Доволни от автоматична машина за кафе има ли и каква марка?

  • 1 327
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 327
Купих Саего от еМаг и я върнах. Нещо не се харесахме и я върнах.  Сега съм в чуденка дали да не си купя за 200 лв. обикновена Делонги или пак да се пробвам с някаква автоматична за 700 лв.

# 1
  • Мнения: 9 429
Имахме кафеавтомат Saeco, счупи се и решихме да вземем кафемашина Гаджия за около 200 лв. везните накланят към кафемашината въпреки разликата в цената.

# 2
  • Мнения: 12
Използвам машина на CafItaly с капсули и съм много доволен! Веднъж се задръсти, но продавачът я смени с нова докато я поправят!

# 3
  • София
  • Мнения: 634
Кафемашините за домакинство от типа на Саеко и Гаджия правят ли каймак  върху кафето ? Не зная дали има изобщо такъв вариант - кафе с каймак и цена около 200 лв - някой да даде мнение ?

# 4
  • Мнения: 9 429
Нашата Гаджия прави каймак около един (легнал)Grinning пръст.Нищо, с което
кафеавтомата ни не се справяше. Имали сме кафе машина Делонги,  също правеше голям каймак.

# 5
  • Мнения: 7
Бяхме на почивка семейно преди 2 години и в общото помещение за хранене имаше кафеавтомат - направи ми най-страхотното кафе на света, лъжичката си стоеше права в чашата от каймак! Закрастих се на мъжа ми - искам точно таква за в къщи. Беше някакъв по-стар модел на Saeco (успяхме да го изнамерим). Вече втора година си я ползваме и сме много доволни (и двамата)!

# 6
  • ES
  • Мнения: 2 172
Весела Коледа! 🎄
Един въпрос, чувала съм, че за да прави по-голям каймак една кафемашина за еспресо миже да се сложи допълнителен гумен уплътнител в цедката. Можете ли да ми кажете от къде да намеря такъв. Машината ми е Делонги за мляко кафе.

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Дали някой си е купувал кафемашина с 19 бара налягане. Пише, че кафето става с по - голям каймак  newsm78
https://www.technopolis.bg/bg/Espresso/%D0%9A%D0%90%D0%A4%D0%95% … C-CE4494/p/840116

# 8
  • Мнения: 9 429
Дали някой си е купувал кафемашина с 19 бара налягане. Пише, че кафето става с по - голям каймак  newsm78
https://www.technopolis.bg/bg/Espresso/%D0%9A%D0%90%D0%A4%D0%95% … C-CE4494/p/840116

За тези пари какви очаквания имате?
По-добре си купете машина с ръкохватка за същата сума, сто пъти по- хубаво кафе ще прави.

# 9
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Кристал машината е с ръкохватка.

# 10
  • Мнения: 9 429
Грешката е моя.
Тази марка не ми е позната. Имам наблюдения върху Гаджия.

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ние сме с Юра - доволни! Peace

Общи условия

Активация на акаунт