Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 317
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 960
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Много ясно, Мид, ама нЕмам такива пари аз. На изплащане ако ми дадат, вземам на момента! Стискай палци, че снощи я сънувах. Червена!

# 961
  • Мнения: 17 982
Стискам, Тарти, за червена 😘

# 962
  • София
  • Мнения: 6 308
Цената леко ме учудва. Тук, средно ниво на оборудване е 32х. Обикновено разликата е по-голяма и то не в полза на българския дилър.
Успех.

# 963
  • Мнения: 4 239
Много ясно, Мид, ама нЕмам такива пари аз. На изплащане ако ми дадат, вземам на момента! Стискай палци, че снощи я сънувах. Червена!
Smiley И ММ си беше сънувал реното - синьо Wink
Успех!

# 964
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За червено не ми стигнаха силите, ама ей това ще е!

# 965
  • Мнения: 9 647
Е това не е ли червено? Grinning Честито! Приятни и безаварийни пътувания!

# 966
  • Мнения: 29 321
Ей, страхотна! Честита да ти е! Безаварийно шофиране!!!!

# 967
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте, аз идвам с един навярно смешен въпрос за вас, но не разбирам от коли , а ми предстои да си купувам. Това, което не мога да преценя, е колко к.с. трябва да е колата - ще я използвам главно в София и веднъж на месец и половина за пътуване София-Плевен. Може ли да ме посъветсвате?

# 968
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Не, някакъв вид оранжево е, трябва да видя как точно се води.Тази я имаше в магазина, но продадена( а и е с бял покрив, моята е с черен), цветът е такъв.  .
Един месец ще чакам сега, бррррррр!

# 969
  • Мнения: 9 647
На мен ми харесва този цвят Simple Smile иначе можеш да се радваш, че само месец ще чакаш Simple Smile

# 970
  • Мнения: X
Като сменям течността на чистачките, мога ли да смеся зимна с лятна?

# 971
  • София
  • Мнения: 6 308
Може. Химия с добавка и химия с аромат. Simple Smile

# 972
  • Мнения: 104
Здравейте, аз идвам с един навярно смешен въпрос за вас, но не разбирам от коли , а ми предстои да си купувам. Това, което не мога да преценя, е колко к.с. трябва да е колата - ще я използвам главно в София и веднъж на месец и половина за пътуване София-Плевен. Може ли да ме посъветсвате?
Това с конските сили е много широка тема. Не знам какъв опит имате зад волана, и какво е обкръжението ви, но ви предлагам да тествате коли на приятели. Може да погледнете и някой калкулатор за данък МПС, за да прецените дали искате кола с нисък данък и ниска мощност, или искате количката да се движи нормално, но данъка да е висок. Не слушайте коментари за малки коли, или за слаби коли, щото подхождали на жена. Вземете това, което ви кефи, а по възможност и това, което може да си позволите да обслужвате. Аз лично, карам сладурска количка със 155коня и малък турбо двигател. Има сила в ниските обороти, с късички скорости, и за градско е много приятна, а извън града се движи ок.

# 973
  • Мнения: 3 732
Бях решила да спра да пиша тук защото имам други проблеми - мой здравословни,  проблеми с домашния ми любимец,  работни и въобще навсякъде. Не ми остават време и нерви да пиша тук, приятели! Трябва да ви разкажа за антифриза, смяната на гуми, чистачките и течността към тях, за опита си да убия един от най - близките си хора, но няма да е сега.

Чета всичко от раздела, но нямам сила да пиша.
Наруших си обещанието заради този пост:

Здравейте, аз идвам с един навярно смешен въпрос за вас, но не разбирам от коли , а ми предстои да си купувам. Това, което не мога да преценя, е колко к.с. трябва да е колата - ще я използвам главно в София и веднъж на месец и половина за пътуване София-Плевен. Може ли да ме посъветсвате?
От колко време си шофьор? Какво си карала досега? Какво търсиш - мощност и бързина, визия - външен вид ли?

Въпроса ти не е тъп или смешен, неясен е. Отговори на горните въпроси и ще получиш отговор. В темата има и разбиращи помагачи, има и новаци.



 

# 974
  • Мнения: 8 934
Не, някакъв вид оранжево е, трябва да видя как точно се води.Тази я имаше в магазина, но продадена( а и е с бял покрив, моята е с черен), цветът е такъв.  .
Един месец ще чакам сега, бррррррр!
Разкошна е.
Сбъдната мечта.
Ще ти дойда на гости да направа енп кръгче.
😘

Общи условия

Активация на акаунт