Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 047
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 732
Сега ще дойдат потребители, които са сменили няколко коли и ще ти препоръчат нещо.
Така, с изяснени критерии, въпроса ти става разбираем.

Аз съм с първа кола и също ще ми е интересно каква ще ти отговарят.

# 526
  • Мнения: 4 354
Благодаря ти, Лутка. Да видим  Grinning

# 527
  • Мнения: 896
По възможност си вземи автомобил от доверен човек на реални километри. Ако ли не търси автомобил на който да му проследиш историята във фирмен сервиз.
Автомобил под 200 хил. км.  от тези години е много съмнително(говоря само за хонда или голф).
В момента търся автомобил и ми прави впечатление че евтините коли са на по-малко километри от по-скъпите. Не е гаранция но това е признак за превъръян километтаж.

# 528
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 689
За този бюджет, дори под него, аз бих ти препоръчала Фиат Гранде Пунто 2007г. Имах такъв и освен че беше адски икономичен ( 5/100 градско и 3.5/4 извън дизел) буквално не се чупеше. Като дизайн на мен лично, ужасно много ми харесваше, а и беше много лесен за каране.

# 529
  • Мнения: X
С бюджет 7000 лв ще вземеш най-убития Цвик 8-ма генерация от най-първите произведени или прилично запазен Голф 5. Ясно е кое ще седи в сервиза повече.

# 530
  • Мнения: 668
За този бюджет, дори под него, аз бих ти препоръчала Фиат Гранде Пунто 2007г. Имах такъв и освен че беше адски икономичен ( 5/100 градско и 3.5/4 извън дизел) буквално не се чупеше. Като дизайн на мен лично, ужасно много ми харесваше, а и беше много лесен за каране.

Потвърждавам. Много приятен за управление автомобил. Но май няма да отговаря на последното ѝ условие.

# 531
  • Мнения: 5 047
По последни данни на майстора,май ще се окаже КАРЕ.
За съжаление може да ме приеме евентуално чак другата събота и то не е сигурно...
Дано да издържи до тогава.
Толкова ли бързо се трошат тези карета?Преди месеци бях точно за преглед на такива неща при майстор и тогава си беше съвсем наред...Иначе каре не съм правила никога(вече 8,подкарвам 9 години).предния собственик не знам кога се е занимавал с подобно нещо.

# 532
  • Мнения: 4 354
До колкото знам, трябва да внимаваш при пълен завой - не навивай рязко волана и ще ти издържи още известно време (докато идеш на сервиз)

И благодаря за отговорите за коли, по-нагоре.
Този фиат ще го разгледам. Само ме притеснява малкия двигател 1.3... да не ми трябва пак права от 2 км за изпреварване на 1 камион..

# 533
  • Мнения: 5 047
Да,гледам да не навивам волана до край и да тръгвам плавно,обаче лошото е,че за да стигна и паркирам в работата ,трябва да направя 2 обратни завоя.Тогава се чува най-зле.

# 534
  • Мнения: 2 998
И благодаря за отговорите за коли, по-нагоре.
Този фиат ще го разгледам. Само ме притеснява малкия двигател 1.3... да не ми трябва пак права от 2 км за изпреварване на 1 камион..
С какъв двигател е Пасатът, който караш? Иначе за Пунтото, версията с 95 коня е прилична, ако намериш с 120 коня няма да имаш грижи за изпреварването.

# 535
  • Мнения: 1 184
Само ме притеснява малкия двигател 1.3... да не ми трябва пак права от 2 км за изпреварване на 1 камион..

Ако ще изпреварваш и то по баира нагоре ...тва 1,3 по добре го остави. За градско и равен терен може , ама за друго ...слабичко е.

Ама не гледайте само конете , гледайте и кубатурата. Карал съм чисто нов миниван ( от магазина му свалих найлоните ) Дачия , 115 коня ама 1,2 мотор...ами няма такъв куц кон.

# 536
  • Мнения: 4 354
Нали? Значи правилно не купих едно такова вчера Grinning

Пасатът беше (продаден е вече, затова и ми трябва друга кола) 1.8 моноинжекция, 90 к.с., комби, с газова уредба. В началото беше добре, но след години за изкачване на Предел (ако знаете прохода) падах на трета. За изпреварване забравях Simple Smile


Поло 2006, 1.9   или голф 2006 1.9 ? 

# 537
  • Мнения: 1 184
Лучия май на теб нещо 2,0 + кубика и поне 120 коня ти трябва.

# 538
  • Мнения: 2 998
Пасатът беше (продаден е вече, затова и ми трябва друга кола) 1.8 моноинжекция, 90 к.с., комби, с газова уредба.
Значи и 95 коня бензин ще ти се сторят като ракета. Grinning Може да погледнеш и Браво след 2007, по голямото братче на Пунто.

# 539
  • Мнения: 1 184
Ами 95 коня не са толкова много за изпреварвания по баира и ако има пътници и багаж...се влачиш с километри след пушеците на тировете.

Общи условия

Активация на акаунт