Детски рожден ден Варна - 12

  • 90 860
  • 620
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 392
Здравейте! В края на януари дъщеря ми има 8-ми рожден ден. За толкова години и то посред зима вече поизчерпихме възможните места. Иначе идея за самото парти имам - иска фокусник и приказка за рожден ден, така че няма да имаме нужда от анимация на място. Отделно и от храната съм отвратена по тези места и предпочитам да си избера по-здравословен кетъринг. Затова по-скоро търся място под наем, отколкото детски център. Ще съм благодарна, ако споделите впечатления.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 1 592
С местата за зимни рождени дни се бях отчаяла, защото не харесвам детските кътове без прозорци и отвратителната храна с незнаен състав. За съжаление наемът на зала/място не е бюджетно решение, но пък съм невероятно доволна от това тази опция.  За рожден ден на детето ни наехме сламената къщичка в Еко Рай. Голяма зала с паркет,  дърво, камина, големи прозорци с гледка към морето и дървета, макар и без листа зимата. В единия край на кръгла маса бяхме възрастните, в другия край под  дървените стълби имаше кът с много играчки, масички, пуф, басейн с топки, имаше деца на възраст от 2 до 9-10 години, не вярвах, че така ще се забавляват всички заедно и ще са толкова доволни.  Всички гости бяха очаровани от мястото и атмосферата, аз обичам да се занимавам с украси,  занесохме балони с хелий, по идея на момичето, което се занимава с партитата там, ги закачихме на шишарки и стана супер, имаше снимки навсякъде, декорации в стила на темата на партито. Момичетата, които са наематели на мястото са невероятни! Отзивчиви, мили, едната от тях беше плътно до нас и страшно много ни помагаше по време на партито, с украсата, с детето, с всичко, нямам думи! Очарована съм. Отделно малките деца яздиха и понита за първи път, беше голям възторг, играха и навън малко, разгледаха животните, наемът е на брой хора и часове за цялото място: къща и двор,  не знам точна цена на човек, ние си договорихме крайна цена с опция да доплатим, ако останем извън часовете. Храната беше от  "Храна за любов", всички бяха впечатлени и от нея, много, много вкусно и качествено. Та с две ръце препоръчвам този вариант за ентусиастите, защото е свързано с повече анганжименти по пренасянето, но за нас беше удоволствие. Носихме си еднократни прибори, чинии от Джъмбо в стила на темата, супер беше. Отделно, който желае, може да поръчва и на самите момичета украса, имат много опции, кой както желае. Думите на всички гости бяха, че се чувстват уютно все едно са в дом.
Наблизо мернах и Шоколад мисля, те също дават залата под наем, гледах реклама. Различни са като концепция на пространството, но пак е опция, добре изглеждаше. Също видях реклама за наем на зала на хотел "Дукеса". Имат страници всички във Facebook със снимки.

# 377
  • Мнения: 11 747
Социалната чайна на ул. Преслав дават втория етаж под наем. Аз не съм се качвала до сега там. Може да се носи храна или поръчва кетъринг, аниматор да се заведе. Всъщност аз само съм чувала от други хора, добре е да се обадите за подробности, да не ви подведа.

# 378
  • Мнения: 1 392
Благодаря за отговорите! Не знаех, че в Екорай има помещение, което е подходящо за студено време. Но дори и да е добре отоплено, място във вилната зона ми се струва рисковано в края на януари, още повече, че ще празнуваме след 17 ч. Налагало ни се е да отменяме тържество в центъра на града, заради поледица, а ако и асфалтов път няма вероятността за провал е още по-голяма. Поради същата причина и "Шоколад" не ми се видя подходящо място, макар да не знам къде точно се намира. Залата на втория етаж в "Социалната чайна" е по-скоро за събития, поне според мен не е достатъчно уютна за РД.

# 379
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Мисля, че хотел Панорама предлагат зала за празненства.

# 380
  • Мнения: 385
Театър “ Щурче” дават залата под наем. Аз лично съм очарована от бате Ицо.

# 381
  • Мнения: 11 870
Точно за Щурче щях да пиша. Синът ми е бил гост на такъв рожден ден, но в ДГ. Майката беше приготвила сандвичи, сладки, торта. Хубаво беше, че децата празнуваха сами, а не с непознати майки да се чудиш какво да говориш. После, като вземахме децата, майката ни предлагаше кафе, бонбони, торта. Моят син беше във възторг, а и др деца, също.
По друг повод сме наемали за служебно събитие зала в хотел АКВА, приятно място е, но не зная дали предлАгат за РД на деца. Може и кетършнг даэсе поръча, доста сполучлив е.

# 382
  • Мнения: 1 392
Благодаря ви! Ще проверя на всички места, за които говорите. Дано някое се окаже нашето.

# 383
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
 Аз съм много доволна от ,,Щурче,,и от Бате Ицо.
Залата е достатъчно голяма,а Бате Ицо е професионален актьор и много добър като аниматор.
На децата им харесва.
Можете да си внесете храната и напитките за децата.

Били сме и в ,,Бабината къща,,.
Баба е страхотна.Прави тематични партита.
Храната е качествена,някои неща се приготвят там.
Нас ни посрещна с домашна питка и кафе на пясък за майките.
За децата имаше домашни мъфини и сладки,сандвичи..

# 384
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Специално се регистрирате днес за да си направите реклама??? Тук във форума не е позволено.

# 385
  • Мнения: 1
Нека коментара ми бъде изтрит ако се счита за неполезен, не по темата или е срещу правилата. Успешен ден!

Специално се регистрирате днес за да си направите реклама??? Тук във форума не е позволено.

# 386
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Това за бабината къща ме заинтригува, тя е близо до нас, но така и не знам какви са условията за ползване и т. Н.

# 387
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780

# 388
  • Мнения: 7
Здравейте, предстои ни първи рожден ден, както и кръщене, като много се чудим къде е подходящо за нас. Няма да имаме много гости, а децата ще са 5-6 на възраст от 1 до 4 годинки.Иска ни се някое заведение с детски кът. Гледах, че Долче Амаро, Ред Хот пица до техническия,както и Каса Феличе. Ако някой е празнувал там и има впечатления,  моля да ми каже отзиви. Или някой друг ресторант, от който сте останали доволни.  Simple Smile

# 389
  • Мнения: 1 392
Здравейте, предстои ни първи рожден ден, както и кръщене, като много се чудим къде е подходящо за нас. Няма да имаме много гости, а децата ще са 5-6 на възраст от 1 до 4 годинки.Иска ни се някое заведение с детски кът. Гледах, че Долче Амаро, Ред Хот пица до техническия,както и Каса Феличе. Ако някой е празнувал там и има впечатления,  моля да ми каже отзиви. Или някой друг ресторант, от който сте останали доволни.  Simple Smile
Според мен Долче Амаро и Каса Феличе не са подходящи за толкова малки деца. В Долче Амаро, особено в частта до детския кът, се пуши като за последно. Освен, ако не сте от родителите, които смятат това за нормално (и това видях там). Във Феличето не съм ходила скоро и дали се пуши не мога да кажа, но си спомням, че детския кът е много отделен (на отделен етаж) и обурудван за големи деца.

Общи условия

Активация на акаунт