Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юли 2018, 07:30 ч.

От кой матрак сте доволни? - Тема 7

• 41 178
  • 520
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

# 510
Моята дилема беше точно между тези двата: Нани Сирена Мемори и Магнифлекс Силвъркеър.
Дори от четене на мнения се бяхме засилили към Магнифлекса като отидохме за пръв път да тестваме.
Мъчих се да ми хареса, но не ми.
То, в крайна сметка това с матраците си е и доста индивидуално, на всеки човек различен тип би му бил удобен.
Чудесно е, че сподели мнение, че и ти си доволна от матрак на Нани.
Моето мнение за Каспия полифлекс съм споделяла неколкократно, но той е по-евтин като вариант.
Ще се радвам да сме живи и здрави и да споделиш как е твоят матрак и след 6 години употреба. Имам предвид, че времето на ефективно използване също е важно.
Аз след четири години употреба съм предоволна от Нани Сирена Мемори. Наистина е много удобен. Сега понеже обзавеждах едно жилище взехме матрак на Магнифлекс и да споделя каква е разликата с матраци Нани - значително по-леки са на Магнифлекс, иначе като комфорт няма разлика. Но Сирената доста тежи при обръщане. Все така препоръчвам марката, но за в къщи си взех матраците на Нани на промоция. На редовна цена се доближават до Силвъркеър на Магнифлекс и втория път купихме от тях.

# 511
  • София
[quote author=didka pitka

Аз съм с еднолицев матрак и си слагам традиционно чаршафа с ластик, т.е. от горната страна. Отделно от това си слагам и горен чаршаф. А преди чаршафа с ластик си имам и протектор.
[/quote]
А с каква цел слагате и чаршаф с ластик и друг чаршаф, при положение че ползвате и протектор?!?

# 512

Аз съм с еднолицев матрак и си слагам традиционно чаршафа с ластик, т.е. от горната страна. Отделно от това си слагам и горен чаршаф. А преди чаршафа с ластик си имам и протектор.
А с каква цел слагате и чаршаф с ластик и друг чаршаф, при положение че ползвате и протектор?!?
[/quote]
И аз ползвам по същия начин матаците особено бебешкия. Предпазват се отлично по този начин

# 513
Точно днес ми дойде и sleepy ortopedic nigh матрака, залъгах се по цените им, вътре си е чист дунапрен, от по-твърдите. Абе само дано изкара 8 години. А на снимките в нета изглежда дамаската по-добре, но е с мрежа в действителност.
Предлагат ми промо код 5 % отстъпка на техни продукти до 21.03. 19. Ако някой желая ви го подарявам.

# 514
  • оттам, откъдето започва България

[/quote]

Не е с цел. Просто чаршафа с ластик го приемам като обвивка на матрака и отгоре си слагам друг чаршаф, но не с ластик. Може би това е запазило и матрака ми да е без видими следи след употреба през тези 6 години. /за акари не говоря, тъй като те са невидими за окото, но се надявам и те да са по-малко по матрака/

# 515
Аз съм чувала, че с естествени ароматни масла се маже матрака и акарите бягат. Не съм пробвала. Примерно с портокалово или лимоново. Аз смятам да купя цели калъфи за матраците, отгоре с протектори, и с чаршафи с ластик. Защото двата на айслийп са без ципове.

# 516

Някой купувал ли си е такъв протектор и доволен ли е? Протектора изхлузва ли се от матрака?

# 517
Хубав матрак с мемори пяна, искам да е средно твърд и да потъвам леко в него, имате ли препоръки?

# 518
Има доста мнения по-назаф в темата. за такъв тип матраци.
Нашият, например, е точно такъв - Нани Сирена Мемори.
Хубав матрак с мемори пяна, искам да е средно твърд и да потъвам леко в него, имате ли препоръки?

# 519
Да, точно и аз за този вид щях да напиша, въпреки че "средно твърд" и "леко да потъваш" са субективни понятия и на някой може да не му допадне. Пробване е рецептата.

# 520
Съгласна съм.
Аз не усещам да потъвам кой знае колко, но и не го обичам като усещане.
Да, точно и аз за този вид щях да напиша, въпреки че "средно твърд" и "леко да потъваш" са субективни понятия и на някой може да не му допадне. Пробване е рецептата.

Общи условия

Активация на акаунт