Има ли забрани за пътниците във вашата кола?

  • 15 788
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 885
Премерихте ли се коя е по-майка и по-възпитани са и децата?
Може ли да се върнем към  темата?
Дайте Вие нещо по темата? Нещо за алтернатори ми е интересно на мен, че ми е по темата точно сега... и тия гадни пасажери как ми скапаха / нацапаха колицата  Stuck Out Tongue Winking Eye
Така като няма какво да кажеш ,  или за какво да се заяждаш, винаги казваш че някой говори извън темата - това е универсалното обвинение.... мисля да си го избродирам на блузката даже !
Или да пуснем тема : "МОЛЯ говорете по темата.... " Stuck Out Tongue Winking Eye

# 181
  • Мнения: 3 867
Аз съм дала отговор напред, може да прочетеш.

# 182
  • Мнения: 5 047
Премерихте ли се коя е по-майка и по-възпитани са и децата?
Може ли да се върнем към  темата?
Дайте Вие нещо по темата? Нещо за алтернатори ми е интересно на мен, че ми е по темата точно сега... и тия гадни пасажери как ми скапаха / нацапаха колицата  Stuck Out Tongue Winking Eye
Така като няма какво да кажеш ,  или за какво да се заяждаш, винаги казваш че някой говори извън темата - това е универсалното обвинение.... мисля да си го избродирам на блузката даже !
Или да пуснем тема : "МОЛЯ говорете по темата.... " Stuck Out Tongue Winking Eye


Хахахаха,чудесна идея!
Там наволя всеки може да се заяжда с всеки,че не е по темата.
Нали това е смисълът на този форум и на всичко,което се случва в него.
Никой не е говорил извън темата,може да сме се отклонили малко,ама,егати,никой не иска да се чувства като в час по математика-ръцете на чина и мирно!
Grinning
Мисля,че стана даже интересна дискусия.

# 183
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Не разваляйте боя със скандал,моля!

# 184
  • Мнения: 43
Има забрана за лица под 14 годишна възраст.

# 185
  • софия
  • Мнения: 284
Строга забрана за храна и цигари.

Общи условия

Активация на акаунт