Слънце, лято и море, а Септември- с бебче в ръце !

  • 47 081
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
Аз хапвам доста чесън, черен пипер, чили и лютиви сосове като цяло, които не знам колко са полезни в момента, но са ми страшно вкусни... от някъде бях чула, че лютото предизвиква контракции, но не смятам, че има нещо такова наистина или поне не при мен.

# 46
  • Мнения: 2 068
И аз си хапвам чесън, за друго не сещам. Черния пипер го избягвам защото ми излизат киселини.

Gigito  шапка свалям на такива като теб, които ходят на работа до последно. Аз не мога да си се представя особено в това топло време.

Напоследък взе много да ми тежи корема. Трудно пазя равновесие и дългите разходки са ми мисия невъзможна. Само броя седмиците и дните....нямам търпение да вляза в деветия месец.

# 47
  • Мнения: 1 403
В родилното, което избрах, искат 3 комплекта дрехи (боди и ританки), дрехи там нямали хахаха. А и за изписването го мисля. Чудя се какви бодита - с дълъг ръкав ли? В момента са в ремонт и е затворено отделението да ги питам. Терминът ми е в края на август, с ранна овулация съм, така че шанса да родя през септември е много малък...Какви дрехи за изписването ще вземате?
Онези комплекти за изписване няма да ги вземам.

# 48
  • Мнения: 2 124


И моето бебче се очаква краят на август и мисля да си взема комплект за изписване. В болницата, в която ще раждам не искат нищо за бебето те си имат всичко само за изписване ми казаха да си взема, аз до колкото разбрах, но ще проверя пак новородените  се обличат обикновено с дълъг ръкав при изписването независимо от сезона.

# 49
  • Мнения: 209
Ух, днес пак ми стана лошоо преди обяд ...и за първи път през цялата бременност повърнах в 28г.с седмица съм дали е нормланоо, днес е ужасеен ден !!!!

# 50
  • Мнения: 2 124
Ух, днес пак ми стана лошоо преди обяд ...и за първи път през цялата бременност повърнах в 28г.с седмица съм дали е нормланоо, днес е ужасеен ден !!!!
Може да се консултираш с лекар за всеки случай, ако не се чувстваш добре. Проверяваш ли редовно кръвно налягане, хемоглобин, кръвна захар.

# 51
  • Мнения: 209
Ух, днес пак ми стана лошоо преди обяд ...и за първи път през цялата бременност повърнах в 28г.с седмица съм дали е нормланоо, днес е ужасеен ден !!!!
Може да се консултираш с лекар за всеки случай, ако не се чувстваш добре. Проверяваш ли редовно кръвно налягане, хемоглобин, кръвна захар.
Кръвното ми е ниско затова обикновенно ми става лошо хемоглобина ми е 119... Кръвнаа захар не съм проверявала

# 52
  • Мнения: 2 068
Ух, днес пак ми стана лошоо преди обяд ...и за първи път през цялата бременност повърнах в 28г.с седмица съм дали е нормланоо, днес е ужасеен ден !!!!

Аз повръщах миналия месец. Като казах на лекаря ми, той каза, че е нормално.

# 53
  • Мнения: 223
На мен пък ми се гади от определени храни - като месо например. Преди толкова обичах, сега толкова насила ям, че  ужас направо. :d

# 54
  • Мнения: 151
На мен пък ми се гади от определени храни - като месо например. Преди толкова обичах, сега толкова насила ям, че  ужас направо. :d
и аз забелязвам подобно нещо , не ми се гади ама все не ми мирише на хубаво и избягвам да го ям .Предимно наблягам на домати и сирене :;

# 55
  • Мнения: 333
И на мен ми става лошо и повръщах за 1 път през 6-тия месец. Отидох на консултация и АГ-то ми каза, че е от някаква храна и ако продължа с гаденето и повръщането да ходя на чревен лекар.
Спомних си, че предният ден ядох паста с гъби и може би е било от това. Не се повтори.

# 56
  • Мнения: 2 124
И аз сутрин понякога след закуска получавам някакво слабо гадене, но при мен се оказа, че нивото на кръвната ми захар беше спаднало много малко под долната граница и с това ми го обясниха. Сега изследвам кръвна захар( с ПКК и урина) на две макс три седмици.

# 57
  • Мнения: 262
На мен пък ми се гади от определени храни - като месо например. Преди толкова обичах, сега толкова насила ям, че  ужас направо. :d
и аз забелязвам подобно нещо , не ми се гади ама все не ми мирише на хубаво и избягвам да го ям .Предимно наблягам на домати и сирене :;

И аз съм превключила на фаза домати и сирене хаха и хляб естествено ( без него не мога)

# 58
  • Мнения: 2 124
Днес ми откриха много малко количество белтък и урати в урината, започваща инфекция някаква. А предната седмица изследвах урина и беше напълно чиста, как се променят нещата само за седмица ..... Надявам се, да ми помогнат бързо лекарствата, че се притеснявам, да не тръгне към бъбреците инфекцията.

# 59
  • Мнения: 215
Може би е възможно да де връщат някои симптоми от първия триместър... На мен пък отново почна много да ми се спи както в началото.

Общи условия

Активация на акаунт