Дванадесети клас 2019/20 - тема 78

  • 62 984
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 445
Здравейте, Честита Баба Марта! Не съм писала отдавна , но пък ви следя.Нищо интересно около девойката.За Бал още не сме говорили , мисля че има доста време.Иска да учи  в Германия или Австрия , но изобщо не е ориентирана какво. Няма търпение  да започне  шофьорски курс, но тя декември навърши 17 , така че  и за него има  време.

# 301
  • Мнения: 11 333
Моята дъщеря иска да учи в България.
Не се говори нито в училище, нито помежду им за Бал.
Започна шофьорски курсове. Много се вълнува.
Ходи да си сменя личната карта защото навърши 18 години.
Трябва и дебитната карта да ни преиздадът заради възрастта и нова оферта.

# 302
  • София
  • Мнения: 6 094
Значи не знаят какво искат, но знаят къде. Сладури. Joy

# 303
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Честита Баба Марта! bouquet
За бала доколкото си спомням още в началото на годината спомена, че се резервира мястото. Явно така практикуват в училището. Къде - нямам спомен.Simple Smile
Иначе за рокли и т.н. е рано. В 4ти клас я водих в Дисниленд и тогава и обещах, че ще се върнем в Париж за рокля за бала. Естествено помни и няма мърдане, ще се разходим до там.
Класирала се е за национален кръг на някакво състезание по АЕ ама няма да може да се яви. Съвпада с кръг на дебатите.
По БЕЛ на олимпиадата ми се ще да видя как е оценена защото е сътворила глупост.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
AlexaS, МГ традиционно са на 24/05 в панаира. Отзивите от миналата година никак не са добри. И то получени от две момчета, независимо един от друг.
Знае уж какво иска, но не знае къде може да се готви, чакаше да ѝ дадат информация. Търпение се иска и железни нерви.
За сега да си кара стажа и да си избута годината. Че с тези специални предмети са на изпитни сесии. Направо са си като студенти, ама не с по един изпит по дисциплина, а с по 4-5.

# 305
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Да, рано е за рокли и костюми. Само за заведението се коментира, но аз и за това мислех, че е рано. Има и деца, които не искат да ходят. Моето е от тях. Но пък знае какво иска след 12-ти клас. И къде. Аз се опитвам да внеса промени в направленията, но не ми се получава.

# 306
  • София
  • Мнения: 3 610

По БЕЛ на олимпиадата ми се ще да видя как е оценена защото е сътворила глупост.
В София излязоха резултатите днес. Аз ги следя заради дребното. Росен ходи само по Немски.
Иначе и техния бал май традиционно се провежда на едно място та предполагам, че щом мястото е ясно остава само дрехи, така че е рано да го мислим  още.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
AlexaS, МГ традиционно са на 24/05 в панаира. Отзивите от миналата година никак не са добри. И то получени от две момчета, независимо един от друг.
Знае уж какво иска, но не знае къде може да се готви, чакаше да ѝ дадат информация. Търпение се иска и железни нерви.


Мдааа, тази година и другата може да ги организират в “Рибката” 🤦♀  или направо в “Starbucks” за по- експедитивно. 👿 Гимназия с традиции празнува в гостилница, но предполагам, че на учениците им е безразлично- те са интелигентни деца и не отдават такова значение къде точно ще се напият 😉😎🤣.

# 308
  • Мнения: 1 263
Моят младеж не искал да ходи на бал, но има време, ще видим.
Днес не беше на училище, с деца от курса са се записали на състезание по програмиране, разбрахме се, че ще пътува всеки ден до София и обратно и още днес се пробва да остане, имало къде да спи Simple Smileестествено не мина, сега се прибира,  но  ще се наложи да изслушам как  другите останали, как само той се прибрал:)

# 309
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Моята въобще не се вълнува от бала. Като я попитах скоро дали мисли за рокля или въобще какво ще облича, рече с дънки и щяла да иде с тролея, с който е пътувала 4 години до у-ще   Mr. Green

# 310
  • Мнения: X
На нас догодина изпращането ще е на 15 май, а на 24 самия бал...

# 311
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Почиват ли си наборите? Моята лежи, приятелките и нали работят и нямат много време да излизат ...
Отряза си най-накрая косата и много и се радвам като я видя.Simple Smile
Ето част от отрязаното
Скрит текст:
Прибрах я у дома за неин ужас, било зловещо. Crazy Пък аз искам да я даря някъде, ако може да свърши работа ще е чудесно.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Моята ходи на репетиции.
Flash*, потърси дали наблизо имате някой, който изработва перуки за онкоболни. Знам, че предпочитат сами да си изрязват косите, но може да питаш дали ще вземат тези кичури.

# 313
  • София
  • Мнения: 39 758
Моята като си отряза косата от салона казаха, че ще я дарят, но не знам до колко са го направили.
Разпитай.

Моята почива. За няколко дена е в Поморие и ме дразни със снимки на априлско море Simple Smile

# 314
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Почивката при нас ще е след ваканцията. Сега - учене, състезания и подобни.

Общи условия

Активация на акаунт