Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 40

  • 31 701
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
Добро утро и от мен 😘😘😘
Иринитко,много те обичам,ама защо ти трябваше да споменаваш тия два шоколада...Grinning
Отиде ми стриктността снощи,уж щеше да е само парченце..... отиде половината шоколад Flushed

# 61
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утрооо...тук съм, жива съм - засега, не работеща-да не ме мисли Мими hahaha Joy
Днес има луна, и мисля да луДувам на "ИрЯн" Whistling
Фелини, добре се завърнала, личи и то мноого тия 13кг, еххх и аз да сваля толкова....ама няма Whistling
Занатка, ще стигне бала висок е, стискаме палци Hug
Иринко, два шоколада......Браво Sunglasses Това се казва ядене, няма се излагаме hahaha
МамаМия, браво за килата, на какъв режим си ти?

За езиците съм като Деси и Мими,аз съм на Вие с всякакви езици, математиката, физика, химия са ми супер лесни - точни науки, но за език полагам неимоверни усилия, за да науча, затова и не се напрягам излишно Joy

Аз да се поФаля от 3 дни съм бИтон, че съм се наклала като Коледно прасе....сраааам....Да метна и няколко менюта, да не е само спама ми Rolling Eyes

Оня ден: З-кафе с мляко, О- пържени Ица в масло, 3 домата със сирене и две филии "тричав" хляб запечени с кашкавал, В-нЕма
Вчера: З-кафе с мляко, О-Дробчета с лук, тиквички с чеснов сос и две филии с Ица и сирене, В-няма
Днес: З-кафе с мляко, чакам мис Каприз да се събуди, да си направя кафенце, О и В-ИрЯн
Лек и усмихнат ден, днес имам мнооого работа в къщи, мм замина на платформа и ще сме си с тантурка сами Confused
Хайде кафенце и от мен bouquet

# 62
  • Мнения: 28 337
ГЕНИ, радвам се, че се появи душицо Hug....ама защо не пишеш забравяш ни? Heart Eyes
Целуни Тантур, така и това лято няма да я видя, айде поне за бала! Joy

# 63
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Гени, гуш на Тантурка (отдавна не е такава май Wink) Hug Хубав ден!
Миме, благодаря за кафенцето Hug и тук валя нощес, но не чак толкова (или поне аз не го чувах Grinning) Сега е мръчкаво Sad
Занатке, не се притеснявай - с този бал би трябвало всичко да е наред.
Момичета, да се похваля - много обичам шоколад (особено бял, но такъв само аз ям в къщи и следователно никой не купува) и въпреки, че има в къщи - не ми се дояжда. Обаче пък от плодове (сезонни) ми е трудно да се удържа Sad
Пия кафе с кокосово масло и след малко отивам на среща в Общината ... после в унито.
Още едно кафенце и за вас

# 64
  • Мнения: 487
Гени,на променена високо мазнинна ,ниско въглехидратна диета на Атанас Узунов. Малко е драстична ,но резултатите са бързи.

# 65
  • Мнения: 1 617
Добро утро!  Hug
Взех си от всички кафенца  Hug
Гени, вЕрно си бИтон  Hug Как удържаш без вечери? Hug
Стреличке, добре си си дошла  Hug Баш навреме за есенния сезон  ooooh! Simple Smile
Банда, никакви дрехи не ми съхнат в тая влага...а и сме северно изложение  Sad Ако продължи така, ще се появи и мухъл!
Фелине, и аз те помня! Очевидна е разликата!  Hug
Гуш на всички!  Hug

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро и от мен! Благодаря за хубавите думи, надявам се все да имам с какво да се хваля!:hugs:
Снощи бяхме на гости и имам чаша розе изпита, ама от време на време му отпускам края, днес ще компенсирам с плодове. Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 2 844
SunglassesДобро утро Hug Hug
Да и при наса валя през нощта и в 02 часа стояхме с Малчо на входната врата за да гледа той как вали, изчаках го няколко минути и се прибрахме,ако го бях оставила щеше да драсне , а не ща да го мисля в дъжда, после се повъртях доста и познайте дали тази сутрин ми се ставаше Sunglasses
Стреличка Hug супер ,че писа и сте добре Hug
Деска Hug и твоето чаве е добре Heart Eyes , плюс 1 - за това, че математиката е по- лесна от английския Sunglasses
Гени Heart Eyes как издържаш без вечеря - на мен това ми е най- трудно.И значи сега сте само двечките с Тантурчето:heart:, но предполгам,че тя няма да те оставя да скучаеш.
Скайче Heart Eyes дано пък да се случи така ,че си дойдеш до БГ Hug
Заната Heart Eyes стискам много - ще го приемат знам аз Heart Eyes Hug
Довечера стягам багажа и утре сутинта рано , рано - пътят ни зове - три дена кеф Sunglasses
Пожелавам ви слънчице да има повечко , и да спре вече да вали - а дано , ама надали Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 11 114
Добро есенно утро!
В тролея имаше парно.  hahaha
Днес отново ще правя динен ден, чудесно се чувствам на него а и резултат има. ЗАради моите вечни проблеми с конете не се мерих тази сутрин, но мисля, че в правилната посока вървя.
Скайче, снимката нямам представа защо изглежда така, но тя е любителска все пак а и аз не съм перфекционист, по скоро съм над нещата.  Sunglasses
Занатка, стискам силно палците и вярвам, че ще успее младежа!  Hug
Инджи, кой е малчо ? Леле май не съм в час ... а уж чета.  ooooh! Blush
Гени и аз не бих издържала без вечеря, а ти колко ще издържиш на този глад преди да се наплющиш ?  Wink
Емче, и аз вече нямам чисти и сухи есенни дрехи. Нали смених гардероба с летен все пак...  #Crazy
Фелине, и аз те помня. Добре завърнала се! Hug
Долчето и Катето зачезнаха съвсем!?

Хубав ден на всички!  Hug Heart Eyes

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет бандюшки! bouquet
Вчера бях малко повечко ангаже - то срещи, то Ивенти  Laughing

Feline, добре си ни намерила!! Разликата е видима. Поздравления за упоритостта. Както вече си разбрала тук борем не само килограмите, то и стреса. Споделяме на кой какво му тежи на душичката или от какво са ни грейнали очичките...(в повечео случаи е някакъв манджорляк или нещо в шише, ама карай ..."Важното е да сме живи и здрави!")

Мими, гледам режимна си била, пак, а?? К'ъв е тоя малинов чиизкейк!!!!  smile3515
Мори, много красиво, но и странно мрачничко  Thinking
Деско, защото всички мъжОве са подстрекатели....долни  Mr. Green
Стреличке, радвам се, че сте се прибрали успешно!
Zanatka, стискам палци! Ще стане!
МамаМия, и аз те обичам.... и шоколад обичам Twisted Evil

Менюто вчера:
З - кафе
О - обезкостен свенске джолан, салата зеле и моркови, 2 пукани чушлета
В - салата доати, краставиц, пипер, сирене ; калмари в масло; 1 чаша бФ
Бяхми на кръчма с другите ми шантави приятелки от танците и ... Naughty пиеше ми се узо, но издържах. След това като запукаха едни домашни торти едни сладоледи....обаче аз - бИтон Laughing

Генни, Hug Hug и аз мисля да полунувам, пък да видим  newsm78
Джулке, знам, че ще източа някаква вода, ама и това не е излишно Hug


# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Зравейте всички! радвам ви се, че сте толкова позитивни, аз също мисля съм позитивен човек. Днес и утре повечко работа и задачки след работа ми се събират та не знам каква ще е манджата. но кисело домашно мляко и краставица си нося за обяд с малко пушени гърдички. След работа ще ходя да сменям гумите на колата и не знам колко ще се забавя та вечерята е неизвестна. Ще я мисля в движение. На всички желая приятен ден. Ако пишете менюта ще си крада идеи. Благодаря!

# 71
  • Мнения: 2 844
Инджи, кой е малчо ? Леле май не съм в час ... а уж чета.  ooooh! Blush
Хубав ден на всички!  Hug Heart Eyes
Котето, Жгмъц Heart

# 72
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Уххх, писали, писали.... Crazy

Четох ама...... newsm78

Първууу да кажа, чИиии предпочитам английския пред математиката.  Whistling

Друго не помня,  Joy

А, Деско  Heart Eyes , и аз обичам белия Ш, да е на шушка така й виках като бебе-бялото ми шоколадче.  Laughing
И хваленето ти много не го разбрах, ама аз още не съм се събудила все пак,  Joy

Ми, туй помня, отивам да дочитам...


# 73
  • София
  • Мнения: 11 114
Инджи, кой е малчо ? Леле май не съм в час ... а уж чета.  ooooh! Blush
Хубав ден на всички!  Hug Heart Eyes
Котето, Жгмъц Heart

Мислех, че е някое бебе.  Laughing

Някой има ли някакъв отзив за този: https://bg.lazarangelov.diet/final?

# 74
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Оуууу, Лазар Ангелов.... Crazy

Отзив за Лазар Ангелов ми се искаше да имам, ама не свързан с диети,  Mr. Green  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт