Бебешката кожа обича нежните докосвания. Спечелете един от 50 комплекта Nivea Baby!

  • 17 155
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 127
За мен и децата ми,най-важния критерий при избора на козметика е продуктите да са съвместими с кожата.Качествена и доказала се във времето козметика,а именно-Нивеа!!!

# 46
  • Мнения: 2 024
Най-важният критерий за мен е в продукта за няма съставки производни на петрол.

# 47
  • Мнения: 423
Да е хипоалергенен продукт, доказана марка и с повече натурални съставки. Доверявам се на мнението на познати

# 48
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Козметиката за децата ми е изключително важена за мен. Винаги чета етикетите със съдържание. За някои продукти имам определени марки, от които съм изключително доволна и не сменям (в това число и Нивеа). Критериите с които съм безкомпромисна са качество, състав, доказано име на пазара, разумна цена.

# 49
  • Мнения: X
Здравейте! Винаги се доверявам на качествената козметика на Нивеа, която ми е любима още от дете. За мен най-важен критерии в избора на козметика е да няма вредни съставки. Скоро ми предстои раждане и много бих искала да използвам тези продукти на Нивеа за бебето ми!

# 50
  • Мнения: 2 405
Препоръката за мен е важен критерий!
Ако избирам слънцезащитен продукт,задължително правило е да е :специално за деца и да е с много висок фактор(50),по възможност и да е водоустойчив!
Гледам да залагам на вече утвърдили се като име марки.

# 51
  • Мнения: 579
Много държа на козметиката, която купувам за децата, тъй като са с много светла и нежна кожа и съм попадала на продукти, които предизвикват обриви и зачервявания. Държа на аромата, а от изключителна важност е шампоанът да не предизвиква сълзи.

# 52
  • Мнения: 240
Основните ми критерии за продуктите са съставките, да са безвредни и на добра цена. И също така да мерише приятно на бебче 😋

# 53
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Продуктите да са хипоалергични,без парабени,ароматизатори .Изпробвани и доказани марки от мен или хора на които имам доверие,продукти и марки също препоръчани от педиатъра.

# 54
  • Мнения: 29 276
Избирам качествена козметика, утвърдила се на пазара, с добри отзиви от другите потребители, както и да е приятна на мен и детето.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 483
Избирам утвърдени марки с добри отзиви и с добър ефект върху кожата на децата ми.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 233
Критериите ми за козметика е да купувам само доказани марки, наложили се на българския пазар. Също така гледам и състава на продукта, да е изчистен, както за детето ми така и за мен, защото каквато козметика използва детето ми, такава използвам и аз. Трябва добре да овлажнява кожата, да се нанася леко и да подхранва.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Критериите ми за избор на козметика са най - вече да е подходящ за кожата на бебчо и да ухае приятно. Като цяло всички вкъщи харесваме козметиката на Нивеа и я ползваме отдавна. Не съм ползвала слънцезащитните лосиони все още, не ми се е налагало. Вярвам, че и те са страхотни, както всичко останало на марката.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За мен е важно продуктите да са подходящи за чувствителна и нежна кожа, да миришат приятно и да са с добро съотношение качество:цена.

# 59
  • София
  • Мнения: 244
Основен критерий при избора на козметика за детето ми е, на първо място да е безвреден , качествен и с чисто съдържание.

Общи условия

Активация на акаунт