Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2018, 13:54 ч.

Мъж Скорпион - 4

• 43 490
  • 608
  •   1
Отговори
# 600
Попадайки в нов колектив, човек има право да е недоверчив към старите кадри. Не всякога приемат добре новите.

# 601
Дори и да си мислиш че си ги минала, не знаеш кога и ще те подлага без даже и да усетиш .
Такава поне съм аз, недоверчива изцяло.

# 602
Няма проблеми, тествайте си. Аз съм добър човек, какво толкова скришно ще откриете... Joy

# 603
  • София
Ъъ, по- скоро е обратното.  Върнах се два пъти да го прочета. Старите кадри е нормално да са недоверчиви спрямо новия. Той трябва да се адаптира към тях, не те към него.

# 604
Здравейте, доста писания изчетох тук, но .... тъй като те първа ми предстои да опознавам представител на зодия Скорпион бих искала и аз лично да питам няколко неща. Ако харесат жена опитват ли се нарочно да предизвикат ревност в нея и да видят реакция? Ако да, каква е най-правилната реакция на жената? Как да разберем, че наистина държат на една жена? Благодаря предварително!

# 605
  • София
Ако някой държи на теб, не се опитва да предизвика нарочно ревността ти. Защо питаш как да реагираш?! Не е ли подмолно това отношение, че да се пита как да реагираш...
Независимо от зодията. Но като чета темата, явно скорпионите имат склонност дс са токсични. Тия тестчета, номерца, цупондрения и хот/колд поведение не са окей за която и да е връзка. Независимо дали приятелска или романтична.

# 606
Така е, напълно съм съгласна, но това, което ми се случва е - провокиране на ревност (така поне си мисля аз). И ако изригна става много зле, ако се правя, че не забелязвам пак не е ок .... и незнам как да постъпвам. За това си позволих да задам този въпрос. Скорпионите според мен подлагат хората (които са в ума им) на постоянен тест.

Ако някой държи на теб, не се опитва да предизвика нарочно ревността ти. Защо питаш как да реагираш?! Не е ли подмолно това отношение, че да се пита как да реагираш...
Независимо от зодията. Но като чета темата, явно скорпионите имат склонност дс са токсични. Тия тестчета, номерца, цупондрения и хот/колд поведение не са окей за която и да е връзка. Независимо дали приятелска или романтична.

# 607
Така е, напълно съм съгласна, но това, което ми се случва е - провокиране на ревност (така поне си мисля аз). И ако изригна става много зле, ако се правя, че не забелязвам пак не е ок .... и незнам как да постъпвам. За това си позволих да задам този въпрос. Скорпионите според мен подлагат хората (които са в ума им) на постоянен тест.

Всъщност, дали е нарочно или не, тестът е налице, но той е твой личен. Приеми промените, които ти се случват в тези отношения като нещо положително и изграждащо за самата теб. Истинският Скорпион е твърдо против изневерите- защо не поговорите на тази тема с него, за да разбереш и мнението на конкретния предствител.
Може и да се сближите, ако сте на една вълна.
Когато един мъж от тази зодия държи наистина на една жена, то няма как да се съмняваш в това.
Явно ви е рано, за да се каже или предвиди!

# 608
Абе, такъв дзвер е Скорпиона, че за нищо не епротив, когато той го прави. Но виж, ако на него някой му направи номер - да не си му насреща. Въобще, аршинът е двоен. Но пък има и добри страни, с които те печели.

Общи условия

Активация на акаунт