защо наричате мъжа си мъжО?

  • 5 717
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 792
А моя като не ми е мъж, а ми е гадже, за кратко май трябва да го наричам - гаджО  hahaha
  Аз имах чудесна хрумка моят мъж, не ми е точно мъж, щот не сме подписвали, пък аз съм Кифлата, та в тоя ред на мисли му се връзва кифладжията. Mr. Green Joy
   И така вместо да казавм "Пък мъжО, еди какво си...", мога да казавам "Пък кифладжията и т.н." Mr. Green
 

# 31
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ХАХАХАХАААААА, яка темичка забелязала, съм напоследък, прихващам форумските изрази от останалите мами, ама това само ме радва, забавно е да чета думички от типа newsm53 мъжо, моя, бебка, мъничето, свекито и т.н. те мамите си ги знаят .........това са си тукашните форумски бисери............. smile3521

А, ако искате да се изпакараме трябва сигурно да се пусне такава тема.. smile3514..............та после всичко да си е ОК

# 32
  • Мнения: 6 167
Мъргулия, ще те гласувам, ако те номинират.
Да, не става купон напоследък, откак МК се оттегли ..  Wink
не съм й на нивото, а и не я пускам , за да се скандализираме сега.... а да си изясним феномена ' мъжО' , а от ' бебка' ( добре че ме подсети) направо...
голяма лигня с тия бебки)))
боже, сигурно и аз такава ще бъда като родя
виж СВЕКИ почнах да я употребявам, даже оня ден казах на майка ми , че свеки еди кво си и тя ' моля??'

# 33
  • Мнения: 2 180
Да не забравяме и думата "педи" за педиатъра. Naughty

# 34
  • Мнения: 5 577
 hahaha

Педи и бебките и аз ги мразя, ама много.  Close

# 35
  • Мнения: 2 212
А моя като не ми е мъж, а ми е гадже, за кратко май трябва да го наричам - гаджО  hahaha
  Аз имах чудесна хрумка моят мъж, не ми е точно мъж, щот не сме подписвали, пък аз съм Кифлата, та в тоя ред на мисли му се връзва кифладжията. Mr. Green Joy
   И така вместо да казавм "Пък мъжО, еди какво си...", мога да казавам "Пък кифладжията и т.н." Mr. Green
 

И сега ако се изложи нещо трябва да : Кифладжията се изложи...като кифладжия  Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 639
Аз наричам моя ПИЛЕ или ако искам нещо БЕБЧО ама мъжО  Thinking не ми допада

# 37
  • Мнения: 2 212
Боже....явно форума вече ме повредил, защото на мен 'бебка' си ми звучи съвсем нормално и не ми прави впечатление  Crazy Наистина, какво му е на бебка-та  newsm78

# 38
  • Мнения: 6 167
hahaha

Педи и бебките и аз ги мразя, ама много.  Close

еее, чи го дириш в пясъчника?
това за педи не го знаех,че рядко влизам в бебешките, направо  надминава и мъжО.

# 39
  • Мнения: 1 006

А моя като не ми е мъж, а ми е гадже, за кратко май трябва да го наричам - гаджО  hahaha


А аз като леко съм на път да си ритна брачното свидетелство как да го наричам ? Mr. Green

Предложения чЕкам...вие сте. hahaha

Но вие не чЕкайте спешъл тема по повода, щото няма да я дочакате. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 577
 Tired Да, "Педито ни каза да захраним бебка ... "  Sick

Ох, ще прощавате, че съм тук искренна.

Беба го преглъщам, но бебка.  Close

# 41
  • Мнения: 5 577


Предложения чЕкам...вие сте. hahaha

БившчО  newsm78

ЕксчО  newsm78 newsm78

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защото не искам да го наричам "мъжа ми", това ми е 100 пъти по гадно от мъжО. Или мъжО или съпругът ми.  Както и не ми е притно - жена или жена ми, като обръщение Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 212
Ама аз серизоно не зацпевам - дето е бебчо, там е и бебка... прекалено лигаво ли ви звучи  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 5 577
Ама аз серизоно не зацпевам - дето е бебчо, там е и бебка... прекалено лигаво ли ви звучи  Rolling Eyes

Бебо може. Незнам, имам момче и всичко женско ми  е чуждо.

Добре, че форумките дето излизаме всеки ден не използват такива думи (повечето имат момичета), че ще откача.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт