Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юли 2018, 20:50 ч.

К1 годеническа виза за САЩ 2018

• 8 015
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Колаж не звучи сериозно. Преправена снимка буди съмнения. Покажи нормални снимки от различни места и периоди.

# 31
Здравейте, имам интервю на 15.05 и искам да попитам как влязохте в посолството? Чета, че не може дамска чанта ( само с размер плик), не може зарядно за телефон, не може папки ( документите трябвало да са в торбичка или пликче...) всичко това така ли е? Вие с какво бяхте когато минавахте интервюто? Благодаря предварително

# 32
С нищо не може, нито чанти, нито нищо. Всичко ти вземат на проверката. Какви зарядни? Те и телефона ти вземат. Това да не е кафене там... зарядно🤪. Само по дрехи и парфюм влизаш в посолството и документите в ръце. Дали ще са в папка или не, важното е всички да са в теб. Успех!

# 33
Здравейте,
бих искала да попитам нещо по темата. Вчера получихме имейл от NVC, че документите ни са изпратени към българското посолство. Вече се започна с вълнението и ми се иска да подготвя, каквото мога от документите, докато изчакам писмото си от посолството. Освен акт за раждане и свидетелство за съдимост преведени на английски погледнах, че сте споменали и свидетелство за семейно положение. Въпросът ми е дали този документ е необходим, ако не съм сключвала брак? И ако е нужен от къде се изважда такъв? Може би въпросът ми е глупав, но наистина не съм запозната с това и ще съм благодарна за информацията! Simple Smile

# 34
Здравейте,
бих искала да попитам нещо по темата. Вчера получихме имейл от NVC, че документите ни са изпратени към българското посолство. Вече се започна с вълнението и ми се иска да подготвя, каквото мога от документите, докато изчакам писмото си от посолството. Освен акт за раждане и свидетелство за съдимост преведени на английски погледнах, че сте споменали и свидетелство за семейно положение. Въпросът ми е дали този документ е необходим, ако не съм сключвала брак? И ако е нужен от къде се изважда такъв? Може би въпросът ми е глупав, но наистина не съм запозната с това и ще съм благодарна за информацията! Simple Smile

Да, необходим е. Той доказва, че сте свободна да се омъжите.

Аз занесох снимки от последващи срещи и пътувания, които се бяха състояли след подаването на документите за К1 + принтирани чатове от различни периоди. Изобщо не ми ги искаха на интервюто. Задаваха ми въпроси само за снимките, които мъжът ми беше изпратил с петицията. Питаха ме коя снимка къде е правена.

Трите документа (свид. за съдимост, акт за раждане и свид. за сем. полож) трябва да са реведени на английски. Легализация не се иска. Направете си 2 превода на акта за раждане, защото 2рият ще ви трябва когато подадете документите за зелена карта.

Когато получите писмото от посолството, запазете час за медицинсли преглед колкото може по-бързо. След това пишете на посолството да запазите час за интервю, аз лично имах опция почти веднага или след месец. Не знам как определят кои дати да предложат, но колкото по-бързо, толкова по-добре. Успех!

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 02:49 от Wtrav

# 35
Свид. за сем. полож се взема от ЕСГРАОН. Вади се от столична община, моето го заявих в тази на район Възраждане (до НОИ). Отнема 7 дни да се издаде.

Искайте "Издаване на удостоверение за семейно положение, съпруг/а и деца".

# 36
Много благодаря за полезната информация!

# 37
Здравейте!
Искам да попитам колко време отнема в момента цялата процедура-от подаването на документите в Америка,до получаване на одобрението в София и интервюто?

# 38
Ние подадохме през март 2018 и в началото на ноември 2018 вече имах виза.

Здравейте!
Искам да попитам колко време отнема в момента цялата процедура-от подаването на документите в Америка,до получаване на одобрението в София и интервюто?

Общи условия

Активация на акаунт