Хипоспадия - моля помогнете!!!!

  • 1 062
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
     Здравейте мами, имам момченце с пеноскротална хипооспадия /каналчето свършва много надолу между тестисите и от там трябва да се изгради чак до върха на главичката/. Четири години ходим по мъките в Пирогов, преминахме през четири операции, които бяха кошмарни и за детето и за мен. То нито веднъж не се мина без проваляне на катетър, пикочни инфекции и какви ли не неволи. В Пирогов доктора който ни оперира твърди, че детето е готово, но каналът все още е почти половин сантиметър под главата. За мен, както и за лекарите от ТЕЛК комисията детето не е излекувано. Случайно от вашия форум разбирам за урологична клиника в Белград и някакъв чудотворен д-р Радуш Джинович. Моля ви, ако някоя от вас може да ми обясни как да се свържа с тези хора, на какъв език можем да се разберем, как е преминала перацията, престоя как са си уредили, приблизителни разходи и всякакви подробнсти които може да ми сподели, нека се свърже с мен. Искам вече този ад да свърши веднъж за винаги. Детето вече е голямо и разбира всичко, не искам това да му остане травма за цял живот. Надявам се че ще ме разберете и някоя от вас ще сподели опита си, защото вече съм отчаяна и много разочарована от лекарите ни, които могат да спасяват животи, да трансплантират органи и да лекуват много по-сложни заболявания, а не могат /или по-точно, не искат/ да изградят един урологичен канал.

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 10:39 от Анелия Цонева

# 1
  • София
  • Мнения: 23 164
има една огромна тема за това:
http://old.bg-mamma.com/?topic=977196;topicrefid=19
основно за този лекар в сърбия има информация, може да намериш каквото ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт