Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 451
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 087
На мен ми правиха проддръжка с Овитрел, ама тоя път май нема да е, че вървя към хипер с единият яйчник. Ще видим.

# 46
  • Мнения: 404
И аз да се запиша.
Пункцията ми беше миналата седмица и извадиха 20. От тях замразиха 12 и сега пия Ясмин. Док каза, че някъде Август ще е трансфера. Още не мога да повярвам.
Успех на всички.

# 47
  • Мнения: 7 082
Поли, нормална терапия след пункция. Това е стандартно - прогестеронов препарат, естрофем, фк.

# 48
  • Мнения: 1 680
Снощи успяхме и купихме Декапептила ! Притесненията, които брах цял ден, хич не ги броя-то откак сме тръгнали по този път, все се притеснявам за нещо.
Какво се случи всъщност :
от клиниката ми бяха дали инжекцията ( два месеца стоя вкъщи в хладилника) Най-после дойде ред да си е бия - в понеделник. Вечерта с ММ отваряме кутията- вътре две спринцовки,  пълни с течност. А бе, стори ми се странно-мина ми някаква мисъл, като че ли някой е споменавал, че едното трябва да е прах. Ама си викам-явно бъркам,  щом са така, значи така трябва да е ( до този момент не бях си имала работа с подобни инжекции). Та смесваме двете спринцовки и си го бия това нещо. На другата сутрин обаче ( вчера) , нещо пак ме зачовъркаха съмнения. Взех да ровя- навсякъде пише, че трябва да е прах и разтворител ! Декапептила, който ми бяха дали от клиниката, явно е купуван от Турция.  С гугъл преведох от турски написаното на кутията-" съдържа 1 спинцовка с прах и 1 с разтворител!  Окончателно се убедих, че съм си била два разтворителя и всъщност нищо не съм свършила!  Добре, че с ваша помощ намерих да си купя друга и снощи вече си я бих.  Представете си, ако въобще не се бях усъмнила - всичко щеше да се провали! Това направо си е за съд-недопустими са такива грешки за лекарства! От клиниката казаха,  че досега не се е случвало  ( голяма късметлийка съм) и ще се разправят с доставчика си, а нашите разходи ще ги възстановят.
Но какъв ужас преживях вчера,  само аз си знам! Сега се надявам,  че тези два разтворителя,  които бих първо, и закъснението на инжекцията с 24ч, няма да са фатални за опита!
На всички,  които сте в процедура,  или ви предстои 

# 49
  • Мнения: 4 087
В коя клиника си?

# 50
  • Varna
  • Мнения: 1 730
 
Момичета, какво изписват обикновено след пункция преди трансфер? Предния път имах Кринон гел, не помня колко, сега 2х3 утрогестан, 2х1 естрофем, б12, ФК-мета. Някак недостатъчно ми се вижда...
Аз бях  на 1кринон, 2×1 Естрофем  и ФК.

# 51
  • Мнения: 7 082
Не са фатални двата разтворителя, не се притеснявай.

# 52
  • Мнения: 1 680
  Ако въпросът е към мен- не съм в БГ

# 53
  • Мнения: 4 087
В Турция ли си? Коя клиника?

# 54
  • Мнения: 1 513
Пухче,важното е,че си се усетила и си реагирала навреме. Всичко ще се нареди:)

# 55
  • Мнения: 1 680
В Киев

# 56
  • Мнения: 4 087
Ясно....събирам мнения и за Турция аз , за това питам. Успех ти пожелавам, въпреки препятствията! Финала да е успешен.

# 57
  • Мнения: 1 680
Добре, че ви има- направо сте отряд за бързо реагиране! Спецслужбите ряпа да ядат
В понеделник съм на ултразвук - ще видим блокирана ли съм, или не съм

# 58
  • Варна
  • Мнения: 669
Пухче, радвам се, че успя бързо да реагираш! С тези лекарства и издирвания направо и на нас ни се спря тока! Close Сега от цялата работа имам 8 бр. Менопур 75 UI, които не знам какво да правя. Но като гледах, на почти всеки му е останало по нещо от опитите...

И пак да питам - този Декапептил колко време блокира хипофизата? Кога да си пусна контроли на хормоните? Да не стане нещо, което да отложи трансфера, че вече много ще ми дойде...

# 59
  • Мнения: 1 680
На мен ми казаха след седмица да направя ултразвук и да им го пратя, за да видят дали всичко е наред след депото. Друго незнам засега

Общи условия

Активация на акаунт