Детски рожден ден Варна - 12

  • 92 292
  • 630
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 46
Благодаря ви много !!! Blush Blush

# 526
  • Мнения: 133
Здравейте, Честита Коледа на всички !
Рождения ни ден наближава и в тази ситуацияв момента съм се замислила за зала под наем. Но там трябва с нещо да се занимават. Някой ползвал ли е услугите на " Бате и кака " ? Или идея за друг аниматор, рожденика ще става на 8г.
Благодаря

# 527
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Здравейте. Някой бил ли е на РД на по - голямо дете в Къщата на Оскар? Дали ще е забавно? Имат някакво предложение за тийнове-Сикрет руум. Друго ако се сещате, освен Влъхви, бяхме там миналата по- година ше съм много благодарна Simple Smile

# 528
  • Мнения: 374
За Влъхвите питах преди 2 седмици не правели рожден ден. По същото време Маус хаус не работеше, creators dance бяха заети датите , но работят и било забавно, къщата на оскар работи,има занимания за по-големи с търсене на загадки, смърфовете работи за по-малки е обаче, Хепи ленд също работи имат Тийн парти.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 698
Здравейте, сигурно някой е правил рд на детенце в Аквахаус Simple Smile ако може да споделите цени, условия и времетраене. Моите деца обожават да ходят там и преди бяхме редовни клиенти. Рождения им ден е в края на май и ми се иска да е свързан с басейн Simple Smile

# 530
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Някакви пресни впечатления от рожден ден в Детския кът в Морската градина ?

# 531
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Някакви пресни впечатления от рожден ден в Детския кът в Морската градина ?

Зле са! Слаба организация, объркани резервации, забравени торти.... Във Варненски мамчета има коментари за тях.

# 532
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, търся място, подходящо за рожден ден на 11-12г деца. Искаше ми се да е на басейн, но 11ти Юни е много рисков, басейните външните не са топли. Децата са малко на брой , може да бъде и някъде извън града. Ще съм благодарна за идеи Simple Smile

# 533
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Здравейте, някои да имам мнение и информация за рожден ден в детския кът ?
Благодаря Simple Smile

# 534
  • Мнения: 287
Здравейте!
Търся подходящо място за рожден ден на открито на 2 годишно дете, като ще има около 10 деца горе-долу на тази възраст. Възрастни около 20 човека. Предпочитам да няма басейн, море или каквато и да е вода в близост, а да е само поляна и да има сенчести местенца, където да си направим трапезата. Гледах Инфинити Скай, но там цените ми се виждат ужасно високи. Шоколад - за там не знам цени, но сякаш масите са на слънце. За Кариндом четох неприятни отзиви. И се изчерпвам до тук, а времето си тече.

# 535
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Здравейте!
Търся подходящо място за рожден ден на открито на 2 годишно дете, като ще има около 10 деца горе-долу на тази възраст. Възрастни около 20 човека. Предпочитам да няма басейн, море или каквато и да е вода в близост, а да е само поляна и да има сенчести местенца, където да си направим трапезата. Гледах Инфинити Скай, но там цените ми се виждат ужасно високи. Шоколад - за там не знам цени, но сякаш масите са на слънце. За Кариндом четох неприятни отзиви. И се изчерпвам до тук, а времето си тече.
Бившето Панамера.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Здравейте!
Търся подходящо място за рожден ден на открито на 2 годишно дете, като ще има около 10 деца горе-долу на тази възраст. Възрастни около 20 човека. Предпочитам да няма басейн, море или каквато и да е вода в близост, а да е само поляна и да има сенчести местенца, където да си направим трапезата. Гледах Инфинити Скай, но там цените ми се виждат ужасно високи. Шоколад - за там не знам цени, но сякаш масите са на слънце. За Кариндом четох неприятни отзиви. И се изчерпвам до тук, а времето си тече.
Ние ще празнуваме трета година в Карин дом. Имам забележки, но е супер приятно и децата и възрастните са доволни, а ние като организатори си имаме забележките 😂 Какво негативно има за там? Кажете да знам и аз какво може да очаквам ?

# 537
  • Мнения: 175
Дайте моля ви идея къде да организирам рожден ден на 12 год. момче? Не ми се забутва по моловете, ще ми се да е някъде на открито… на ролбата бяхме, на картинг пистата също… някой с пресни впечатления или идея? 🤔

# 538
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Лазертаг до ТВ кула.
https://maps.app.goo.gl/MyeXmNjPeaQrxG5H9

# 539
  • Мнения: 1
Здравейте
В началото на Ноември месец ни предстои 1ви рожден ден
Дайте идеи къде е подходящо да се празнува,ще има 5-6 малчугана, а общо ще сме около 35 души
За момента  сме се насочили към Долче Амаро-заради детския кът или БМ Градина,като цяло ни се иска да е ресторант,а не пицария или кафене/сладкарница

Общи условия

Активация на акаунт