Педофилията в прозореца на Овертон :(

  • 34 167
  • 420
  •   1
Отговори
# 60
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Цитирай ми закон, който да легализира педофилски кръгове и др. подобни извращения. Или поне да е пред гласуване.
В противен случай няма за какво да говорим повече.

👻
Айде, започна с изопачването и ваденето от контекста.
👍🏿 Несполучлив опит да се измъкнеш.
Защо се срамуваш да си признаеш, че не можеш да разбереш, какво е написано в първия пост на темата?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 177
Цитирай ми закон, който да легализира педофилски кръгове и др. подобни извращения. Или поне да е пред гласуване.
В противен случай няма за какво да говорим повече.


Няма такъв закон все още.
Това е последният етап от технологията Овертон.
Въпрос на време.
В момента топката е в полето на "учените".

# 62
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Границата не знам колко е била преди, но 91-92 г. имам роднина, която прави сватба на 14. Никой не осъди 22-годишния убавец, който я беше забременил.

И това прави нормално останалото? Границата беше 16. На кого му потрябва да я смъкнат на 14? Не на мен и не на теб, нали?

# 63
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Цитирай ми закон, който да легализира педофилски кръгове и др. подобни извращения. Или поне да е пред гласуване.
В противен случай няма за какво да говорим повече.

Последно да те питам - ти можеш ли да четеш?

# 64
  • Мнения: 46 492
👻
Айде, започна с изопачването и ваденето от контекста.
👍🏿 Несполучлив опит да се измъкнеш.
Защо се срамуваш да си признаеш, че не можеш да разбереш, какво е написано в първия пост на темата?
Не се измъквам. Задавам директен въпрос.
Подобни постове с никаква информация, в която подхвърляте подигравателно колко не знаят другите, не носят никаква полза.
Щом имате информация за такива случаи - напишете ги, за да се запознаят и другите и да се обединят всички с/у тях.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 177
Подобни постове с никаква информация, в която подхвърляте подигравателно колко не знаят другите, не носят никаква полза.
Щом имате информация за такива случаи - напишете ги, за да се запознаят и другите и да се обединят всички с/у тях.

Темата, доколкото виждам, е Педофилията в Прозореца на Овертон.
За какви конкретни случаи изобщо говорите, какви закони, какви 5 лв.?
https://a-specto.bg/prozorecat-na-overton/

# 66
  • Мнения: 18 497
Подобни постове с никаква информация, в която подхвърляте подигравателно колко не знаят другите, не носят никаква полза.
Щом имате информация за такива случаи - напишете ги, за да се запознаят и другите и да се обединят всички с/у тях.

Темата, доколкото виждам, е Педофилията в Прозореца на Овертон.
За какви конкретни случаи изобщо говорите, какви закони, какви 5 лв.?
https://a-specto.bg/prozorecat-na-overton/

Точно това бе примерът за прозореца.Канибализъм.Или педофилия,както ви се хареса.През него минаха  гей и какво ли не.Стигнаха да ги подкрепят политици и да крещят колко сме задръстени.

# 67
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Не се измъквам. Задавам директен въпрос.
Подобни постове с никаква информация, в която подхвърляте подигравателно колко не знаят другите, не носят никаква полза.
Щом имате информация за такива случаи - напишете ги, за да се запознаят и другите и да се обединят всички с/у тях.
Ти нали каза, че такова нещо няма. Била си много добре информирана. Няма такова нещо като тенденция да се нормализира педофилията. Няма полит.партии с такива платформи. Ми вземи да прочетеш за early sexualisation на невръстни дечица, и най-важното кои са Founding Fathers на early sexualisation.
Kinder, Körper, Doktorspiele!
Дадох ти достатъчно ключови думи, щото гледам че упорито игнорираш първия пост в темата.

# 68
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Още ключови думи:
Alfred Kinsey / Алфред Кинси не може да не знаете кой е.
Еле либералните радетели за sexual diversity.

# 69
  • Мнения: 21 415
Добре де, педофилията се преследва от закона, наказуемо е, нямате ли някакви по- реални тревоги по въпроса, като например как да се защитят децата от тези на които могат да попаднат и които, между другото обикновено са от близкия им кръг, и как да не се съблазняват невръстни но доброволни жертви срещу облаги и материални блага
Вместо тия въображаеми налудничави истории.
Никога няма да се узакони педофилията, що за глупост. Никога обаче няма да[video][/video] изчезнат и ловците за свежа плът,  това съществува откак свят светува.

# 70
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Вместо тия въображаеми налудничави истории.


Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Първо, this is not the way to debate! (преведи си го с гугъл транслейтор).


Никога няма да се узакони педофилията, що за глупост.

Защо пък да не се узакони? Педофилията е просто сексуална ориентация, точно както хетеро- и хомосексуалността.
Ето, чети:
https://www.independent.co.uk/news/paedophilia-sexual-orientatio … use-a6965956.html

Само остава да дефинираме, кога детето е concent. Защото, според много сексуал-педагози децата са сексуални същества.

Ами тя е хомосексуалността беше нелегална! Но сега е законна.


Никога обаче няма да[video][/video] изчезнат и ловците за свежа плът,  това съществува откак свят светува.


Тука си говорим за доста свежа плът - предпубертетна!







# 71
  • Мнения: X

Вместо тия въображаеми налудничави истории.


Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Първо, this is not the way to debate! (преведи си го с гугъл транслейтор).
Някак си ми се струва, че тази тема спомага за изместване на прозореца на Овертон по темата по някакъв парадоксален начин...

# 72
  • Мнения: 21 415
На мен пък ми се струва, че като се търсят непрекъснато някакви  несъществуващи  конспирации и машинации и те току виж взели та се появили и погнали верующите. За Овертон не знам, ама в  Махалото на Фуко така стана.

# 73
  • Мнения: 15 960
На мен пък ми се струва, че като се търсят непрекъснато някакви  несъществуващи  конспирации и машинации и те току виж взели та се появили и погнали верующите. За Овертон не знам, ама в  Махалото на Фуко така стана.
Но пък да не забравяме и „Това, че си параноик, не означава, че никой не те дебне!“

# 74
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мен пък ми се струва, че като се търсят непрекъснато някакви  несъществуващи  конспирации и машинации и те току виж взели та се появили и погнали верующите. За Овертон не знам, ама в  Махалото на Фуко така стана.

Simple Smile

В България има ли часове по ранна сексуализация?

А ще въвеждат ли?

А в детската градина има ли сeксуално обучение?

Общи условия

Активация на акаунт