Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 038
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 6 308
Ей сега карах зад един такъв.

Аха. ОК. Simple Smile

# 1 186
  • Мнения: 10 255


Някой да мечтае за такава кола?

# 1 187
  • София
  • Мнения: 4 543
Мултиплата и на мен ми е на челно място по грозотия. Една приятелка караше такава. Вътре е широко, ама седалките са едни такива ниски, като седна и коленете ми се вирват. Като пътник ми беше неудобно, пък ако съм шофьор ... . Мойто Ренде пък е колата с най-грозна задница, но пък отпред ме кефи. А и като карам, не я гледам отзад все пак. Simple Smile
        Мултиплата ми навява асоциация с военен автомобил от Втората световна и ..... бррррр. Първата, която видях беше в един зелеНикакъв цвят - очаквах хер Флик да изскочи от нея. Ръбава и с тези малки фарчета. Отвратителна ми е, пък ММ казва, че го кефи визуално.
        На кое Ренде му е грозна задницата? Льо франсе прасе - всички ги харесвам! Simple Smile
        ................
Ей на това. https://bazar.bg/obiava-22106796/reno-megan-2-renault-megane-2-1 … -82-k-s-na-chasti

# 1 188
  • Мнения: 4 354
Ей това ми е много грозно. Ръб до ръба...като в оня стар виц за мутрите и джиповете "колкото по-грозен, толкова по-хубав" Joy


Ооо, мен това много ме радва! По всички такива се обръщам. Точно такива ръбести и агресивни..уау Heart

# 1 189
  • София
  • Мнения: 6 308
Ми, всеки има виждане. Странни форми са, да, то напоследък има и други подобни, ма ча па ръбове. Аз под ръб, разбирам поне прав ъгъл. Simple Smile

# 1 190
  • Мнения: 4 239

        На кое Ренде му е грозна задницата? Льо франсе прасе - всички ги харесвам! Simple Smile
        ................
Ей на това. https://bazar.bg/obiava-22106796/reno-megan-2-renault-megane-2-1 … -82-k-s-na-chasti
[/quote]   Много си е хубавко. Като жабче е!

# 1 191
  • Мнения: 1 355
Здравейте, един бърз въпрос от мен. Изгоря ми крушката на късата светлина на левия фар на Опел Корса Д. Не мога да поставя новата в самото гнездо на фара. Има ли някаква тънкост?
Благодаря!

# 1 192
  • Мнения: 3 623
Здравейте, един бърз въпрос от мен. Изгоря ми крушката на късата светлина на левия фар на Опел Корса Д. Не мога да поставя новата в самото гнездо на фара. Има ли някаква тънкост?
Благодаря!

Няма тънкост, ако не можеш сама, обади се на приятел.

# 1 193
  • Мнения: 1 355
Това е ясно, но в чужбина е по-трудно с приятелите. Ще се ходи на сервиз, май и фяр ще се сваля.

# 1 194
  • Мнения: 28 885
Ей това ми е много грозно. Ръб до ръба...като в оня стар виц за мутрите и джиповете "колкото по-грозен, толкова по-хубав" Joy


Ооо, мен това много ме радва! По всички такива се обръщам. Точно такива ръбести и агресивни..уау Heart

Аууу, това много ми харесва!!!  Heart Eyes

# 1 195
  • София
  • Мнения: 6 308
Аз за по-ръбато от G-класата не се сещам, ма бих покарал. Simple Smile

# 1 196
  • Мнения: 4 239
Здравейте, един бърз въпрос от мен. Изгоря ми крушката на късата светлина на левия фар на Опел Корса Д. Не мога да поставя новата в самото гнездо на фара. Има ли някаква тънкост?
Благодаря!

Няма тънкост, ако не можеш сама, обади се на приятел.
"Ако ви изгори крушката на път е невъзможно да си я смените без да си разглобите фасадата около фара.Хитро нали!"  от тук:
https://www.youtube.com/watch?v=5FDjlE56xNk

# 1 197
  • Мнения: 957
За мен една от най-грозните коли е Нисан Джук. Особено един кафяв цвят

Колко различно гледаме на света около нас Wink На мен Нисана Джук ми е "голямата" лИбов Simple Smile Скоро ще го подкарам Wink

# 1 198
  • Мнения: 1 355
Здравейте, един бърз въпрос от мен. Изгоря ми крушката на късата светлина на левия фар на Опел Корса Д. Не мога да поставя новата в самото гнездо на фара. Има ли някаква тънкост?
Благодаря!

Няма тънкост, ако не можеш сама, обади се на приятел.
"Ако ви изгори крушката на път е невъзможно да си я смените без да си разглобите фасадата около фара.Хитро нали!"  от тук:
https://www.youtube.com/watch?v=5FDjlE56xNk
Сменихме я със голям зор без да сваляме фара и без да влиза в сервиз. За десните светлини се сваляло въздушния филтър, а за Мерцедес А класа чух, че било нужно да се сваля акумулатора Rolling Eyes
Скрит текст:
И за да е още по-прекрасен деня, това се случи точно, когато тук в чужбина има четири почивни дни и не можеш да намериш сервиз, то пък ако случайно в събота намериш, ще ти дадат термин за следващата седмица

# 1 199
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет! Nerd
В момента съм в процес на търсене на VW Tiguan (някъде към 2008-9та), автоматик, бензин, от Германия. Някой да кара Тигуанче? Интересно ми е да чуя вашето мнение за колата; плюсове и минуси; проблеми, които сте имали; някои тънкости?

Общи условия

Активация на акаунт