Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 194
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 287
За плуване за дете искам да попитам:
Новотела или Тримонциум?
И треньор ако препоръчате, цена няма да имате.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 16:37 от smarfietka_

# 601
  • Мнения: X
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за преглед преди раждане, да работи с хубава апаратура. Няма значение в кой район е. По ЗК съм.
Благодаря!
Д-р Минева в Селена.


dolce miele, искам на мястото на ресните да се сложи нещо като веревно парче, тоест да се махнат изцяло ресните и да се зашие на тяхно място.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте,

Къде мога да занеса да ми зашият скъсана раница? Пробвах при една шивачка, но тя не се нае, каза да търся обущар. Има ли някъде поправка на чанти в района на центъра?

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Има едно ателие за поправка на чанти, май на "Раковска" се пада - зад Гимназията за сценични кадри, под блоковете

# 604
  • Мнения: X
При обущаря в подлеза на бившата аптека Марица или пак обущар, на колелото на панаира, до Булсатком. И при двамата съм ремонтирала раници.

# 605
  • Мнения: 6 933
Като споменахте този обущар в подлеза, някой ми го беше препоръчал,  но аз лично въобще не съм доволна. Занесох два чифта обувки-и двата се разлепиха за няма и месец.

# 606
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
В началото на "Отец Паисий" от дясно има ателие за поправка на чанти. Там ми ремонтираха раница от естествена кожа, много съм доволна.

# 607
  • Мнения: 873
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за преглед преди раждане, да работи с хубава апаратура. Няма значение в кой район е. По ЗК съм.
Благодаря!
Д-р Минева в Селена.


+1
Час може да се запише и през superdoc.bg

# 608
  • Мнения: 236
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за преглед преди раждане, да работи с хубава апаратура. Няма значение в кой район е. По ЗК съм.
Благодаря!
Д-р Минева в Селена.


+1
Час може да се запише и през superdoc.bg

Благодаря ви!

# 609
  • Мнения: 3 459
Доктор Минева работи ли с касата изобщо? Мерси!

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Доктор Минева работи ли с касата изобщо? Мерси!
Да!

# 611
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
В началото на "Отец Паисий" от дясно има ателие за поправка на чанти. Там ми ремонтираха раница от естествена кожа, много съм доволна.

Много е добър майсторът, но последния път отказа ремонт. Каза че вече не извършва ремонти, но не пречи да се попита.

# 612
  • Берлин
  • Мнения: 4 477
Къщата ни на село има теч от покрива. Ще правим ремонт или нов. Препоръчайте читав майстор. З години опити - смяна на керемиди,частични ремонти и тн. И пак тече. Дано намерим читав майстор,че губя надежда вече

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Здравейте,

Къде мога да занеса да ми зашият скъсана раница? Пробвах при една шивачка, но тя не се нае, каза да търся обущар. Има ли някъде поправка на чанти в района на центъра?
До автогара Юг, от автогарата в посока светофара, в блока до него - ремонтират раници, чанти, куфари. Миналата седмица си носих една раница да ми я зашият. Лично съм доволна от жената. Работи от 10 някъде до 16 часа.

# 614
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Имам детско колело Драг 16, няма абсолютно никакви забележки. Къде в Пловдив може да ми го изкупят обратно и някой знае ли приблизително на каква цена го правят? Даже има остатъчна гаранция над година.

Общи условия

Активация на акаунт