Спам тема (последноюнска) 25.06. - 01.07.2018

  • 9 976
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 611
   Така, ако някой все още пита защо няма доктори в България и защо не се задържат тука, да погледне скалповете на колана на Джу и да си направи изводите. Спокойно мога да заявя, че моя перчем не се вее на този колан или около него ... поне за сега де ...

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
  Така, ако някой все още пита защо няма доктори в България и защо не се задържат тука, да погледне скалповете на колана на Джу и да си направи изводите. Спокойно мога да заявя, че моя перчем не се вее на този колан или около него ... поне за сега де ...
Joy Ма верно ще ми излезе име на мъжемелачка...а в това време скелетите в гардероба тъжно потракваха "така е, така е" Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 10 611
   Мъжемелачката, Повелителката на еднооките смоци, Способната градинарка с мекия маркуч с ниско налягане, Властелинката на месоядната роза, дами и господа, моля вашите аплаузи за Малкото Перо с Голямата томахавка !
  Тука требе се сервира следобедно кафе, ама не е уместно да прекрачвам забранената зона и да скъсявам дистанцията инак кайсиите ми ша са веят на вятъра кат тръни в равно поле ...

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
На всеки 100 любовника...на 1 му оставям едната кайсийка. Хватката е да нацелиш да си номер 100...или 200 Joy

# 34
  • Мнения: 10 611
   Нещо сметката не ми излиза. начи ако съм номе 100 , то ако реша да повторя и номер 200 да съм, пак оставам без кайсии. Аааа не, ще си запазя кайсиите. Да жертвам ценен плод за нещо, за което съм чувал че е хищно и на всичко отгоре е опацно за здравето ми - неее !
   Требе питам Кика за странично мнение, ама тя ся сигурно сменя гуми и не и е до кайси и бакалски сметки.

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Споко, бе. Ще ти дам от моите кайсии Joy

# 36
  • Мнения: 10 611
Ти ся ко кат имаш кайсии, сакаш да затваряме компоти ли ?

# 37
  • Мнения: 15 619
Ама гледам, компоти се варят вече. Мътни компот- страсти са ви натиснали. Щом имате мерак, `начи сте добре.

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
по темата Simple Smile

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ти ся ко кат имаш кайсии, сакаш да затваряме компоти ли ?
Ти луд ли си?! Ще хабиш кайсиите за компоти?! Знаеш ли каква хубава кайсиева ракия ще стане Joy Ммм...

Щом имате мерак, `начи сте добре.
Аз съм с 34.7, ама нали меракът умирал последен Joy

# 40
  • Мнения: 10 611
Аха, сакаш да искараш дестилат, квинтесенцията от кайсийките.  Ех че мераклийка таз Джу. Ама то за това трябва внимателен подбор на плодовете, да се маха загнилото, чисти се от костилките, добавя се точна пропорция захар Wink Ама като облечеш бялата манта и се курдисаш по токчета пред бидоня не се съмнявам, че ще имаш добър матрял. Само не слагай жартиери дан прекипи !

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
по темата Simple Smile

Скрит текст:

Не посмях да го пусна това. Иначе голям смях падна, когато за пръв път го гледахме.

Жегата продължава. Обещаната разходка я поотложихме, докато малко поне намалее тоя пек.

# 42
  • Мнения: 15 619
Аз ще го гледам довечера. По работни причини.Grinning

# 43
  • Мнения: 10 611
Честно казано, понякога се чудя дали някой хора имат абсолютна липса на нерви или са пълни пердета ! 
Май ще си отворя компот от прасковки Simple Smile

# 44
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Не посмях да го пусна това. Иначе голям смях падна, когато за пръв път го гледахме.

По едно време си тананиках дома любимото соло от парчето "помияра го бара" ... та за малко да се разведа и да ме изгонят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт