Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 33 323
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 360
До този момент подбора на персонажите е добър, да се надяваме, че въпреки неприязънта ми и към двамата актьори, авторите на филма няма да се изложат и ще ги впишат хармонично  и правдоподобно в сюжета на сезон 3....Това е един от много малкото сериали, които съдържат многопластово послание и се надявам да удържат до последно тази тенденция. Нямам търпение!!! И, естествено, преди това ще изгледам отново на един дъх и двата сезона  Simple Smile

# 421
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Венсан Касел влиза в трети сезон на сериала. Ще играе лош Stuck Out Tongue Winking Eye и ще стане един от основните персонажи.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ани, душа моя!

Това все едно аз съм го поръчала.


Не знам, дали съм споменавала, че Венсан ми е стара любов. А Западен Свят - нова. Новата и старата любов се събират.

Аз съм ей така:

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 422
  • Мнения: 4 871
Елеонора, пък аз все едно съм написала твоя коментар😉
Обожавам го и аз Венсан и съм с много големи очаквания.

# 423
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Елеонора, пък аз все едно съм написала твоя коментар😉

Толкова е грозен, че чак е красив! Хем грозен, хем красив ... , както се казва.


 love001

# 424
  • Мнения: 8 216
Елеонора, пък аз все едно съм написала твоя коментар😉

Толкова е грозен, че чак е красив! Хем грозен, хем красив ... , както се казва.


 love001

На мен пък ми е само грозен, ужасно грозен! Simple Smile

# 425
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Има нещо сексуално в него, нищо , че е грозен Grinning

# 426
  • Мнения: 4 739
А грозен Heart Eyes  дайте ги насам такива грозници, какво очи има само, страшно е секси, извратено секси, перфектен е за лош хост Stuck Out Tongue Winking Eye

# 427
  • Мнения: 4 871
На мен никога не ми е бил грозен, според мен има интересно лице. Има някакво хищническо излъчване, когато е в роля на лошия и му отива, иначе в живота изглежда да е миличък(съдейки по снимки в нета😁).

# 428
  • Мнения: 25 350
Това ми попадна още вчера по някое време, но понеже не го видях в канала на HBO реших, че е шега. Сега вече го видях, качено е на 19-ти май. Тийзър на 3-ти сезон. Петя, идвай да обясняваш, че все едно гледам тийзър на друг сериал.

# 429
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много странно! Само Евън накрая показва, че е Западен Свят.

А тоя момък какъв се явява?

# 430
  • Мнения: 25 350
И аз това се питам. Кои са тези хора/хостове или каквото са там. Joy
Точно затова вчера си помислих, че е някакъв майтап. Ама не било. Joy

# 431
  • София
  • Мнения: 27 164
Нали действието ще се развива в реалния свят, поне така ни показаха с края на предния.
Уж щели да унищожат човечеството... Ще видим Simple Smile

# 432
  • Мнения: 36 471
От това разбрах само, че главният е бил в затвора, мрази модерния свят и иска да се бори за нещо истинско))
Нямам търпение да видя реалния свят Simple Smile И дано да не се помайват много с напредъка на сюжета, че както им спаднаха рейтингите...

# 433
  • Мнения: 25 350
Дали хостовете ще са това "нещо истинско"?
Хайде да го видим този реален свят.

# 434
  • Мнения: 36 471
Може да е каузата - да се бори за правата на роботите Simple Smile И аз съм за тях Wink

Общи условия

Активация на акаунт