Мъж Скорпион - 4

  • 54 173
  • 751
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 285
Не е от зодията това. Нещо там не е както трябва.

Като цяло астрологията няма почти нищо общо със зодията. А за това как се разбираме или не с някого, за целта анализираме синастрията между нас и човекът, който ни интересува. Рибите като основна символика са свързани основно с липсата на граници. Просто защото такъв е физическият принцип на водата. Това прави емпатията, телапатията, да усещаш някого все едно си в обувките му, в пълният смисъл на тази дума, възможни. Там където са ни Риби в хороскопа, е като разграден двор. Склонни сме да сме съпричастни, да попиваме, да сме отворени напълно към света, но и да ни нарушават границите. Там е изгледът на море от нашата къща. Какво представлява морето, океанът ? Водата е мощна стихия. Те може да ти покажат един красив живописен подводен свят, но там действителните граници на нещата са размити, неясни, трудно се дефинират. В т.число гладката повърхност за нищо не загатва, за това, което се крие в дълбочина. Като психология на знака. На рибешкото е присъщо самовглъбяването,  емоционалната манипулация, по-изразената чувствителност и емоционалност, деликатната природа, мечтателността, идеализацията, изкуството в най-висшата му форма. На не особено емоционални и чувствителни хора, които един вид не са на тяхната вълна, може да им дойде в повече да им се "излива" един по-емоционален или воден тип човек.
Та въпрос на цялостна синастрия.


Въпреки негативните емоции които ми докарва, този Рибок ме направи по-смела, охотна на предизвикателства в професионален план. Копирам го в много неща.
Но защо иска да ми влиза в ролята на баща и ментор, не разбирам. По-млад е с 13 години. Аз го уча да се справя с емоциите си по-добре, че там е страшно.

Риби е знак, който се управлява от Юпитер. В ролята на човек, който предава някакво познание, което разширява светогледа, гледната точка. Докато Стрелецът е ориентиран навън, в Риби по-скоро е с интровертна природа, нещо като духовен водач.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 15:03 от starinthenightsky

# 586
  • София
  • Мнения: 17 775
Но,когато изпаднете в беда, молете се да има около вас някой благосклонен Скорпион.
По- скоро услужлива дева или помагащо раче.
Скорпионите си пишат активи и обичат са се гиздят с ореола на "аз ти помогнах". В превод "уou owe me one" или друг превод "ако не бях аз..." Не е от човещина.

Смятан, че проницателността е в посока муха и л@йно. Сори за аналогията, но надушват проблемите и тегобите на хората. Позитивното- не толкова. Така че за мен са наполовина проницателни. Joy

# 587
  • Варна
  • Мнения: 10 543
Проницателен е скорпиона и още как, просто на някои не им харесва като им кажат истината.
Риби и Рак, пффффф ужас.

# 588
  • Мнения: 10 010
Не става дума дали е, или не е. Горе бе писано, че ти вижда душата при пръв прочит. Силно пресилено изказване, според мен.

# 589
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще се радвам да прочета анализите на starinthenightsky и Титания и за другите зодии. Heart Eyes

# 590
  • Мнения: 18 298
Ти в момента избирай рокля, не се разсейвай, младоженеца ще се върне от риба и ще се жените. Blush Забелязах иначе, че Скорпиона вече ми се доверява, минала съм тестовете. Smiley

# 591
  • Мнения: 2 205
Благодаря за отговорите! Smiley

При мен единствено Плутон е в Скорпион, нямам други планети във водни знаци. За сметка на това 12 и 4 дом преобладават в наталната ми карта, ЮЛВ в Рак, 3 дом в Скорпион. Ако някой човек е по-"воден", умеем да си общуваме телепатично, хаха Simple Smile

# 592
  • София
  • Мнения: 17 775
Проницателен е скорпиона и още как, просто на някои не им харесва като им кажат истината.
Ами, потвърждаваш, че става дума за отрицателни неща, щом няма да се хареса истината. Joy
Наистина от всеки един скорпион, когото познавам, съм чувала това "аз казвам жестоката истина на хоратa, ама не им изнася".
Парадоксът е, че скорпионите не обичат да им се казва жестоката истина- че не са особено умни, а по- скоро хитри и пресметливи, че са изключително сръдливи  и драматични същества и че като цяло не са нещо специално и особено, а съвсем средностатистическо. Единственото, което е извън средната статистика, е злопаметността. Което пък не е за хвалба. Joy

# 593
  • Варна
  • Мнения: 10 543
Яла си жилото, Кетчър 😂😂🦂

# 594
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Те някои Скорпита си жилят профилактично...на принципа "по-добре аз тях преди те мен" Joy

Смятате ли, че принц Чарлз е типичен представител на отрицателните черти на мъж Скорпион? Предвид как се е държал и измъчвал психически принцеса Даяна (зодия Рак). Май бая време се е хранил с нейната енергия...

# 595
  • София
  • Мнения: 17 775
А, и тулумбички ядох. Споко.
И раците казват истини, които не понасят. От там ми е опитът за драматизма и сръдливостта. Ама ще ти повярвам и ще реша, че е заради жилещия ми асцендент. Joy

Яка делюзия. Сори нот сори. Всеки си има мнение, просто ти е такова и толкова. Не е нужно да бъде обезценявано чрез грешни презумпции. С реакцията си ме подсещаш - не могат да приемат, че някой не ги харесва. Joy Или е глупав, или не е разбрал, или е обиден, или им завижда и затова. Егати рационализацията. В смисъл... grow up.  

Джулая, много интересен казус е това. Аз лично смятам, че да. Но не в зодии, ами направо в разстройства. От това, което съм чела като инфо, за мен принцът си е типичен нарцис, а Даяна- типичен бордърлайн. И си лепват страхотно просто... Жалко за децата им. Това оставя огромни травми и според мен Меган Маркъл си "ляга" перфектно в схемата. Чарлз си е студено същество, а Даяна е била адски лабилна, млада и наивна. Горката.

# 596
  • Варна
  • Мнения: 10 543
Ох,Кечър, така добре ме разсмя с толумбичките, благодаря. 😂😂

# 597
  • София
  • Мнения: 17 775
Човек трябва да си подслади горчивия живот по  някакъв начин Stuck Out Tongue
Впрочем, жените да не подскачат. Те са доста по- общителни и несръдливи. Разбирам се с тях, то и с мъжките се разбирам, ама женските скорпиони са по- готини.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 10 543
О да, за това сме на едно мнение. 😉

# 599
  • София
  • Мнения: 17 775
Забелязах иначе, че Скорпиона вече ми се доверява, минала съм тестовете. Smiley
Не ви ли е странно това? Да го казвате като нещо нормално. Наистина питам, не се заяждам. Да се доказваш на някого, минавайки тестчета е токсично. Тестването (на граници)- също.

Общи условия

Активация на акаунт