Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 213
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 424
Благодаря ви! Ще идем и ние в тези магазини за където споменахте. То и аз съм се насочила към Габол.

# 586
  • Мнения: 2 622
Къде, в реален магазин, мога да намеря отгледан „чичко тревичко” ? Знам за Хиполенд, но там е сам да си го посадиш и отгледаш, а аз търся готов.

# 587
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Съмнявам се да намериш, нали идеята е точно детето да го отгледа.

# 588
  • Мнения: 2 622
Търся го за подарък на господин от дете.

# 589
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Вземи някой дребен сукулент и го пресади в саксийка със забавна шарка или ако господинът е млад, го пъхни с все саксията в тематична керамична чаша - Star Wars, Игра на тронове или подобно.
Само не вземай бодлив кактус, че миналата година учителят на племенника пострада от evil plant, както го нарече.

# 590
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Gargamela, Сийка, благодаря ви. Flowers HibiscusЩе ги обиколим посочените площадки докато сме във Пловдив.

# 591
  • Мнения: 2 183
Здравейте,
Може ли да ми кажете къде в Тракия мога да намеря ветеринарна аптека, искам да си купя тривитаминол за правене на маски за коса.. благодаря!

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
Може ли да ми кажете къде в Тракия мога да намеря ветеринарна аптека, искам да си купя тривитаминол за правене на маски за коса.. благодаря!

Провет
Срещу блок 83

# 593
  • Мнения: 27 486
Здравейте,
къде в Пловдив мога да намеря бански костюми (за предпочитане цели, но може и 2 части) големи размери и да не са скъпи? newsm78  Онлайн освен че няма особен избор не мога изобщо да се ориентирам за размера ми, т.е. трябва да пробвам.

# 594
  • Мнения: X
Срещу Халите купих моя, но уточнявам, преди три седмици. Цял, голям номер. Имаше избор.

# 595
  • Мнения: 27 486
Срещу Халите купих моя, но уточнявам, преди три седмици. Цял, голям номер. Имаше избор.
Благодаря bouquet Цена?

# 596
  • Мнения: X
Срещу Халите купих моя, но уточнявам, преди три седмици. Цял, голям номер. Имаше избор.
Благодаря bouquet Цена?
32-33 лв. там някъде.

Имам следното питане.
Къде мога да занеса да обшият котленски килим, защото ресните са се изпокъсали, а много държа на килима. Преди в пресечката на автогара Родопи имаше едно ателие, където обшиваха пътеки, но в случая не става въпрос за оверлог, а да се сложи парче, което да затвори мястото, на което са остатъците от ресните. Дано съм обяснила разбираемо.

# 597
  • Мнения: 262
Здравейте,
къде в Пловдив мога да намеря бански костюми (за предпочитане цели, но може и 2 части) големи размери и да не са скъпи? newsm78  Онлайн освен че няма особен избор не мога изобщо да се ориентирам за размера ми, т.е. трябва да пробвам.
В ТЦ "Илиенци" също има в повечето от магазините за бельо.

# 598
  • Мнения: 236
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за преглед преди раждане, да работи с хубава апаратура. Няма значение в кой район е. По ЗК съм.
Благодаря!

# 599
  • Мнения: 27 486
Nanami, благодаря- и аз за там се чудех! bouquet
 tonynette, цената е добра.  Simple Smile За килима- не разбрах точно какво парче трябва да се слага. Но долу в Халите мисля, че обшиват килими и пътеки, не знам дали ще ти свърши работа. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт