Габриел Гарко и други Bello Italiano актьори, техни филми и сериали. Тема 25

  • 61 834
  • 518
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 2 413
Здравейте
От скоро открих италианските сериали. Изгледах във Voyo Убежище на грехове и така се запознах с Габриел Гарко. Изчетох доста теми, гледах и други сериали и филми с него. Фортебрачи се оказа просто обсебващ. Kissing Heart
Искам да благодаря сърдечно на момичетата, които са се трудили да превеждат толкова много филми, сериали, интервюта и т.н. Flowers Rose
Обаче не намерих информация къде мога да намеря този сериал https://www.imdb.com/title/tt2256487/?ref_=nm_flmg_act_7 - Sangue caldo
Надявам се да е качен някъде.

# 182
  • Мнения: 3 243

предполагам фотоса на гарко,  отново е  от имението му
иланг - иланг привет,   и за мен тонио е все още незабравим образ,  за жалост  аз  не мога да ти помогна с инфо за Sangue caldo

# 183
  • Мнения: 3 243



ciro.sarno
Pomeriggi Romani, condividendo l'amicizia... Nella semplicità, umiltà e Allegria

# 184
  • Мнения: 3 243

Museo Nacional del Prado

# 185
# 186
  • Мнения: 3 243
Se la tua vita, è diversa da quella che immagini o desideri, devi cambiare qualcosa. Qualsiasi cosa va bene per iniziare, ciò che conta è liberarti dalle catene che ti tengono prigioniero. #gabrielgarko #actor


 габко ми изглежда доста е замислен , тъжен ,на тази снимка

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 19:00 от kmaroo

# 187
  • Мнения: 3 243

 гарко  в парфюмерийната индустрия ли ще се изявява ?

# 188
  • Мнения: 3 243


напоследък  в публикуваните    снимки  от къщата си гарко  ми се струва 4е не   е много въодушевен от живота си ,  подтиснат  от някаква мъка 
 но за разлика от него, някой от по4ителките му /предполагам/  ще  изживеят  щастието да го видят лично на 8 март

# 189
  • Мнения: 3 243
Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection

# 190
# 191
  • Мнения: 3 243
https://www.corriereadriatico.it/gossip/gabriel_garko_nuovo_look … tfJ5c9WfU1xdmQNn0
 нима адка се  завръща newsm34 в живота на гарко  ?  / до колкото разбирам /


тази снимка сега я виждам

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 22:34 от kmaroo

# 192
  • Мнения: 3 243


Sabato 9 marzo, alle ore 21:10 su Canale 5, Maria De Filippi conduce l’ottava puntata della 22° edizione di “C’è Posta per Te”. In Studio la straordinaria attrice e conduttrice tv #LucianaLittizzetto.
Chi sono i destinatari della posta? L’attore #GabrielGarko, il bellissimo #FrancescoMonte, l’imprenditore #GianlucaVacchi e il modello

https://www.facebook.com/official.gabriel.garko/videos/583424805 … v=583424805466765

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 22:23 от kmaroo

# 193
  • Мнения: 3 243
Gabriel Garko in città ,  Gioielleria Megna 



Auguroni a tutte le donne


Dopo la fine della relazione con Gabriel Garko domani #AduaDelVesco racconterà a #Verissimo un periodo buio della sua vita.
Скрит текст:
tabloit.it
Адуа дел Веско утре на Verissimo: "Исках да изглеждам като момичетата, които видях в социалните мрежи и се разболях от анорексия". Актрисата, бивша приятелка на Габриел Гарко, се впусна в интензивно интервю в дневната на Силвия Тофанин. Дойдох да тежа 32-34 килограма. Рискувах живота си, защото органите можеха да спрат да работят във всеки момент, но не осъзнавах какво рискувам. Прекарах дните си в леглото, гледайки тавана, Не можех да направя нищо, моите родители ме накараха да разбера, че съм много болна, отрекох, а когато го направих, помолих за помощ и намерих структура в Сицилия. Търсех естетическо съвършенство, което не съществува и което ме водеше до смърт. Бях много несигурна и исках да приличам на много момичета, които виждат себе си в социалните медии, които са ужасно тънки, но не са здрави. Бях лишен от чувства: ако видях майка си да плача, не чувствах нищо, станах егоист и се интересувах само в себе си. Но този опит ме направи по-силна и по-зряла жена ”. След прекъсването на връзката му с Габриел Гарко започна тъмен период: „Когато започнах да се чувствам зле, Габриел беше до мен, дори ако вече бяхме напуснали. Нашата история е приключила по различни причини. Осъзнахме, че това не е връзка, която може да продължи дори за разликата във възрастта. "Тогава той призна:" Има някой в ​​живота ми, той е човек, който винаги е бил там, той ме чака. в продължение на много години бях близо, когато претеглях 34 килограма:#tabloit

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 22:01 от kmaroo

# 194
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Здравейте момичета,
тази вечер ще бъде интересно и забавно в “C’è Posta per Te”. И тримата левенти са “О, мама мия“:relaxed:
Мерси kmaroo за инфото:hibiscus:

Общи условия

Активация на акаунт