Детски рожден ден Варна - 12

  • 92 194
  • 630
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 175
Да споделя;) Рождения ден го направихме на корабчетата на Морска гара, много добре се получи, препоръчвам!
8 деца (на 12 год) и двама възрастни, бяхме отделени на горната палуба, която би събрала и 15 души;)
Две корабчета тръгват от пристанищвто, по някое време ги доближават и се прави морска битка между двата кораба с оръжия, които стрелят вода;) Децата се забавляваха много! После сервират пица, сок, бира, соленки… нарисуваха им лицата с пиратски елементи + шапки, имаше организирана игра;) Цената им е 26 лв. за дете и 29 лв. за възрастен… тортата си я донесохме, разрешено е;)
Относно тортата -.поръчах от Sweet rose (в кв. Левски), не съм доволна… неоправдано скъпа, неприятно сладка и буквално се разпадна (разпльока), при все че беше в хладилник през целия ден, не бих повторила;)
P.S. Лазертаг бяха заети, но е чудна идея, оставих си я за догодина, благодаря ви! 🍀

# 541
  • Мнения: 1 143
И аз поръчах от тях и сега ме притесни... По принцип сме поръчвали две поредни години за баткото и бяхме много доволни. Тази пропуснахме, защото празнувахме в Капелата, а там е включена и торта, но реших да им се доверя и за първия рожден ден на малкото. Дано не съжалявам.

# 542
  • Мнения: 175
Не съжалявай и не се тревожи излишно, вече си я поръчала. И аз миналата година поръчах при тях торта “Пухкава малина”, беше много добра, затова реших да ги уважа отново… Но или са свалили качеството или просто аз не уцелих читава торта…

# 543
  • Варна
  • Мнения: 210
Някой правил ли е в плейграунда( пакетът с лазерна игра, боулинг и т.н.)? Може ли да сподели впечатления и цени? Аз търся място за края на септември за 9-годишна.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 483
Някой правил ли е в плейграунда( пакетът с лазерна игра, боулинг и т.н.)? Може ли да сподели впечатления и цени? Аз търся място за края на септември за 9-годишна.
Да, миналата година точно девети рожден ден. Добре беше, децата се забавляваха. Цени не помня. Тази година юни, пак бяхме там на р.д. на друго дете. И на двата рождени дни тортите ние си внесохме.

# 545
  • Varna
  • Мнения: 321
Нещо ново интересно за зимни рожденни дни за 10 годишни, освен ВР в Планет Мол? Всяка година по това време изпадам направо в депресия:anguished: Твърде много деца последните месеци празнуваха в денс центъра до затвора, затова го изключвам, същото и за Плейграунд в мола/ миналата година бяхме там/. Чудя се за Влъхви- с глемите /преди 7-8 години / ходихме доста там, но последните години не съм била на рожден ден там- обновено ли е или си е все така? Остават ескейп стаите, но и от тях не съм във възхита от обстановката!?!

# 546
  • Мнения: 1
Пробвайте в “Плей Он”. Имат два добри варианта за възраст 9-12 г. : Трамплин парк в мол Варна и клуб с голяма Ескейп стая в центъра, с приятна обстановка, джаги, билярд. И на двете места можете да си внесете всичко, в това число и домашна торта.

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 06:08 от N.manolova

# 547
  • Мнения: 3
Здравейте! Тъй като скоро не съм ходила на РД на дечица на 1 - 2 годинки, моля за идеи.... Места с детски кът, който да става за деца от 1 до 3 годинки и да сте доволни също от обслужване, кетъринг... Като цяло да сте доволни от условията, които предлага мястото. Благодаря!

# 548
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Варненчетата - в спортна зала и в трошево, може да се затвори само за вас, аниматорките са ок според мен, храната не е кой знае какво, но става

# 549
  • Мнения: 5 000
Децата не гледат храната, гледат играта и тортата.

# 550
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Благодаря за забележката! Дамата горе питаше и за храната, за това я споменах...

# 551
  • Мнения: 133
Някой празнувал ли е във ВарНаука или Хамелеон - да сподели мнение.
Благодаря

# 552
  • Мнения: 581
Бихте ли споделили колко ви излезе рождения ден на детето и къде празнувахте? За деца между 3 и 6 год.,  Благодаря!

# 553
  • Мнения: 53
Здравейте! Някой с пресни впечатления от прекарването в Долче амаро до хоризонт? Как е детският кът, аниматорите? Става въпрос за рожден ден на двугодишно с деца горе долу на същата възраст и малко по-големи?

# 554
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Детският кът е малък, децата са буквално едно върху друго. Не знам дали го затварят само за Рождени дни. За 3- 4 годишни става, на по-големите им е скучно.

Общи условия

Активация на акаунт