Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рейки тема 5

• 19 414
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
Говорим само за енергия Рейки и в случая твърдението ми е вярно. Без отворен канал точно за тази енергия достъп до използването й няма. Иначе има други начини да се концентрира и използва жизнената енергия, която всички притежаваме и без инициация. Една такава система е Quantum-Touch. Съществуват хиляди енергийни системи със или без инициация или самоинициация и т.н.

# 91
  • София
Благодаря, ще потърся информация за тази система. Hug

# 92
Здравейте! Инициирана съм в 1-во ниво от две години. По време на първата година използвах енергията редовно (на ежедневна база). След това обаче рязко спрях- първоначално поради липса на време, а след това просто вече бях отвикнала. Бих искала да започна пак да си правя сеансите и опитах, но не усещам енергията. Възможно ли е каналът да се е затворил? Има ли как да проверя? Или трябва да получа нова инициация..?

# 93
Не сте изгубили инициацията. Продължете редовно да си правите сеансите и постепенно пак ще започнете да усещате енергията, ако и преди сте я усещали. Иначе е нормално и нищо да не се усеща. С времето при неизползване способностите да се канализира значима доза енергия намаляват, но с редовното ползване отново способностите ни се възстановяват. Не пречи и да се повтори инициацията. Редовно съм повтарял върху себе си инициации в много системи и резултата е по-дълбоко активиране на пречистващия период и по-силно канализиране на енергията, което също може да се постигне с редовното й използване.

# 94
Здравейте! Почти нищо не разбирам по темата, но да попитам - има ли в рейки символи, които могат да се използват за усилване на нещо или за отслабване на нещо?

# 95
В рейки има символи да.
Наскоро ми правиха сеанс изис сейким и резултата беше уау.
Има ли някой който владее рейки и сейким едновременно? Или е по-добре сейким само като по-висша енергия...
Още един въпрос.... можете ли да влизате в акаши?

# 96
  • Стара Загора
Аз работя с Рейки , Сейким и много други. Няма пречки да се комбинират различни енергийни системи.

# 97
Можете ли да ми препоръ4ате някой, работещ с рейки?

# 98
  • София
Здравейте! Реших, че искам инициация в рейки. Отдавна ползвам леки Е. практики не редовно. Има толкова информация в нета, че се загубих. Препоръчайте ми добър учител, школа и аз не знам. Благодаря, предварително!

Общи условия

Активация на акаунт