The Witcher series - in production (by Netflix)

  • 27 450
  • 723
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Ако правиш сериал и можеш да избираш между Марк Хамил и някакъв неизвестен, но по-подходящ славянин за ролята, ще избереш Хамил разбира се. Все пак целта е да се печелят пари, нали?

# 481
  • Мнения: X


Не е толкова зле 😲

# 482
# 483
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Едър славянин - Владимир Кулич, да речем. Аз съм фен.
При това тази снимка е от преди 6 -7 години мисля, от Викингите. Към момента вероятно изглежда адекватно древен Simple Smile

Скрит текст:


 Simple Smile Да онагледим:

# 484
  • Мнения: 30 802
Весимир ще е добре да изглежда на средна възраст, не престарял. Дори си го представям не толкова изпит, а даже малко леко пълен, щото живее в замъка, пие ракия и не ходи по чудовища.

# 485
  • Мнения: 47 963
Опитах да гледам Викингите, ама само секси викинга не ми стигна и го зарязах. Flushed Там има ли изобщо сюжет. Много...постно...беше.

# 486
  • Мнения: 36 428
Викингите в началото си имаше стегнат сюжет, но после се разводни много(и аз отдавна не гледам). В началото си беше за Рагнар и издигането му във властта. Той е легендарна личност.

# 487
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Потвърдено, Тормунд ще е звяра Нивелен Simple Smile Heart Eyes

https://redanianintelligence.com/2020/02/17/kristofer-hivju-conf … n-in-the-witcher/

# 488
  • Мнения: 36 428
Това Нивелен да не е нещо като "нефелен"?

# 489
  • Мнения: X
Не, това е полигамният звяр, за който говорехме назад. А всъщност историята му към момента на разказа е много тъжна.

# 490
  • Мнения: X
А голямата жена ще участва ли? 😂

# 491
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Още малко каст новини:

Ескел, третият вещер в Каер Морхен:
Скрит текст:

Лидия забравих-как-и-беше-фамилията (асистентката на Вилгефорц)
Скрит текст:

Франческа Финдабаир, неземно красивата кралица на елфите:
Скрит текст:

# 492
  • Мнения: 8 578
Актрисата, която ще играе "неземно красивата елфска кралица", ми е обикновена.
Като цяло не съм особено впечатлена от новите попълнения в актьорския състав. Изключение прави Кристофър Хивю.😁 Него си го харесвам от Троновете.

# 493
  • Мнения: 30 802
Е какво искаш, идеален сериал - мъжете красиви, жените...такива, от които женската аудитория да не се засрами. Най-много шест-седем по десетобалната, ама гримирани. Тоест точно като в книгата - фалшиви красавици:)

# 494
  • Мнения: 8 578
Очакванията винаги са ми завишени.😂
По принцип за мен е идеално, когато актьорите се доближават до външността на книжните образи. Мисля, че с главните са се справили, но за второстепенните не са се старали особено.😅

Общи условия

Активация на акаунт