фетална морфология

  • 13 736
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Първа фетална в Надежда е 100лв, втората е 70лв. без значение при кого.

# 16
  • Мнения: 35
Първа фетална в Надежда е 100лв, втората е 70лв. без значение при кого.
Тази цена включва ли кръвни изследвания? Понеже аз имам направен БХС.

# 17
  • Мнения: 20
Здравейте,
Предстои ми да си направя преглед дали бебето се развива нормално дали няма някакви малформации можете ли да ми кажете как точно се казва това изследване какво да кажа на регистратура за да си запазя час и ако може да ми препоръчайте някоя добра клиника и доктор. Моя доктор ми каза че това изследване се казва "ехографско изследване" но тук чета за фетална морфология, едно и също изследване ли е или? Пропуснах да споделя че съм в 10 седмица. Благодаря

# 18
  • Мнения: 183
Здравейте,
Предстои ми да си направя преглед дали бебето се развива нормално дали няма някакви малформации можете ли да ми кажете как точно се казва това изследване какво да кажа на регистратура за да си запазя час и ако може да ми препоръчайте някоя добра клиника и доктор. Моя доктор ми каза че това изследване се казва "ехографско изследване" но тук чета за фетална морфология, едно и също изследване ли е или? Пропуснах да споделя че съм в 10 седмица. Благодаря
Казва се Биохимичин скрининг с ехографско изследване и се прави 12-14 г.с.  Или може да кажете фетална морфология 12-14 г.с. Препоръчвам медицински център Марковс в София при д-р Диляна Атанасова или при проф Марков, или при който и да е от другите лекари в мед.център. Техниата им и много добра, а и те са много добри специалисти

# 19
  • Мнения: 20
Здравейте,
Предстои ми да си направя преглед дали бебето се развива нормално дали няма някакви малформации можете ли да ми кажете как точно се казва това изследване какво да кажа на регистратура за да си запазя час и ако може да ми препоръчайте някоя добра клиника и доктор. Моя доктор ми каза че това изследване се казва "ехографско изследване" но тук чета за фетална морфология, едно и също изследване ли е или? Пропуснах да споделя че съм в 10 седмица. Благодаря
Казва се Биохимичин скрининг с ехографско изследване и се прави 12-14 г.с.  Или може да кажете фетална морфология 12-14 г.с. Препоръчвам медицински център Марковс в София при д-р Диляна Атанасова или при проф Марков, или при който и да е от другите лекари в мед.център. Техниата им и много добра, а и те са много добри специалисти

А каква е цената на това изследване

# 20
  • Мнения: 183
Харесайте си мед.център и питайте каква е конкретната цена. Обикновено варира от 140-160 лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 74
При Щерев колко време след изследването дават резултата и каква е цената

# 22
  • София
  • Мнения: 79
При Щерев колко време след изследването дават резултата и каква е цената

За Щерев не знам,но аз си правих скрининга в" Майчин дом ",за 45 лева.Взеха ми кръв,след 3 дни беше готов резултата,а относно ехографа на момента ми казаха мнението си.

Общи условия

Активация на акаунт