Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 306
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 403
Май се ориентирам да е 101-115 поне. А защо 2.0 ? На 1.9 какво му е? Или просто, защото препоръчате бензин? 
Тъй като не съм избрала и тип гориво, питам

# 541
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Еее, чак пък толкова... Дори аз, с моето Поло със 75 коня, не се влача с километри след тировете.

# 542
  • Мнения: 1 184
Еее, чак пък толкова... Дори аз, с моето Поло със 75 коня, не се влача с километри след тировете.

На магистралата или по проходите в планината ?

# 543
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Родом съм от Родопите, така че не е като да карам само по магистрала. Grinning

# 544
  • Мнения: 5 059
Има една такава приказка-"не са важни конете под капака,а магарето зад волана" Wink

# 545
  • Мнения: 1 184
Ок , просто малко ми се вижда мощността за това което пита Лучия. По добре малко по мощна , отколкото да не и върши работа и да се чуди какво да прави.
В Родопите е чудно красиво , там и да искаш да се изпреварваш ...няма къде..или трябва да си самоубиец. Примерно пътя за Смолян от Пловдив покрай язовир Въча. Който иска да изпреварва.

# 546
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Ок , просто малко ми се вижда мощността за това което пита Лучия. По добре малко по мощна , отколкото да не и върши работа и да се чуди какво да прави.
A, това не го оспорвам. Само че понеже останах с впечатление, че едва ли не кола под 95 коня не става за чеп за зеле, та затова писах. Grinning Иначе по пътя за Смолян съм виждала такива малоумни изпреварвяния, че лошо да ти стане. Както каза и Вервам - не конете са проблем.

# 547
  • Мнения: 5 059
Khal_Drogo
хм,важен е въртящия момент също,не само конете.
Моят хюндай купе е 115 коня,1,6 мотор и е като умрял ,особено на газ като карам.
На свекъра колата е опел астра,комби(по-голяма и тежка кола от моята),75 коня,но 1,8 мотор,турбо и му дишам пушилката....
Има много неща,които са от значение.
На мъжа също е опелче,корса,малка въшка,65 коня,но пак хвърчи като ракета.Не знам при него на какво се дължи,обясняваха ми,но не разбирам до там от коли.

# 548
  • Мнения: 4 403
Напълно сте прави. Аз съвсем не се броя за някакъв добър шофьор. Имам книжка 10 години, но нямам особено много практика. Последните 2 години шофирам почти всеки ден, но на къси разстояния. Поради това, а и защото и с такава мощност разполагах до сега, не смея много да изпреварвам и ми трябва чиста права. Та сега искам малко да го променя. И понеже е първа моя си кола, търся съвети. Simple Smile Благодаря ви за отзивчивостта Heart

# 549
  • Мнения: 1 184
Поне марката си избери , влез във форума на съответната марка и там питай...имам бюджет толкова , ще я ползвам за това , какво да гледам...те ще ти кажат. Има 1 млн марки и модели.

# 550
  • Мнения: 29 321
Както са ти казали, поне стесни в нещо кръга и тогава ще избереш по-лесно.

Аз, като избирах, исках задължително автоматик, под еди колко си км, до еди колко си лв. Марката не ми беше толкова важна. То пък ми се падна някаква по-мощна, та не мога да я изхраня - около 10/100 гори... Crazy

# 551
  • Мнения: 5 059
Или направи като мен-почни от цвета Grinning
Аз си казах съвсем в началото така-каквото купувам,купувам,само да не е червена колата.
Ха познайте сега какъв цвят е колата ми? Wink
Е,не е точно червена-бордо е Grinning

# 552
  • Мнения: 1 184
Ми то все отнякъде трябва да почнеш. Ама за това от цвета...май е по трудното. Може всичко да уцелиш и ако го няма цвета....чакаш или пребоядисваш ...още поне 1000 лв.

Natali_ , ти ли беше с Е класата 2,7 мотор? Това си малко зверче вече наистина...ама 10/100 не се равняват на кефа от комфорта нали ?

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 12:37 от Khal_Drogo

# 553
  • Мнения: 4 403
Хахаха, жалко, че няма фб опцията вместо харесване - смях Simple Smile Благодаря ви за всички съвети и препоръки, а и че ме разсмяхте в работния ден Simple Smile
Аз за цвят искам черна, сребриста или червена.
За кръг..ами, стеснила го бях до голф 5 и хонда сивик

# 554
  • Мнения: X
Аз избягвам черно и червено - поддръжката е трудна специално при тези два цвята.

Общи условия

Активация на акаунт