Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 299
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Аз също много го харесвам, но наистина около мен не споделят мнението ми Simple Smile

# 1 156
  • София
  • Мнения: 6 308
Личният ми фаворит е Фиат Мултипла. Е, мноо е грозен. Simple Smile

Крайслера е.......нещо кат нищо. Simple Smile Но е гъзарски. Или поне беше.

# 1 157
  • Мнения: X
Въпреки, че съм върл фен на ВАГ групата, няма как да не прибавя и Ауди А2 към грозните коли. Една ми е такава.. никаква 😃
Иначе дълго време карах Шкода Фабия първо поколение, нямаше грешка тая кола. Не си спомням да съм имала кой знае какви проблеми с нея, и днес бих я карала с кеф.
ММ отдавна се е нагледал на Сеат Атека, едвам го укротявам вече, първо, че не ни трябва голяма кола в момента и второ, че си е сериозна инвестиция. Не мисля, че ни е по джоба. Ама мъжка му работа - с годините само цената на играчките се променя. 😆

# 1 158
  • София
  • Мнения: 4 548
Мултиплата и на мен ми е на челно място по грозотия. Една приятелка караше такава. Вътре е широко, ама седалките са едни такива ниски, като седна и коленете ми се вирват. Като пътник ми беше неудобно, пък ако съм шофьор ... . Мойто Ренде пък е колата с най-грозна задница, но пък отпред ме кефи. А и като карам, не я гледам отзад все пак. Simple Smile

# 1 159
  • Мнения: 9 646
Миналата седмица си карам извън града и пред мен гледам ето това


Ами 5 минути се дивих аз ли виждам двойно или това са две коли накачулени една върху друга. Това за мен е най-грозната задница евър.

# 1 160
  • Мнения: 3 673
Ауди повече не, частите им са мамата си трака откъм цена.
АУДИ са коли за хора с много пари и малко акъл.

# 1 161
  • Мнения: 4 239
Мултиплата и на мен ми е на челно място по грозотия. Една приятелка караше такава. Вътре е широко, ама седалките са едни такива ниски, като седна и коленете ми се вирват. Като пътник ми беше неудобно, пък ако съм шофьор ... . Мойто Ренде пък е колата с най-грозна задница, но пък отпред ме кефи. А и като карам, не я гледам отзад все пак. Simple Smile
        Мултиплата ми навява асоциация с военен автомобил от Втората световна и ..... бррррр. Първата, която видях беше в един зелеНикакъв цвят - очаквах хер Флик да изскочи от нея. Ръбава и с тези малки фарчета. Отвратителна ми е, пък ММ казва, че го кефи визуално.
        На кое Ренде му е грозна задницата? Льо франсе прасе - всички ги харесвам! Simple Smile
        И да си кажа - шкодилаците също ще разглеждам, не съм ги забравила. Дачията категорично на 100% отпада за мен.
       Днес докато си разхождах внучето спирах тук-там до някоя кола, която външно ме привличаше и после надничах деликатно през прозорците, за да я огледам хубавичко вътре за моите си критерии. Simple Smile Като нищо мога да стресирам някой собственик, ако ме види да се въртя около колата му, ама така май по-лесно ще ми се избистри какво да си търся.


# 1 162
  • Мнения: 9 646
Е това също е голяма грозотия

Не съм очаквала от BMW такава излагация. А пък гледам, че доста се карат... Не знам защо Grinning

# 1 163
  • Мнения: 1 184
Това е електричката или някъв хибрид на БМВ....ама на живо е още по грозно , освен че е голямо колкото пазарска количка.

# 1 164
  • Мнения: 9 646
Да, електрическата е. Днес кара една такава зад мен, та се сетих. За първи път я гледах на изложението в Интер Експо 2017-та. Та да, много е грозна, въобще не е като другите BMW-та. И помня, че беше някаква странна и отвътре.

# 1 165
  • Мнения: 1 184
Не знам къде много се карат , ама във Варна съм виждал един единствен път такава.Стана ми любопитно и погледнах в cars.bg колко вървят като цена....тъ...за 3г такава грозотия...50к+ ....никога през живота си няма да дам , даже и да ги имам.

# 1 166
  • Мнения: 9 646
Е в Сф виждам чат-пат. И то по-често от очакванията ми за такава грозна и скъпа кола. А може и една и съща да е и да се засичаме Grinning не гледам номера

# 1 167
  • Мнения: 2 998
очаквах хер Флик да изскочи от нея.
Ха, ха! Joy

В София има доста i3.

# 1 168
  • Мнения: X
За съжаление електричките са прекалено скъпи все още, а и с ограничен пробег. Иначе за градска кола веднага отнасям i3-ката.

# 1 169
  • Мнения: X
Вярно това БМВ е голяма грозотия, сравнително често виждам да ги карат в София. Електрическите коли, като изключим Тесла всичките са ми някакви много странни. Имам чувството, че всички си приличат поради някаква причина.

Общи условия

Активация на акаунт