Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 028
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 320
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Зависи от полицаите.  
 Спират първо заради тях и после почват и други нарушения да търсят - нередовна аптечка - пожарогасител без печат и така покрай едни вкл. халогени стават две-три нарушения и 100-150 лева акт-че.

Явно някакви добряци сте засичали. 
На мен ми се случвало да ме спрат и мрънкат защо са пуснати -  ноември надвечер 17 ч. в полуврака и мъгла в далечината на около 250-300 метра....мрънкат защо съм ги влючил че били само за много гъста мъгла под 50 метра....като видяха че нямам нарушения ме пуснаха без глоба.
Страшна трагедия беше че съм ги пуснал в не много гъста мъгла....с метъра трябва да ходя.

# 1 321
  • Мнения: X
ММ имаше навика преди години да си ги пуска, имало - нямало мъгла, той е все с пуснати халогени. Правеше си го от гъзарлък както се казва. Детска му работа. Само веднъж ни спряха, в 4 следобяд август месец, слънце грее та се къса, само го смъмриха, без да го глобяват. 😀 До полицай си е явно, наистина. Добре, че поне неговия мерак мина, порасна Simple Smile

# 1 322
  • Мнения: 3 732
А на теб, Мартин, какъв ти е проблема с Никол?


Колкото до външния вид на колата:
От стари шофьори знам, че трябва да е невидима, незабележима, една от многото.
Моята е грозничка и запомняща се, но сърцето юнашко не трае да си я маркира, че е моя. Отзад зад мен на задната седалка имам закачена плюшена овца защото така се чувствам и на пътя, и в живота. Виждала съм в средното огледало да ми се смее шофьора зад мен. Овцата не е нужна за предупреждение към околните, но ми харесва. Само като видиш модела кола, вдлъбнатия заден капак, цветовете, различни от основния и ти става ясно, че водача е некадърен.

Сега за друго си мечтая.
Разхождах се из центъра. Видях Мини Купър, червен, с бял покрив. На предното стъкло на таблото имаше умален модел на колата в същия цвят - малкото в голямото. Отдавна търся моя модел кола като детска играчка и не намирам.

Ако намеря клатеща се овца ще си сложа на таблото щом няма моята кола умален модел.


Виждала съм и плюшена играчка ниско долу на предния капак. На това каква му е идеята?

# 1 323
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Моята също си е маркирана, че си я моята Joy
Вътре волан, скоростен лост, калъфи, флашка за музика, ароматизатор и стрелките на таблото са розови,  отвън мигачите.
На кората имам плюшено куче, което е легло на моето куче.
Моделът на колата е невзрачен, но вътре, който я види веднъж не може да я обърка.

# 1 324
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 790
Една дамска кола трябва да има personal touch, твоето лично докосване. Не става дума да я направиш видима от далеч, но нещо мъничко, все пак забележимо, някъде, където не пречи. На огледалото на предното стъкло, може би не е добре, чувала съм че разсейва. Едно време слагаха отпред едни костенурки с клатещи се глави, но това си е кич.
Сложила съм на крайното странично стъкло едно гущерче, беше някакъв ароматизатор, с лепещи се крачета, и си го оставих, защото е симпатично. На предишната си кола бях залепила лепенка на капака на жабката.

# 1 325
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз имам някакви ароматизатори и зарядно и поставка за телефон, и тва е. А, и иконка, а също и едно кръстче на лоста, оставено от предния собственик (за късмет). Но не обичам стикери по колата - нито вътре, нито вън. За жалост, имам едно, още от предния собственик, на задния капак, ама поне е малко и не дразни много.

# 1 326
  • Мнения: 896
Покрай последните избори Борисов откри 6 км. от Струма при Благоевград.
Може ли някой да ми каже къде горе-долу се намира входа/изхода  на тази нова отсечка?

# 1 327
  • Мнения: 2 998
https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B5%D1%80%D1%8A … 0%B0%D0%B2%D1%82/

Преди стигаше до село Зелендол, явно сега вече е до Покровник. На wikimapia добре се вижда как заобикаля Благоевград. http://wikimapia.org/#lang=en&lat=41.987822&lon=23.07163 … 3-Struma-motorway

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 18:24 от YouDontOwnMe

# 1 328
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Една дамска кола трябва да има personal touch, твоето лично докосване.
Чак пък да трябва... Нищо лично или сантиментално няма в колата ми. За мен колата е уред, нещо, което ми служи и е за удобство. От чисто прагматична гледна точка, това ми звучи все едно да си вържа панделка на прахосмукачката.

# 1 329
  • Мнения: 896
https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B5%D1%80%D1%8A … 0%B0%D0%B2%D1%82/

Преди стигаше до село Зелендол, явно сега вече е до Покровник. На wikimapia добре се вижда как заобикаля Благоевград. http://wikimapia.org/#lang=en&lat=41.987822&lon=23.07163 … 3-Struma-motorway

Благодаря!!!
ПП: Не знаех за уикимапия

# 1 330
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 790
Една дамска кола трябва да има personal touch, твоето лично докосване.
Чак пък да трябва... Нищо лично или сантиментално няма в колата ми. За мен колата е уред, нещо, което ми служи и е за удобство. От чисто прагматична гледна точка, това ми звучи все едно да си вържа панделка на прахосмукачката.
Не е същото, не става дума да украсяваш всичко наоколо. Обичам да си направя свое пространство навсякъде, да ми е по-уютно, все пак прекарвам някакво време в тази обстановка.
И като пътувам, си нося една иконка, която си слагам да нощното шкафче, така правя безличната хотелска обстановка по-близка до вкъщи. Simple Smile

# 1 331
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Не е същото, не става дума да украсяваш всичко наоколо. Обичам да си направя свое пространство навсякъде, да ми е по-уютно, все пак прекарвам някакво време в тази обстановка.
Нищо против нямам - колата си е твоя, правиш си я по твой вкус. Обаче това, което казваш сега, е съвсем различно от
Една дамска кола трябва да има personal touch, твоето лично докосване.

# 1 332
  • София
  • Мнения: 4 543
Моят personal touch е кутия с отвертки в жабката, компресор в багажника и трансмитер да си слушам флашката през радиото. А и един парцал да забърсвам прахоляка от джамовете, че на улицата ни е супер прашно и няма как да я мия през ден. Simple Smile

# 1 333
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Хаха, мъжът ми е по персонализирането на колите. Багажниците и на двете са му направо персонални Joy работни обувки, дрехи, дъждобрани, ръкавици.....щот не знае с коя кола ще му щукне да ходи на работа.
Имам си една мартеница, топки, които ми висят на огледалото - това ми е украсата. Следващия март си купувам други готини топки.

# 1 334
  • Мнения: 10 253
В моята кола имам сребърно кръстче и икона, но и двете са скрити и не се виждат. Кръстчето ми е подарък от майка ми - имахме и двете, тя ми даде нейното. Аз и предложих да си сложа моето, но тя каза, че държи да ми даде нейното. Сега, когато майка ми не е сред нас, този спомен ми е скъп. Държа си го в една ниша на арматурното табло. Иконата ми е подарък от близка приятелка, сложила съм я отвътре на сенника - вижда се само като го вдигна. Багажника ми е оборудван като за голямо пазаруване - голяма пластмасова кутия, в която да слагам покупките удобно и без да се разливат, няколко големи чанти за пазар и 2-3 по-малки. Тъй като колата си е моя от нова, пазя си багажника съвсем чист, не давам нищо мръсно да се слага. Дори, ако си нося обувки са в найлонов плик.

Общи условия

Активация на акаунт