Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

1 ЕГ Варна 2018

• 29 187
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
Т.е. детето е било на изпит за лайстунг заедно с деца от други паралелки? Тогава трябва да карантинират всички, които са имали контакт, включително и преподавателите, нали?
На теория -да, на практика - не.
 Ако положителният тест е от вчера, от РЗИ трябва да определят контактните в последните 48ч. Кого ще карантинират - те решават. Изпитът е бил доста преди тези 48ч. Учители не мисля, че ще карантинират, защото се предполага, че са носили ЛПС. Дано поне решат да тестват контактните, но не ми се вярва да го направят.

# 331
  • Варна
Току що писаха в Школото. Да не би да чете някой темата ни Wink
Ами аз им звъних да питам защо няма информация и казаха, че ще качват в Школо, но още я подготвяли.

Но пък днес единият квестор на изпита за лайстунг миналия четвъртък е споделил, че детето е било още на изпита с хрема и кашлица, но нямали указания дали да го изолират и са го оставили с другите. Дано да няма други.

Нали уж хремата не е симптом на ковид!? Явно всички, които са болни, трябва да си седят вкъщи.

# 332
Не знам, кой определи, че хремата не симптом?! Същото казваха и за високата Т, че не можело, по това се различавал сезонният грип...Да ама не.  Освен да чакаме да видим какво ще се случи, друго какво ни остава..

# 333
  • Варна
Не знам, кой определи, че хремата не симптом?! Същото казваха и за високата Т, че не можело, по това се различавал сезонният грип...Да ама не.  Освен да чакаме да видим какво ще се случи, друго какво ни остава..

За съжаление ни остава само да чакаме. Все си мисля за учителите - какво ли им струва да влизат в час, особено при липсата на мерки. И какво значи, че са били с маски или пък със шлемове!?

Преди малко прочетох е морето : http://www.moreto.net/novini.php?n=427471&p=1

# 334
  • Варна
За съжаление ни остава само да чакаме. Все си мисля за учителите - какво ли им струва да влизат в час, особено при липсата на мерки. И какво значи, че са били с маски или пък със шлемове!?

С учителите е зле положението, да. Това, че са били с ЛПС отвързва ръцете на РЗИ да не ги карантинират и да не ги тестват.

# 335
  • Варна
Има карантиниран 12.клас от немските. Вече станаха два.

# 336
  • Варна
+ още 2 класа от 17ти - 11г и 12ж , +още един от 16ти - 11б , значи общо 5 класа засега.

Общи условия

Активация на акаунт