Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - тема 27

• 35 642
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
Яренце, пиши на д-р Джинович и изпрати всичко което имаш. Той ще ти отговори и ще ти даде добро предложение или решение. За д-р Пеев - изборът е твой. Аз няма какво да напиша.

# 361
  • София
Яренце, пиши на д-р Джинович и изпрати всичко което имаш. Той ще ти отговори и ще ти даде добро предложение или решение. За д-р Пеев - изборът е твой. Аз няма какво да напиша.
Мисля, че е излишно да казвам чие мнение предпочитам. 😃

Склонна съм да покажа резултатите на д-р Пеев най-вече, защото д-р Цанова го препоръчва. И до там. В никакъв случай няма да е крайна инстанция.

(Изгорих вече един мост в България - д-р Гайдарова, и не искам да горя и този. 😬 Трябва ми добър нефролог в "моя отбор", а засега съм много много доволна от цялото отношение на д-р Цанова. 😊)

# 362
Да, тук си права. Успех. От мнението на Пеев няма да те "заболи".

# 363
Здравейте,
моля за мнение за Доц. Анадолийска. Става въпрос за дете на 1 г. и 10 м. и бих искала да му направя контролна ехография на десен бъбрек, тъй като на 6 м. ни казаха, че има изместване. Препоръчаха ми д-р Буева, но не ми отговаря нито по тел. нито на СМС. Моля, препоръчайте ми добър специалист за гр.София.
Благодаря предварително.

# 364
  • София
Здравейте,
моля за мнение за Доц. Анадолийска. Става въпрос за дете на 1 г. и 10 м. и бих искала да му направя контролна ехография на десен бъбрек, тъй като на 6 м. ни казаха, че има изместване. Препоръчаха ми д-р Буева, но не ми отговаря нито по тел. нито на СМС. Моля, препоръчайте ми добър специалист за гр.София.
Благодаря предварително.

Ако си запишеш час при Анадолийска, може да й се довериш.

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 09:17 от hmhm

# 365
  • София
За съжаление, д-р Буева е починала миналия месец. 😔

# 366
За съжаление, д-р Буева е починала миналия месец. 😔

Светла й памет! Не трябва да забравяме хора като доц.Буева и доц. Лилова(Да почива в мир и тя)
Много ми е тъжно, за доц. Буева.
За мен тя беше най- опитния специалист по детска ехография в БГ.
Дано е успяла успешно да предаде знанията и опита си на доц.Гайдарова.
Моето дете беше новородено бебе с две дълги хоспитализации в Педиатрията и тогава Буева предаваше своя опит на Гайдарова на ехограф и разни др.
Детето ми се следи и е няколко пъти оперирано в Германия. Имали сме консултация и в др. държави. Виждахме се с доц. Буева от време на време, защото я харесвах и познаваше детето ми от много малко и за нея беше интересно, какво се случва в Германия и как се развиват нещата. Аз вярвах на нейния опит, а и нямаше разминавания с виждането на колегите й от чужбина.
Много съжалявам, голяма загуба за Бг мами на които е помагала и продължаваше.
Тъжно ми е как остават все по-малко опитни детски нефролози.

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 19:34 от Macao

# 367
  • София
Да, абсолютно подкрепям. И двете ми деца съм водила при нея Cry

Общи условия

Активация на акаунт