Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №65

  • 45 401
  • 378
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 388
Привет, сладурки!  Hug

Появявам се късно да помогна с превода, всичко е точно и изяснено. "Подобно и на нас" e заглавието в превод на български. Тери много хубаво го е обяснила. В този сериал са ми много симпатични главните, сигурно затова ми хареса. Хубаво стоят един до друг някак.

О, сем. Челиккол на забава - дали и Ибо е"рокаджия" като Ферхат. Grinning Сладки са!

Хубава вечер! Аз изчезвам да погледам малко от новата серия на "Подобно и на нас! И аз нямам време и се радвам,  че сериалите не са ме пленили толкова и мога да ги гледам на порции.  Hug

 



# 61
  • Мнения: 9 541
кмароо Hug, тъкмо се засилих да постна снимката на Ибо и Михре и видях, че ти си я постнала. И на мен, като Дани Hug и теб са ми много сладки Peace Heart Eyes


Май на Ибо са му подарили очилцата на Ферхат newsm78


https://www.youtube.com/watch?v=-koFC8gO44I
Нerkes gider mi? - Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm

Тери Hug, мерси за превода. Този сериал "Очередь за нами", за който и Ани Hugе дала линк с превод, комедия ли е? Актьорите са симпатяги! Peace
А как се превежда коментарът ти: "ой ненем яраби"? Не ще да е нещо възхваляващо newsm78 Joy Joy Joy

Да сънувате красиви неща! 1countingsheep


# 62
  • Мнения: 3 244
добро утро
 лято, жегата отново  взима превес , та лека разхлада за деня

 лия , 4ак сладки не  са ми , но трябва да се  уважава избора на  другия , независимо дали си му почитател или не
 /обещавам ,днес няма да слагам нищо от 4бл/


# 63
  • Мнения: 33 392

А как се превежда коментарът ти: "ой ненем яраби"? Не ще да е нещо възхваляващо newsm78 Joy Joy Joy



В Черноморците Асийе го използваше  Joy Joy Joy

Нещо от типа на "Пресвети Боже"  Joy Joy Joy Joy ма като си в шок го казваш  Joy
Буквалния превод е пълна каша  Joy "ненем" е бабо  Joy Joy Joy Яраби е "Боже"  Joy Joy

# 64
  • Мнения: 9 541
 Hug

Ок, кмароо Hug, не са ти сладки сем. Челиккол,  smihesorry




Весела снимка от Бирдже:



Тери Hug,  ЧОООК мерси за превода! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 244
то4но така лия , не са ,
но разбира се това няма общо с ролята на ибрахим като ферхат



 а мухамед си разрешавам   да го постна , тук без брада не го познах веднага



# 66
  • Мнения: 3 244
добро утро

рано , рано на ""баня""- за  ку4ето де 
 лия,   сори

# 67
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Гифчета от Пети Hug - АсФер Heart Eyes


и


И за лека нощ: "Breathe"

https://www.youtube.com/watch?v=0VNe5cPJpGo

# 68
  • Мнения: 9 541
Добро утро Hug



Джунеит: Ти си много лоша.
Джулиде: Такава съм.



Може ли някой да сподели дали гледа:Darısı Başımıza  /Наш ред е/? Отзиви?

Скрит текст:

Една красавица - Бирдже:



# 69
  • Мнения: 5 723
Лиа! Hug

Аз го загледах ,но нещо не ме впечатлява .Ще му дам шанс ,за сега ..... Naughty Joy

Харесват ми ГГ , нея не съм я гледала ,но симпатягата беше във "Висше общество " и ми хареса тогава като визия и игра.

# 70
  • Мнения: 9 388
Привет, сладурки!  Hug

Лия, аз гледам "Подобно и на нас"/"Наш ред е"  и е тъкмо моя тип летен сериал,
Скрит текст:
по който не съм луднала, но гледам с удоволствие. Много са ми чаровни главните, лек е, романтичен, няма прекалено много клишета, въпреки че сюжетната линия е стандартна - момиче ще се жени, но мисли, че годеникът й й е изневерил и случайно я утешава млад момък, когото тя целува. Оказва се, че годеникът не й е изневерил (годеникът успява да си натъкми алиби, защото е изневерил и тя мисли, че грешно е преценила), но времето, в което я утешава непознатия момък е достатъчно да разколебае чувствата към годеника. Оказва се, че момъкът, който я утешава и с когото са се целунали, и годеникът са доведени братя - бащата на единия и майката на другия са се оженили и всеки е дошъл с дете в брака.


Нашият хубавец с племенника си.



 Hug Hug Hug

 

# 71
  • Мнения: 251
Здравейте  Hug Много съм заета, чета ви като бонус за края на деня. Дданни много хубав вуйчо  бре! Лия мноого са хубави нашите Ибрахим и Михре  Laughing!На един бележник си записвам кой какво гледа, че да не пропусна нещо и да имам маТРиал  за гледане за по- свободното ми време.

Искам да ви припомня нещо, ама не мога да намеря песента. Това беше текста на една  от песните в ЧБЛ, сещате ли се? Текстът ме смачка и тогава и сега.

Любов  има в мен, все в грешни сърца я оставях.
Любов има в мен, в студени легла я прахосах.
Защо поверих желанията си на дървета без корен?
Любов има в мен, все на счупени мачти я вързвах.
В твоето небе няма място за мене, в сухите ти клони крилете си счупих.
В твоята земя няма дом за мене.
Съдбата е определила края на тази наша история.
На грешни места се скита тази птица.
Затова все сама лети тази птица.

 Hug Hug Hug Hug

# 72
# 73
  • Мнения: 251
AniMae благодаря, тази е песента !
Хубава седмица за всички! Бързо петък вечер да идва!

# 74
  • Мнения: 9 541
Добро утро, момичета  Hug

Времето ми изтича, трябва да тръгвам, затова само още една снимчица на Ибо с племеника Simple Smile



Довечера ще слушам песента и ще ви изчета Луиза Hug, Ани Hug, Дани Hug, Софи Hug
Колко приятно, че това ме очаква Heart Eyes

Да ви е лек и приятен денят! Hug

Общи условия

Активация на акаунт