The Witcher series - in production (by Netflix)

  • 27 482
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
# 631
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
^Ciri^, +Geralt... s2 teaser2:

# 632
# 633
  • София
  • Мнения: 27 160
Ихаа, 17 декември, а аз го очаквах чак 2022 г. Супееер
Трейлъра е много як, нямам търпение
Май оттук-нататък ще следваме само една линейна времева сюжетна рамка?

Последна редакция: сб, 10 юли 2021, 00:26 от Diavolo

# 634
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Ооо аз даже го чаках по-рано от декември, примерно ноември Grinning . но и така става. почти същата дата като на първи сезон! супер много се радвам - чакаме с нетърпение!

# 635
  • София
  • Мнения: 3 776
Декември ще е много богат откъм сериали. Аз си мислех, че ще е септември, но и така става. Мисля, че вече няма да има смесване на времето. Дано не направят Йен някаква зла и откачена вещица

# 636
  • Мнения: 36 468
И аз мислех, че няма да излезе тази година, след като видях такива коментари в друга тема Simple Smile

# 637
  • София
  • Мнения: 27 160
Уау?! :о

# 638
  • addicted
  • Мнения: 1 083
О, изглежда толкова страхотно!! И е супер скоро. Grinning

Допълвам се, изгледах The WitcherCon видеото, почти 3 часово е, но е доста приятно, и доста надъхващо Simple Smile
Доста време са отделили на игрите и има интервюта с хора участвали в създаването им, а знам, че тук има фенове Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 юли 2021, 22:48 от CoffeeCat

# 639
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
нов тийз за анимето


На онзи спец.ютюб-профил има още няколко интересни последни видеа. Да, преди дни е била вещерска конференция с мн.инфо относно Светъ: книги, игри, сериали...

# 640
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
trailer+



P. S.: poster &

characters
https://www.instagram.com/p/CRlyCqBMZFC/
Theo James as Vesemir.
Lara Pulver as Tetra.
Mary McDonnell as Lady Zerbst.
Graham McTavish as Deglan.

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 19:02 от Gloripeace

# 641
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
Уичъра от анимето защо не е същия като този от сериала? Въобще не изглежда подобно, просто някакво супертрадиционно фентъзи и най-вероятно са орязали източноевропейския привкус в още по-голяма степен  Triumph
Май оттук-нататък ще следваме само една линейна времева сюжетна рамка?
Скукаааа, много предсказуемо става. Преди трейлъра чаках продължението с нетърпение, а сега само защото няма какво друго Rolling Eyes Хенри Кавил надебелял ли е или само е остарял? Smiling Imp

# 642
  • София
  • Мнения: 1 652
Как може да изръсиш такава щуротия за Хенри Grinning Просто блъска здраво във фитнеса. Обаче не знам как снима едновременно и продължението на "Енола Холмс". Не си спомням Шерлок да е бодибилдър Grinning

# 643
  • Мнения: 36 468
Вещерът от анимето е учителят на този от сериала, но като млад. Т.е. това е нещо като предистория.

П.п Шерлок е боксьор (не само във филмите с Робърт Дауни), може и да е бил мускулест, но по-скоро би трябвало да е сух и жилест.

# 644
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Вещерът от анимето е учителят на този от сериала, но като млад. Т.е. това е нещо като предистория.

Веземир Wink

Общи условия

Активация на акаунт