Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юли 2018, 21:35 ч.

А коя книга четат в момента децата ви? - 8

• 36 806
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • София
Купих на дъщеря ми "Сърце " .Каза че и е много интересна.
И аз благодаря за подсказката за тази книга. Също я купих и се чете с интерес.
И за родителите препоръчвам, а и детето да ви чете. При нас беше голямо вълнение.
Предупреждавам - има глави за по-големи,  може да се пропуснат, но в никакъв случай не се отказвайте!
Повечето са такъв екшън, че ги помня на вкус и мирис и в момента:)

# 331

Това чете в момента,полудяла е по Лота,иска още от поредицата.
Дневник и комикс в едно.

# 332
  • София
Дъщеря ми също прочете за Лота и й хареса, определи я като "женско Дръндьо". Текста е малко и и отне може би около ден и половина да я прочете.

# 333
Третокласничката в момента чете "Вафлено сърце" на Мария Пар и първата част на Хари Потър.

# 334
  • София
Дъщеря ми е на 12 и набързо прочете първите две части на Хари Потър.Сега хвана новата книга на Дейвид Уолиамс,но каза, че въпреки, че й е много любим ще бърза да я прочете, за да се върне към Хари...Simple Smile

# 335
Синът ми на 10 г., заряза поредната книга на половината ("Хари Потър"). Сега му подариха "Феята от захарницата", чуди и се няколко дни и снощи чете до късно. Има само една книга май, която е прочел докрай Simple Smile.

# 336
  • Berlin
Сега започна “Evolution, die Stadt der Überlebenden”, на Thomas Thiemeyer, първа книга е от поредица, трябва да видя как е на английски/български. Бяхме в книжарницата и я хареса, макар че е за по-големи деца (на 8г е). Малко по малко чете, защото обикновено чете две-три книги успоредно. 😄 Другата е една книга игра Mission Exit - Flucht aus dem Olymp.
Лота е за момичета, нали?

Общи условия

Активация на акаунт