Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 400
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 753
Здравейте момичета,аз ще споделя как процедираха с пролактина. Пих бромокриптин и преди Зет и до 12 седмица от бременността. Пролактина винаги ми е бил на горна граница.С бромокриптин държах пролактина в средни граници. Аз не препоръчвам трансфер с висок пролактина, защото съм имала и резултата беше 0. Не ангажирам никого с моето мнение само споделям как е било при мен.

# 376
  • Мнения: 260
Здравейте момичета,аз ще споделя как процедираха с пролактина. Пих бромокриптин и преди Зет и до 12 седмица от бременността. Пролактина винаги ми е бил на горна граница.С бромокриптин държах пролактина в средни граници. Аз не препоръчвам трансфер с висок пролактина, защото съм имала и резултата беше 0. Не ангажирам никого с моето мнение само споделям как е било при мен.
При мен също беше висок след поредния отрицателен резултат. След прием на Достинекс го свалих под долна граница  и тогава правихме поредния трансфер. Резултата от който в момента спи до мен. И според мен първо трябва да се вкара в норми и тогава трансфер.

# 377
  • Мнения: 601
Ще споделите ли какво е мнението на лекарят от Адела?На дъщеря ми също й предстои процедура там,а пролактина винаги й е над нормата.Благодаря!
Ванче много стиснати палци от мен!

# 378
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 82
Здравейте момичета, днес след поредния тест, първо прогестерона е нисък за трансфер на Зет, засилиха ме освен с дозите на прогестерон от 800мг ще слагам за обяд и инжекция пролутекс, но пуснахме и пролактин, и резултата го видях преди малко: 56,6(във вторник бе 44,8) с което се канселира трансфера, единствено ще продължа до вторник с прогестерона за да видим тая схема поне влияе ли ми , за да знаем за следващата подготовка(когато и да е тя) дали ще е достатъчна. Прогестерона ми от днес е 5,7 след приемане на 1200мг(3х400мг сутрин вечер сутрин).
Момичета, колко време смъквахте пролактин, означава ли че следващия месец ще съм в почивка и няма да има подготовка за Зет?

# 379
  • Мнения: 80
Момичета, да попитам за подпомагане задържането след трансфера само лепило ли може да се сложи, друг метод знаете ли? Лигавица направих, но не се задържаха за съжаление и се питам да не е пък от хормоните и има ли с какво да подпомогна. Изследвания, не съм пускала.

# 380
  • София
  • Мнения: 8 103
Може ли да се прехвърлят замразени ембриони, от една клиника в друга?

# 381
  • София
  • Мнения: 23 162
могат.

# 382
  • Мнения: 766
Може ли да се прехвърлят замразени ембриони, от една клиника в друга?
Могат да се прехвърлят. Аз направих това преди 2,3 седмици. Само се попълват няколко документа в двете клиники.

# 383
  • Мнения: 955
Може ли да се прехвърлят замразени ембриони, от една клиника в друга?

Искаха около 500лв, без значение от броя ембриони.

# 384
  • Мнения: 1 327
В МБАЛ Надежда ми искаха 300 лв за транспорта без значение броя.

# 385
  • Мнения: 2 570
И аз местих от Пловдив в София .  До сега нищо не са ми казали за плащане .

# 386
  • Мнения: 766
В МБАЛ Надежда ми искаха 300 лв за транспорта без значение броя.
На мен от Надежда ми взеха 100 лв за транспорт. Да не би да ви е включено замразяване за няколко месеца, че са ви взели 300?

# 387
  • Мнения: 1 327
Реално още не са транспортирани.Имам 7 Е в Надежда и още 7 Е във Варна.Попитах ги информативно.Тези във Варна са платени за 5 години.Казаха ми ,че се плаща 300 лв транспорт.

# 388
  • Мнения: 404
Момичета, да попитам за подпомагане задържането след трансфера само лепило ли може да се сложи, друг метод знаете ли? Лигавица направих, но не се задържаха за съжаление и се питам да не е пък от хормоните и има ли с какво да подпомогна. Изследвания, не съм пускала.

На мен и двата пъти ми сложиха лепило. Първия съответно нямаше дори имплантация, втория път се закрепи само едното, на което онзи ден чухме и сърчице. Така че лепилото спомага, но не дава гаранции. Успех

# 389
  • Мнения: 80

[/quote]

На мен и двата пъти ми сложиха лепило. Първия съответно нямаше дори имплантация, втория път се закрепи само едното, на което онзи ден чухме и сърчице. Така че лепилото спомага, но не дава гаранции. Успех
[/quote]

Благодаря, за отговора. Дано и аз при следващия опит да чуя сърчице. 😊
 От хормоните се притеснявам дали не е проблем нещо, а лекаря и втория път казва, че няма как от там да идва проблема за неуспешния опит. Но разчитам на лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт