Шести клас - 2018/19 - тема 1

  • 54 259
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 966
Нашата поща:
Скрит текст:
nabor2005@abv.bg - парола на лични! Тук споделяме, качваме, ползваме полезни материали по всички предмети, любезно предоставена ни от набор 2005!


Предишни теми
Предучилищна: 1, 2, 3
В очакване на първи клас: 1, 2, 3, 4
Първи клас: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Втори клас: 1, 2, 3
Трети клас: 1, 2
Четвърти клас: 1, 2
Пети клас: 1, 2, 3

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 15:40 от Betty L.

# 1
  • Мнения: 4 966
Последен учебен ден! Утре купон в клас и бележници! Днес има и изпит по пиано и край с тази учебна година!
Хубаво и весело лято на всички деца!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 444
Благодаря за новата тема.НИе днес приключваме официално с  учебната година и 5 клас.От утре- официално сме във ваканция........!!!!! Ах, как я чакам само.... Желая прекрасно лято  на всички

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Благодаря за новата 6-класна тема  Simple Smile bouquet
При нас утре е тържеството и раздаването на бележниците. До днес включително имаха домашни по математика Crazy

# 4
  • Мнения: 5 234
Мерси за темата.
Много рано в 6 клас, дълга ваканция искам. Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Благодаря за темата! bouquet
Нашата ваканция, може да се каже, че започна още тази седмица.
Във вторник ходеха на аквапарк в Слънчев бряг, вчера върнаха учебниците и играли на двора. Днес ги пуснаха още в 10:00 ч. За утре не знам каква е програмата. Предполагам, че ще ги извикат да им дадат бележниците и край!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 035
Благодаря за темата и аз. Нашите днес ги пуснаха да не ходят в училище, утре имат участие в концерт за завършването, раздаване на бележници и после ще празнуват в ескейп рум.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 356
Хубаво лято и здрави деца на всички! Благодаря за темата!

# 8
  • Мнения: 797
Благодаря за новата тема!

# 9
  • Мнения: 8 208
Тези дни ходят на училище колкото да отчитат присъствие. За утре са подготвили изненада за класния. Ще си правят купон с почерпка в класната стая. Събраха пари. Всъщност момичетата са организирали всичко Simple Smile. Цял сценарий са измислили как ще отидат да извикат класния, защото не знам си какво било станало. Коментарът на моя: "Момичешка работа!". Ама ще се вккючи в купона.
На екскурзия с класа отказа да ходи. Имаше 2-3 предложения за такава, избра се вариант, който не му харесва.
Аз съм много доволна и от сборника на Регалия. Ще купя и за 6ти клас. Хубавото е, че темите следват уроците. В началото на всяка са описани формули, правила. Може после да се ползва и като справочник. Отново са две групи задачи, А и Б. Има тестове, контролни работи, отговори. При Архимед са по-обширни темите и ми трябва време да прегледам кои типове задачи вече са взели и кои не. С Регалия просто му казвам да реши съответната тема. Не че му се чува винаги, де:). Ще решава по малко и през лятото.

# 10
  • Мнения: 7 247
От баткото имам тези-за МГ бяха(дано нещо влезе в употреба)

# 11
  • Мнения: 3 040
Колкото да се запиша в темата, ще се изкажа:
Аз харесах сборника на Просвета по математика в 5 клас. А, Б и В група с, понеже следя изкъсо математиката, интересни задачи. Ако не го поискат в училище, определено ще взема и шестокласния сборник. Авторите са същите и май са от светилата.

Приятна ваканция и здраве на децата и наесен с песен!

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 203
Запис  Mr. Green

Доколкото прочетох по диагонал в шестокласната тема, има нещо като традиция да се предават събраните материали на следващите. В този аспект, може би не е лошо Бети да се свърже с момичетата от настоящата шекстокласна и настоящите четвъртокласници за продължаване на традицията и да се включи информация в първия пост.

# 13
  • Мнения: 4 966
Вече е направено! Информация за пощата има в първото мнение на темата! zvanche, благодаря за идеята!

# 14
  • у дома
  • Мнения: 7 140
С баткото съм ползвала това http://vedi.bg/site/books/7 ,сега има ново издание http://vedi.bg/site/books/21 , което е допълнено с новия материал,който преди не се изучаваше в 6 кл,но са премахнати един обобщаващи тестове,които според мен си бяха много хубави и полезни за откриване на пропуски преди 7 клас.

Общи условия

Активация на акаунт