Мъж Скорпион - 4

  • 54 168
  • 751
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 17 775
Напротив, лесно им е.
Както искаш го тълкувай. Успех и си гледай на първо място детето Simple Smile

# 481
  • Мнения: 7
Благодаря! Детето винаги е приоритет 🙂

# 482
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Постави му ребром въпроса. Ако те обича, ще обича и детето ти, и парите ти, целия пакет. Или има топки да те вземе такава, или няма. Ако няма - пак печелиш - разбрала си, че това не е твоят човек.

# 483
  • Мнения: 209
В момента за мен той се колебае, защото иска нея, но не знае дали може на 100% да приеме детето и понеже не е негово, има мъже които нямат проблем с това, но има и такива които имат, за мен лично не трябва това да се критикува просто всички имат различни приоритети ако в крайна сметка наистина е това по-добре подминавай...

# 484
  • Мнения: 7
И аз съм на мнение, че всъщност това е по-сериозната драма и съм съгласна, че всеки има право на избор, по-скоро се чудех след всичко изписано по темата за мъжете скорпион дали ситуацията има нещо общо с този неин виден представител 🙂

# 485
  • Мнения: 18 298
В един град ли живеете? Питам, защото нали спомена нещо, че сте свикнали той в малък, ти в голям град...

# 486
  • Мнения: 7
Не сме в един град, но разстоянието е 20 минути и не е проблем. По същественото идва от установения начина на живот .....

# 487
  • Мнения: 4
Какво ви е мнението за жена Везни и мъж Скорпион ?

# 488
  • Мнения: 10 372
Не сме в един град, но разстоянието е 20 минути и не е проблем. По същественото идва от установения начина на живот .....

Смятай, че никога няма да ти даде яснота. Винаги обичат да си оставят вратички, както и да се правят на интересни. Това, че не ти дава ясен отговор покрива и двете. Общо-взето шашава работа.

# 489
  • София
  • Мнения: 1 936
Какво ви е мнението за жена Везни и мъж Скорпион ?
Ние сме с тези зодии. Вече 21 години сме заедно. Смятам, че е добра комбинация  Heart Eyes

# 490
  • Мнения: 1 517
Какво ви е мнението за жена Везни и мъж Скорпион ?
Ние сме с тези зодии. Вече 21 години сме заедно. Смятам, че е добра комбинация  Heart Eyes

И ние сме така, от 2 години се познаваме, но нещата се развиха по-късно, за сега не се оплаквам, малко са потайни скорпионите, но държите ли един на друг мисля, че може да се получи Relaxed

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 4
Какво ви е мнението за жена Везни и мъж Скорпион ?
Ние сме с тези зодии. Вече 21 години сме заедно. Смятам, че е добра комбинация  Heart Eyes

И ние сме така, от 2 години се познаваме, но нещата се развиха по-късно, за сега не се оплаквам, малко са потайни скорпионите, но държите ли един на друг мисля, че може да се получи Relaxed

Чудесно, давате ми надежда! Харесала съм си едно скорпи, но той е в усложнена ситуация. Понякога не знам какво наистина иска.

В този ред на мисли, сестра ми скорпион ми даде следния съвет: „Недей да го мислиш твърде много. Всички мислят, е скорпионите сме много потайни и дълбоко смислени, но ние сме просто простаци които умеят да си държат устата затворена.“ Smile

# 492
  • България
  • Мнения: 6 206
Ще си повторя първата фраза в тази тема за Везни- Скорпион.
"Не е лесно, но е интересно".
И така вече почти 13 години. Laughing

# 493
  • Мнения: 3 044
Нали помните как ви споменах, че моят скорпион все не знае какво да прави, все се чуди, все объркан. Ами, писна ми и го зарязах преди седмица. Мирно, кротко, не е имало драми, той каза, че го е очаквал, а на мен ми олекна Grinning Камък ми падна от гърдите. То все едно му бях майка, а не приятелка на тоя човек...чак не мога да повярвам, че такъв скорпион срещнах, верно, че е с асцендент риби, ама чак толкова объркан и не амбициозен.. Но по живо, по здраво, просто не бяхме един за друг

# 494
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
FlameV, пожелавам ти да срещнеш една истинска и прекрасна любов Hug Но преди това да отработиш някои рачешки черти. Grinning
 

Общи условия

Активация на акаунт