Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юли 2018, 15:15 ч.

1 ЕГ Варна 2018

• 19 975
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
Тази година доколкото знам (следващата ще е най-вероятно друго)
Английски език - 9.клас: история, география, биология; 10.клас - география, биология, информатика.
Немски език - 9. клас - история, география, биология (1-ви срок), химия (само в две паралелки); 10. клас - химия, история (ИУЧ при немеца), информатика.

# 181
  • Варна
Тази година доколкото знам (следващата ще е най-вероятно друго)

Защо мислиш, че следващата ще е различно?
Потвърждавам за АЕ в 9 клас - биология, география и история са тази година.

# 182
  • Варна
Май ще има ново ръководство!?

# 183
  • Варна
Честито на класираните!

ПРОТОКОЛ НА ДОПУСНАТИТЕ ДО НАЦИОНАЛЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО НЕМСКИ ЕЗИК ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020 ГОДИНА
file:///C:/Users/Admin/Downloads/dopusnati_NE_06032020%20(1).pdf

# 184
  • Варна
Последно, от понеделник децата са си у дома с дистанционно обучение ли?

# 185
  • Варна
Най-вероятно. В групата на сина ми във фейсбук, госпожата им е писала всички да си активират профилите в Школо, защото имало вероятност да са дистанционно.

# 186
  • Варна
И моят днес си направи профил в Школото, а дали ще започнат в понеделник предстои да разберем.

# 187
  • Варна
"От понеделник 16 март 2020 г. задължително се въвежда форма за обучение на учениците в електронна среда – „SHKOLO.BG”. Учители и ученици не присъстват в училище.
Провеждането на обучението става по график, съвпадащ със седмичното разписание. Учениците получават указания online за работа от учителите си по съответния предмет."

# 188
  • Варна
Голяма смешка днес с дистанционното обучение Grin от седем часа ,само по биология се е случило нещо. Дано успеят да се случат нещата и да не е само проформа обучението.

Общи условия

Активация на акаунт