляб Горение 1600. Пробвах рецептата за френски хляб от книжката, пълен провал! Суров хляб, миришещ ужасно на мая. Мерих всичко с везна, на програма за добре изпечена коричка. Има ли някой с такава машина, да ми съдейства с рецепта за хляб и козунак, защото нещо не мога да пригодя рецептите😢И изобщо хубава ли е машинката или да я нафталирам?😁

Общи условия

Активация на акаунт