Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 юни 2018, 23:07 ч.

The Witcher series - in production (by Netflix)

• 3 232
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Смесена раса което пак се води към т.н. "малцинства". Вижте, нямам нищо против момичето- сладка е и луничките са супер може би е добра актриса. Това не е спор за нея като личност. Това е виден избор на кастинга и грешка на режисьорския екип според много хора - видимо бягат от сините очи и кестеняво-рижавата коса описана в книгите и визуално представена в игрите. когато имаш перфектната и много успешна визуална представа- защо я променяш? Когато натрапват и осъзнато  избират не-бяла актриса това вече не е ок. Ще дам следния пример. Ако променим Черната пантера да е бял- всички ще писнат, ще ме пребият с камъни и ще ме вкарат в затвора и ще ме заклеймят като расист завинаги! НО когато някой продуцент прави Трис от друга раса, не бялата раса- тогава трябва да сме доволни, да сме хепи и да си мълчим ?... Еми не.

ПС. просто за сравнение - Трис в сериала и трис в играта- >

разликата е от небето до земята.

# 31
  • Azeroth
В последно време, има ли нещо, което да не са о**али с промитите си мозъци? Вече дори не се и надявам да гледам нещо стойностно.

# 32
  • България
Еха, тази от играта е шестица, за другата ще си замълча.
Някой има ли желание и възможност да пусне по една снимка на героите от играта, интересно ще е да ги видим.
За хора нечели книгата сигурно няма да има проблем с промените.
Предлагам да изгорим всички книги с бели герои и да приключим драмата.
Ще гледаме адаптации на африкански приказки и "Чичо Томовата колиба".Smiling Imp

# 33
  • София
Yen

Geralt

Ciri

Dandelion

Fringilla vigo

Emhyr van Emreis

Има още много герои, които не са толкова централни, но са важни за сюжета или са свързани с други главни герои.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 22:49 от Deathcrush

# 34
  • България
Благодаря!
Със създателите на играта сме чели една и съща книга.
Но с тези на сериала, не.

Общи условия

Активация на акаунт